Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    zííííív... tak toto jsem do konce nedočetl a to už jsem za svůj život přelouskal spoustu blbostí...
    každopádně pokud budou děcka při larpu studovat chemii nebo matiku, zřejmě to nepovede k tomu, že je začne bavit učení, ale že si znechutí larp... ale fakt bych chtěl zachraňovat svět vzorečky a pobíjet draky chemickými prvky....
    tsss prostě učení je nuda a člověk to musí nějak překonat, vyklopit to všechno na testu a pak to fofrem zapomenout a těch 5 % věcí co využije v životě si pak zavčas připomenout, než to bude zase potřebovat.
  • MickeyMutant
    Metody čím dál pokročilejší, výsledky čím dál víc z prdele: Half of primary schools set to teach maths Chinese-style

    Jenom doufám, že na to všechno tradičně nebudou peníze.

    Ještě perla: „...dochází k ponoření se do příběhu i role a k řešení problémů prostřednictvím celé osobnosti.“ Ach jo.
  • Spades
    Výukové larpů...
    To larpů bez larpů?
    Tady mi něco nehraje autore :)
    • Ristoro
      Ze začátku mě to moc netankovalo, ale když teď vidím, jak často mají špatně formulované nadpisy, už to začíná být celkem prů*er.
    • Autor potrebuje vyukovy larp jako sul...
    • Paulcz
      četl jsem to asi 10x a nepodařilo se mi to rozluštit :)
  • haha a kdys sme to jako deti navrhovali mi tak sme byli sprti a retardi :) a tet ty sprti a retardi vedou svet.
    • A co si lide mysleli pred 10lety+ o hracich her a ted progamer je velmi lukrativni a zadane povolani .
      Pred tim , kdyz jsi rekl ze hrajes hry meli te za cvoka a blazna , holky nezajem a ted se jich clovek ma problem zbavit *1* .
      Obrovske zmeny za par let.
      • Ristoro
        Lukrativní a žádané povolání :D. Ten byl dobrý.
      • Nevim kde žiješ, ale já když řeknu, že stále hraji hry a některé hry předčí i obsahem velký film, tak mi lidi říkaj, abych dospěl...
        Kudy vede cesta do tvého světa?
        • "hry jsou JEN pro deti" tohle casto rikaji lidi, kteri za nejlepsi zabavu maji pouze moznost prosedet hodiny/dny po hospodach.
          *5*
        • TheGGG
          fakt, kdo ti to proboha řekl?
        • Nezij v retardovane ceske republice.
    • Sr_Lobo
      Tak to musel bejt nějakej omyl - šprti většinou aspoň vládnou gramatikou.
    • Perfektní čeština :) Ty jsi mezi sprty určitě nepatřil.
  • Zajimave cteni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit