Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Výukové larpů...
    To larpů bez larpů?
    Tady mi něco nehraje autore :)
    • Ristoro
      Ze začátku mě to moc netankovalo, ale když teď vidím, jak často mají špatně formulované nadpisy, už to začíná být celkem prů*er.
    • Autor potrebuje vyukovy larp jako sul...
    • Paulcz
      četl jsem to asi 10x a nepodařilo se mi to rozluštit :)
  • MickeyMutant
    Metody čím dál pokročilejší, výsledky čím dál víc z prdele: Half of primary schools set to teach maths Chinese-style

    Jenom doufám, že na to všechno tradičně nebudou peníze.

    Ještě perla: „...dochází k ponoření se do příběhu i role a k řešení problémů prostřednictvím celé osobnosti.“ Ach jo.
  • TheGGG
    zííííív... tak toto jsem do konce nedočetl a to už jsem za svůj život přelouskal spoustu blbostí...
    každopádně pokud budou děcka při larpu studovat chemii nebo matiku, zřejmě to nepovede k tomu, že je začne bavit učení, ale že si znechutí larp... ale fakt bych chtěl zachraňovat svět vzorečky a pobíjet draky chemickými prvky....
    tsss prostě učení je nuda a člověk to musí nějak překonat, vyklopit to všechno na testu a pak to fofrem zapomenout a těch 5 % věcí co využije v životě si pak zavčas připomenout, než to bude zase potřebovat.
  • Zajimave cteni.
  • Na tohle a uprchliky prachy jdou a mi ostatni musime drit hubu!!!!!! merklova a holande az jdou do hazlu! At zije prezident ZEMAN a Putyn!!!!!!!
    • Musíme dřít hubu??? Podívej se jak píšeš se nedím že musíš dřít hubu........i když dnes nezáleží jestli máš,základku,vyučák,maturitu,nebo VŠ.......ale jaký máš známosti pokud nemáš tak si v Kauflandu za kasou a maturita je ti k prdu......
    • Horší než tohle jsou už jenom žoldáci NATO!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit