Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blížící se vydání dalšího mistrovského opusu z dílen legendy herního kumštu, autora nezapomenutelných titulů jako Big Rigs: Over the Road Racing, mne naplňuje takovým očekáváním a nedočkavostí, že se z toho asi.. *16*
  • Ten Váš přehrávač je fakt neuvěřitelně na h*no jako celá ta hra. Člověk si chce pustit video, přežije otravnou 15 sekundovou reklamu a pak se přehravač trhne a musím refreshnout stranku, a zase přežít tu reklamu.

    Když už si JWplayer neumíte nastavit tak ho nepoužívejte.
    • Přesně tak, bohužel tě asi místní cenzoringie smaže. Já obvykle dostávám za kritiku zmíněného blahorodí 3 denní bany. Teď asi dostanu víc, až se vrátí z májovýho průvodu. Tím tě zdravím cenzůrku.
      • Jack1947
        Mě zase maže příspěvky někdo, jen protože jsem napsal co si o té hředoopravdy myslím. ( jiná hra ale princip stejný)
  • Páni. Už z prvnních 10 sekund traileru je poznat, že to bude totální odpad. Brutus.
  • To "upoutávkový" video hlavně upoutá pozornost na strašný technický stav hry. To je naprosto příšerný. Nechápu koho tím chtějí nalákat. I před 15 lety by to bylo dost na hraně. Ty pohyby jsou více něž jen tragické. Myslím, že si v klidu počkám na první recenze a pravděpodobně to bude další hra kterou si nekoupím. Škoda, westernů je na PC jako šafránu. Musíme se modlit k velkému Mamitů aby Rockstar prozřel a Red Dead Redemption 2 udělal i na PC.
  • MickeyMutant
    Pozor, další podvod Sergeje Titova. Nepředobjednávat, nekupovat, nedělat reklamu (na to už je vlastně pozdě*3*).
  • Ghost47
    Hoši se potřebujou přiživit, dokud běží S2 Westworldu...
  • Francis
    Vyzerá to ako veľmi zlý vtip. Hru oznámia krásnymi screenshotmi, ktoré dajú PC hráčom konečne nádej na poriadny western a o rok na to im napľujú do tváre týmto paškvilom *1*
  • Klasickej Sergej Titůvek tohle... *1* , jako kdyby tech warzbullshitů nebylo dost.
  • XorxoxTalarius
    Tak to vypada ze tohle dopadne jako vsechny jejich predchozi hry, skoda
  • pro nekoho mozna drobnost, ale me od predobednavky odradilo, ze na ofiko strance ikona na twitter odkazuje na twitch a obracene - co potom cekat za bordel v samotne hre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit