Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rogue quest CANCER.

    nejvetsi unbalance v tydle hre co kdy vyslo. kdo todle testoval ? ktera PI* *16*
  • je mozne niekde získat info, ktore karty budu od zajtra out?...diky
    • ze zakladniho balicku je pryc techto 6 karet: http://www.hearthstone.name/patch.htm
    • anebo si dej v HearthStone Crafting, tam už jsou dostupné na prohlédnutí, ale craftit ještě nejdou.
      • doraz bol, ktore karty budu out - bolo myslene, ktore hru opustia...diky
    • http://www.hearthpwn.com/guides/2223-journey-to-ungoro-hearthstones-fifth-expansion
  • Hmm kdyz uz sem to zacal trochu pobirat tak zas zmeny? no uvidime. Je tu nekdo rozumnej do friendlistu? Nekdo kdo se neurazi kdyz ho dvakrat vyklepnu v pratelaku a vzteky neodlogne? Ja to hraju pro zabavu a nema cenu se mnou diskutovat o decich , systemu hry a taktice, ale jen tak pro delpr. Pokjud jo tak si pridej Karbanatek. dik a cau
  • hmm, takže z Questu jsou legendarky, každý herák má legendárku a pak plno neutrálních. Bez legendárek to asi už nepůjde. P4W.
  • No snad se to trošku zpomalí a diverzifikuje. Jsem docela rád, že zmizí reno decky... To je jeden zápas na půl hoďky nebo pak člověk zase narazí na pirate warriora a tam je v pátém kole rozhodnuto.

    V poslední době jsem hrál docela dost summoning druida (violet teacher, summoning stone a deathrattle enty, případně vyvolal whispy) a docela se s tím dalo porazit cokoliv. Takže šance vytvořit netradiční sety byli i teď, ale narazit na ně při hře... ta šance je malá.
  • mohl by mi nekdo dat odkaz na wild balicek kterej je tak nevyvyzenej ze ho nic neporazi? podle mne nic takoveho NEEXISTUJE a tedy rozdeleni na standart a wild je jen z obchodniho hlediska aby v hlavnim modu i ten hrac co to hraje denne musel platit za karty pac kdyz uz ma dostatek karet na velmy silne balicky prijde rozsireni a stare balicky se zrusi = zase ma malo karet *11* je to jen zdimacka penez
    • neporazitelny balicek neexistuje ale treba pirate warrior s kanonama je dost slusny
      • To chce hned ze zacatku nasbirat plosnaky a taky se nechyta. ale to je kouzlo hry :D kdyz dou karty tak je to parada a kdyz ne tak by clovek rozkousal klavesnici.
  • Dělá si autor slušně řečeno srandu, v minulém seazonu jsem dal bez větší námahy rank 6 s token beast druidem a on se možná začne vracet?!
    • ales.smutny
      Autor si nedělá slušně řečeno srandu. S dostatkem trpělivosti jde dát první desítka i legenda (s hooodně trpělivosti) s takřka jakýmkoliv funkčním deckem, který není jen pro zábavu a dokáže dát winrate přes 50. Ale to neznamená, že jde top balíčky z hlediska mety, které prostě dominuje šaman, pirate war a k tomu sekundují jade druid a miracle rogue. Ale token druid, jakkoliv je zábavný, opravdu k těmhle nepatří...
      • Není to současně populární nicméně, když nadprůměrný hráč jako já dá za jeden večer u spotify rank 12->6 s 3 prohrama, tak to asi tak zlé nebude. Pro srovnání s jade shamanem jsem dal max 7 a to jsem do toho dal nesrovnatelně víc úsilí. Popravdě nechápu, proč se od beastdruidů upustilo, navíc to, že není častý neznamená, že ho nelze efektivně hrát. Popravdě řečeno moje decky dle síly Beast token druid, choose one (combo, fandral) druid, jade shaman, dlouho nic a pak nějací disco/zooloci, dragonpriest atd. Mimo to si myslím, že rozhodně není od věci nahrát decky na metě, ale decky proti deckům na metě, tj. to že není na metě je pro mě výhodou. Naopak trogg a totem golem budou šamana hodně bolet, do early game jsou to fantastické karty, mulligan jade claws, trogg, totem golem je OP. Mimo to vás vyzývám na souboj jade shaman vs tokem druid a jsem si jistý, že Vám přinejmenším slušně zatopím.
        • Hearthstone je hra čistě jenom o RNG, se skillem to má dělat jenom málo. Jediný důvod proč jsi měl lepší výsledek je že si měl štěstí a že vyšší rank neznamená skill, ale to, že jsi (myslím obecně) si koupil a sestavil metabalík. Stačí se podívat na Krippa. Kdyby ta hra byla o skillu tak se ten člověk pohybuje kolem 100% výher. Jenže neni a aby člověk se měl šanci někam dostat musí používat nejlepší balíčky na "trhu". Důvod proč jsou 3 je ten samí proč v kámen nůžky papír máš tři možnosti.
          • Svatou pravdu máš.
          • amen *3*
      • Není to současně populární nicméně, když nadprůměrný hráč jako já dá za jeden večer u spotify rank 12->6 s 3 prohrama, tak to asi tak zlé nebude. Pro srovnání s jade shamanem jsem dal max 7 a to jsem do toho dal nesrovnatelně víc úsilí. Popravdě nechápu, proč se od beastdruidů upustilo, navíc to, že není častý neznamená, že ho nelze efektivně hrát. Popravdě řečeno moje decky dle síly Beast token druid, choose one (combo, fandral) druid, jade shaman, dlouho nic a pak nějací disco/zooloci, dragonpriest atd. Mimo to si myslím, že rozhodně není od věci nahrát decky na metě, ale decky proti deckům na metě, tj. to že není na metě je pro mě výhodou. Naopak trogg a totem golem budou šamana hodně bolet, do early game jsou to fantastické karty, mulligan jade claws, trogg, totem golem je OP. Mimo to vás vyzývám na souboj jade shaman vs tokem druid a jsem si jistý, že Vám přinejmenším slušně zatopím.
        • ales.smutny
          Eh, to si špatně rozumíme, já neříkám, že ten balíček je špatný, ale je prostě v téhle metě minoritní.
          Nicméně bych z jakéhokoliv streaku na moc neusuzoval, obrovskou roli hraje efekt náhody a to hlavně na rancích pod 10, kdy už de facto dominují dva až tři typy balíčků a ve chvíli, kdy soupeř špatně odhadne archetyp, už se veze (proto je výhodné hrát třeba Mill Rogue, jelikož, než si člověk všimne, že nehraje proti zpomalené Miracle, je pozdě).

          Myslím, že kdyby byl Token Druid dominantní, okamžitě budou balíčky plné protiopatření, protože tak meta funguje. Důvodem, že teď jede Šaman je ten, že prostě aktuálně postrádá slabé místo (skvělý start, mid, late fáze, direct removal, plošný removal, direct damage) a Pirate War prostě jede proto, že je strašně rychlý na postup ranky (v pátém kole je jasné, jestli vyhraje nebo ne) a jeho navigace je poněkud...prostá :)

          Výzva je milá, ale opravdu nechápu, co by dokázala, protože se obávám, že se každý bavíme o něčem úplně jiném. Ale jsem si jistý, že moje aktuální balíčky, kde jsou supersilné archetypy jako Goon Murloc Paladin, Jade Rogue, Stealth Rogue nebo Control Hunter by možná i pár kol vydržely ;)) (čekám na UnGoro, nebaví mne současný Šaman a tuplem ne Jade Druid).
  • Spíš Hunter bude silnej jako prase :P
  • Paladin bude pravděpodobně hodně silnej s tempo deckem zaměřeným na quest. Páteční reveal stream to docela dobře demonstroval,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit