Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inspirace Prototype?
  • Pro lovce achievmentů to byla hra pekelná. Nikdy jsem nedosáhl toho, abych prošel celou hru bez zabití (Clean Hands), i když jsem všechny hezky uspal, vždycky mi někde někdo chcípnul ..Takže nejcenější achievement ze hry mi unikl. Ale zase na steamu mám jiný, a to projít jedu DLC misi jen zabíjením šmejdů do hlavy - achievment Headhunter. Tuším jen 0,26% hráčů.

    Na tohle se těším jak malej. :)
    • Ristoro
      Ono stačilo, aby ten, koho jsi uspal, spadl ze schodů třeba, nebo jsi nechtěně střelil do něho šipku a nevšiml sis toho a ta hra to vypočítá jako smrt.
      • fallanga
        A to je právě to skvělé. Musel jsi dbát na každou maličkost. Pro Švýcary jako stvořené.
    • Mně to uteklo jenom o nejslabší vláseček. Jediná mrtvola byla na večírku, souboj s tim chlápkem ve vlčí masce. Nějak mi nedošlo, že mi hra toho zmetka započítá, i když je to součást úkolu. Moje blbost, nebejt toho, tak to byla čistá hra - žádná mrtvola, nikdy neviděn.
      • Hloupé je, že musíš pak hrát misi, kde ti někdo chcípnul znovu a potom i tu závěrečnou, aby se to započítalo.
    • Hm, to je divný, co přesně znamená "vždycky mi někde někdo chcípnul"? Nemělo být spíš "ale vždycky jsem někde někoho zabil"? :) V Dishonored pokud vím nikdo nikde sám neumíral, tedy pokud jsi nehacknul světelnou zeď nebo ty generátory el. pole :). Clean hands mám, Cleaner hands ani Cleanest hands už ne :)
      • To právě ne, tam je několik zádrhelů, pokud někoho odložíš na podlahu někde kde jsou krysy, tak ti postavu můžou sežrat nebo, že tu bezvládnou postavu nějak blbě hodíš a ona se uhodí. Taky nemám tenhle achievment.
  • Vzhledem k tomu, že hry hraju s odstupem po tom, co byly na očích recenzentů a médií, tak jsem Dishonored dohrál nedávno (dobře tady byl odstup delší než obvykle, především kvůli stylizaci, která mě k hraní nijak extra nemotivovala). Nakonec ale můžu říct, že se jednalo o hooodně povedenou věc s krásným mixem akce i stealthu, kdy hra vás za ani jeden přístup nepenalizovala jen přibylo truchlících a zakončení bylo temnější. Můj druhý pure-stealth postup mi to ale vynahradil. Takže se na pokračování určitě těším. Jediná věc, kterou bych vytknul byly pekelně těžké achievementy, kdy především ten s potyčkou v uličce, kdy musíte zabít vlastnoručně všechny, byl insanely hard a hra vám ho často nespravedlivým složením nepřátel, ani neumožnila udělat... Kdo hrál, ví co myslím...
  • Super hra, až na toho pošahanýho boha (nebo co to bylo), kterej by z fleku mohl hrát v dalším twajlajtu. Brrrr, vidím, že se vrátí aj v dalším díle. Jinak cool, zase se pěkně prosekám, žadný stealth, jako minule.
  • Takže tohle budu hrát 2x. Jednou naprosto tichý a skoro neviditelný Corvo a potom bezcitná a chladnokrevná Emily.
  • Luckiller
    Asi pár lidí naštvu, ale jednička mě dvakrát nenadchla. Hratelnost byla fajn, ale brzo jsem si připadal OP. Svět byl rozhodně zajímavý, jenže mě němý hrdinové nikdy do atmosféry nevtáhly. Příběh plný "kudel v zádech ," se rychle omrzel. A pokus o jakési moralizování, postrádal dopad ( jedná se o příběhoví pat, když "redshirt," mají zajímavější charaktery, než hlavní padouši) . Budu znít zvláštně, ale po příběhové stránce jsem si daleko víc užil DLC. Každopádně doufám, že se jim dvojka povede. Renderovanému filmečku se mě nadchnout nepodařilo, ale to není důvod házet flintu do žita *15*
    • Kozy
      Máš pravdu v tom že DLC bylo příběhem a snad i některejma lokace zajímavější, Daud měl prostě charakter, narozdíl od Corva. Dishonored jsem dohrál čtyřikrát a neni to těžká hra, ty schopnosti jsou spíš k vyblbnutí a na kreativní zneškodnění protivníků. Ostatně hrát Dishonored čistě stealth je docela nuda.
      • firebug
        Určitě jedny z nejlepších DLC, co jsem kdy hrál. Dishonored má možná průměrnější hlavní příběh ale strašně se mi líbila výstavba fikčního světa. Tedy, že hráč věděl, že se nachází ve světe s ohromnou historií (a taky rozlohou) a svými zákonitostmi ale všechno si postupem hrou objevujete sami (pokud chcete). Informace o světě nejsou do hráče nuceně tlačeny skrze představovací videa, či nějakou in-game kroniku a fakt mě bavilo odhalovat jednotlivé střípky...
  • No tak neviem, viktoriansky ladeny Batman zmiesany s Prototype? Snad pribeh bude dobry.
  • Tohle vypadá hodně moc hezky.
  • Tak na to se těším ze zatím oznámené trojice Fallout, Doom a toto asi nejvíc. Jednička dohrána tak 5x, tak snad tohle nepodělaj. Hra za Emily bude snad příjemná změna, stejně jako to bylo za Dauda v DLC:
  • Sr_Lobo
    Nevypadá to vůbec zle, ale ty mega dlouhý skoky (přítahy?) mi přijdou už trochu za hranou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit