Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schali
    Letos se ty hry fakt povedly - Prey a teď DOS 2, skoro jakoby se staré časy vrátily. Není to dokonalá hra, jednička měla geniální soundtrack, dvojka je hudebně dost slabá, obtížnost měla být na vyšší úrovni, celkově to mělo být tvrdší s důrazem na komplexní využívání dovedností. Dál už se tomu moc vytknout nedá, protože Larian zašel opravdu daleko. Hra je detailní, propracovaná a zároveň obrovská. Napěchovaná až k prasknutí. Tahový systém soubojů je osvědčený a funguje skvěle. Příběh a qwesty jsou kapitola sama pro sebe, svým rozsahem opravdu něco nevídaného. Podle mě se nedá zajít o moc dál se stávajícím modelem sp rpg.
    • maros.goc
      ono je to tazke dostat ulne po kazdej stranke genialne RPG...Baldurs Gate 2 ma tiez svoje chyby, Planescape Torment rovnako tak a Neverwinter Nights už duplom :) mozeme byt radi ze v roku 2017 vzniklo cRPG ktore ich hravo dobehlo a v niecom aj prekonava :)
      • tak záleží, co preferuješ, v gameplayi a combatu určitě Original Sin 2 je dál, to je pochopitelné, je rok 2017, ne 1999, ale atmosféra, stylizace, dialogy, systém vyprávění, tak tam je o hodně dál Torment, rozhodně bych nejvíce uvítal kdyby to mělo základ Original Sin a k tomu prvky Tormentu, pak by jsme se mohli bavit o 10....
  • Jak je to s naroky na HW? Zase se bude grafarna smazit se 100% vytížením?
    • Ja to rozchodim na notebooku za 30k (kupovany pred dvemi lety) na ultra full hd 50-60fps. Nvidia geforce gtx 860m/ intel core i5(nevzpomenu si jaky presne)/ 8gb ram

      Optimalizace mi prijde hoodne zdarila. Nechtel jsem se ochudit o grafiku, cekal jsem ze to dam tak na high a neco medium a v tomto pripade bych pak pockal na ps4 verzi. Ovsem toto jsem necekal takze spokojenost ;-)
    • Zalezi, mily genie, jakou grafarnu mas.
    • A co jiného se má dít? Snad nechceš aby ti grafika jela jen na poloviční výkon?
      • pokud jede na 100 procent, tak to znamena, ze to nestiha. 90-95 idealni vyuziti imho.
        • Pokud jede pod 100% tak to znamená, že ti v PC nestíhá něco jiného jako procesor. Procesor nestíhá posílat instrukce grafické kartě, která tedy nemůže využít svůj plný potenciál. Proto, když se recenzují grafické karty, tak na max. detaily nejlépe v co nejvyšším rozlišení a procesory na co nejnižším rozlišení (procesor tak musí posílat více instrukcí kartě -> více snímků za sekundu).
          • Na 4K hraní by tedy stačilo teoreticky i obyčejné pentium, kdežto na fullhd 100hz+ jsou nejlepší i7čky, protože na vyšší FPS jsou potřeba lepší procesory.
  • Nadhodnocené jen tím, že je to z KS a je to indie a barevné a tak dále. Kdyby Witcher 3 pocházel z KS, tak to má na MT 99%
  • ACT1 paradni, pak to jde dolu .. cloveku navic zacnou dochazet veci, jako absence dne/noci, nejakeho zivota ve meste (lidi tam jen tak stoji), zadna zmena pocasi, hloupej physical/magical armor system, nevyvazenost v pozdejsi fazi. Ze udelali dabing je sice pekny, ale obcas to trha usi, o pribehu ani nemluve, NPC jsou charakterove nevyrazne, journal je jeden velky chaos :) je toho vic, objektivne to 10ka teda neni...

    Takze cloveku zbude zajimave mechaniky souboju, elementu, obcasne "puzzle", atd.
    • Kámo, víš jak napíču by se obecně tyhle izometrický rpg hrály, kdyby NPCčka trajdaly po mapě?
  • maros.goc
    hra roka, prepáč Zelda :D
    • RPG roku určitě. ;)
    • zase ne.
    • Tak dle recenzí těžko *3*
  • Dotaz: to se da opravdu hrat jako stare Fallouty, ze se daji questy resit i slovne nebo jinymi zpusoby a hra se da projit bez zabiti? Neco je sice naznaceno v recenzi ale ja jsem skepticky.
    • KrPa
      spousta boju lze prekecat ale vsechny ne
  • Škoda, že to je izometrické RPG. Tento pohled mně prostě nesedí. Nejsem bohužel cílová skupina, což mě celkem štve.
  • Pěkná recenze.
    Byla by někde ještě informace, kolik hodin trvalo dohrání hry?
    • schali
      Dohrál jsem to za 120 hodin podle steamu a to sem frčel a některý věci vynechal. Pokud někdo hraje bez pomoci a dodělá všechny qwesty, tak podle mě není problém dostat se na 160+
      • Tomu verim kdyz kazdej souboj trva pul hodiny
    • Zatim sem nehral, ale vypada to na neco kolem 60ti hodin - https://howlongtobeat.com/game.php?id=39525
      • 60? mozna tak sprintem, ja jsem po 70 tak v pulce
        • on myslel, že 60 hodin trvá dohrání hlavní příběhové linky a takové ty "důležité" vedlejší questy (např. pro parťáky).
          Čím více vedlejších questů, tím déle budete hrát.

          Zaklínače 3 taky došlo dohrát za 45hodin, pokud jste jenom dělal hlavní příběhovou linku. A pokud jste chtěl dokončit úplně všechno, tak dohrání Z3 v průměru 183hod.
          • ok, to by mozna sedelo, ja sice nejsem kompletar, ale vzdycky to probehnu, prokecnu naprostou vetsinu postav, co se mi nahromadi v deniku se pak snazim vyresit/uzavrit

            nameless isle nastesti nebyl tak dlouhej, ale ta mapa predtim mela snad 50 questu
      • *15* 60 hod, V Zaklínači jsem utopil 100 hodin a tohle má lepší hodnocení. *15* *15* Nesnáším tady tu indie vlnu...
        • Hele Femto (nebo je to nějaký Femto wannabe?),
          nikoho nezajímají tvé plákání a stěžování ve stylu "čím více proužků, tím více Adidas."
  • Tak to jsem nečekal, čumím s otevřenou hubou! Vypadá to moc dobře!
  • Není těch nejlepších her historie dle recenzentů poslední dobou nějak moc? Tak se to nějak opakuje. Skyrim nejlepší RPG historie, nejlepší hra historie, pak Witcher 3 nejlepší RPG historie, nejlepší hra historie, Zelda nejlepší hra historie, nejlepší open-world historie. Origonal Sin 2, nejlepší hra historie, nejlepší RPG historie.

    Hmm. Já jsem skeptický...
    • maros.goc
      zavádzaš....vždy bolo uvedené "jedno z najlepších RPG historie" ...Witcher 3, Skyrim a OS2 su jedny z naj RPG historie :) aj ked ten Skyrim je oproti Zakliancovi 3 a OS ako chudobny pribuzny, ale je to fantasticka hra ....
      • Skyrim má tuny možnosti, jak tu hru hrát a jediná z těch her je nelienearní a náhodně generovaná a je to skutečný otevřený svět, o tom si Zaklínač může jenom nechat zdát, tam je to skript vedle skriptu...
    • Ale jen dokud nevýjde KCD, to bude na hodně dlouhou dobu nejlepší RPG historie, minimálně dokud Dan Vávra nedokončí Hidden & Dangerous 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit