Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divine Divinity 1 a 2 jsou isometricke click festy s pribehem, jakych je zde plno. Ego Draconis byl click fest z vlastniho pohledu. Jedinym cim, se tyto hry lisily od ostatnich clickfestu byl zajimavy pribeh. Docela mi unika, proc ses tesil na Divine Divinity 3 (kdyz prvni 2 dily byly ISO), kdyz opevujes Ego Draconis a kritizujes Original Sin za jeho izometrii. Original Sin je pres celou radu chyb zabavna hra, ktera si pokracovani zaslouzi a vybralo se na ni dost a zaroven tato hra dost vydelala, tak neni duvod, proc z techto vydelanych penez podporovat dalsi clickfest.
  • Sven Vincke majitel, sef studia a projekt manager v jedne osobe je bajecny clovek. Poslechnete si nejake jeho presentace. Fandim jim a podporuji kde to jde.

    Orignal Sin 1 : Enhanced edition vychazi ted na podzim, kdo jste jeste nehral, doporucuji vsemi deseti. Nej je coop s vasim pritelkyni/partnerem. Presne na tohle je totiz cela hra stavena. Hrat to sam je mozne ale hodnoceni tak o 2 body mene.
  • o cestu nejde, jde o peníze. Když jsem videl co všechno měli v planu (a měli to skoro hotove) dat do Divinity 2: Ego Draconis, tak me jakekoliv pochybnosti o tom ze by tenhle clovek nedokazal udelat naprosto spickovy rpg hned presly. Bohuzel v te době se museli ridit tim co chtěl vydavatel, a prednost dostala x360 verze, takze z puvodnich planu se do Ego Draconis dostala sotva polovina. Lariani jsou hodne talentovany studio, jen na ty napady nemaj prachy:)
  • Presne tak - radsi dobre udelanou a tezkou rubanici nez kotel gulase, tvarici se jako svickova.
  • Keyz
    Na to se těším. Jednička super, díky zcela jednoduchému sytému: Protivníci používají to co hráč a do toho vliv počasí. Navíc po vydání na tom makali a opravili / přidali řadu věci zdarma!

    Skvělá firma.
  • Pethulla
    rýp rýp, Divinity 2 už dávno vyšlo (Ego Draconis, Dragon Knight Saga, Developers Cut) /konec rýpání.

    Pokud teda fakt chce udělat nejlepší RPG, tak má před sebou ještě zatraceně dlouhou cestu.
  • pan lol ma tak trochu pravdu, Lariani zacli delat regulerni 3D hru a skoncily zase u izometrie, i podle me to je krok zpet. Taky spis cekam na bombastickou hru z pohledu co mělo Ego Draconis. Oznameni Divinity 2 je pro me spis zklamanim, cekal jsem Divine Divinity 3, ale zrejme na to potrebujou ještě vic penez takze bude další levoboček. Vincke kdesi prohlásil ze jeho cilem je udelat nejlepší rpg které kdy kdo udelal, a podle me tim spis myslel Divinity 3.
  • a já shledám vás nezábavným
  • nadprůmerná je jen v combatu, ve všem ostatní je průmerná až podprůmerná...
  • madPav3L
    "Průměrná hra" která mě zabavila na 160 hodin, doufám, že dvojka bude stejně tak "průměrná" a moje prachy jsou jejich.
    I když to není úplně nejlepší hra, pořád je to lepší jak 95% rádoby AAA her co vychází.
  • Jak bylo Divinity II: Ego Draconis dobré a zábavné, tak Original Sin byl špatný a nezabavný. Škoda že uspěla ta horší hra...
  • Pethulla
    Vždyť Divine Divinity , Beyond Divinity i Divinity II byly rubanice. Sice se tvářily jako něco víc, ale jakmile jsi vylez z města/hradu /vesnice, tak to byla klikačka - což ovšem neznamená, že by to byly špatné hry, právě naopak, jen v každé z nich bylo co zlepšit.
    Takové DD třeba mělo naprosto příšernou závěrečnou část, která mě doteďka odrazuje od toho abych si dal repete.
  • Corvus
    JOOOO! ! ! Jasný příspěvek na sběratelskou edici! *14*
  • No ja jsem taky starsi rocnik, ale odehral uz jsem dost rpg na to, aby me tahle hra nicim neuchvatila ani v coopu s kamaradem.
  • Meli se drzet stylu Divine Divinity. To byla sveho casu bomba, ktera bohuzel zapadla v konkurenci a nedocenila se.
  • no jo ty ročníky 95 jsou zvykelé na jiné hry *15*
  • Infatnilní humor, infantilní příběh, infatilně přišerná stylizace, infantilní dialogy. Ale hlavně že je to oldschool a můžou machrovat jako nehraji oldschool pecky. Enjoy. Nezapomeň je podpořit...
  • ja som to dohral a velmi ma to bavilo, uz dlho som nehral taku hru pri ktorej som vedel presediet hodiny vkuse a bavit sa. ja uz som starsi rocnik tak asi som zvyknuty na ine hry
  • Morraw
    Joooo! To je pecka. Ale tak co, já jsem fanouškem jejich her. Každopádně doufám, ze tentokrát se rozjedou ještě více a podaří se jim do hry dostat vše co chcou. Samozřejmě si můžete myslet co chcete, ale Originál Sin ukázal, jak se mají dělat oldschool RPG v moderní době. Což ukazují i všechna ocenění. Jen velka škoda, že hudbu už nebude skládat Kirill.
  • dohral jsem to dokonce a souhlas že je to průměrná (možná trochu nadprůměrná) hra.
    Co bylo super byly souboje. Co super nebylo? Strašně natahovaná délka hry v malém světě (pouhé 4 mapy), nudit mne to začalo asi od druhé mapy a pak už jsem se musel k dohrání nutit. Příběh nic extra. Dialogy a lore nic extra. Naprosto nezvládnutý inventář, kdy člověk sbíral spoustu haraburdí. Nelogické hádanky v podobě pixel-huntingu, kdy stačilo přehlédnout drobné tlačítko od tajných dveří někde ve sklepě a člověk se zasekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit