Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...updating my journal...
    *14*
  • Nic ve zlém, ale já se z tohoto "preview" nedozvěděl vůbec nic *7*
  • Vypadá to fakt čím dál líp. Že by konečně po dlouhé době kvalitní RPG?
    • V poslední době náhodou vyšlo docela dost kvalitních RPG - např. Pillars of Eternity a Divinity Original Sin. Obě hry výborné podle mě a herní doba je fakt dlouhá, takže mně každá hra vystačila na půl roku skoro.
      • Taky Shadowruny byly dost povedený, hlavně Dragonfall mě bavil hodně. Ale ani Hong Kong nebyl špatnej. I když je pravda, že ne každýmu musí sednout kombinace kyberpunku a fantasy. Wasteland schytal podle mě dost nezasloužený kritiky za to, že to nebyl Fallout (a spoustu zasloužený za debilní systém lootu, kterej ale v Director's Cut opravili), ale v jádru to nebyla špatná hra, i když na post-apo trochu praštěná, což se taky každýmu nemusí líbit.
        • A ted napisu neco co se zcela jiste da prirovnat k situaci kdy nekod hodi vosi hnizdo do chaty plne turistu.

          Dragon Age Inquisition je taky vyborne rpg z posledni doby:)
          • Dragon Age 1 byl naprosty luxus, RPG jak blazen, pribeh, provedeni, hodne Baldurs Gate hra, uzadne, Dragon age 2 bohužel ztratil hodne na (re)generaci preostredi, celkove toho bylo ve vsem min nez v jednicce a cela ta stylizace utrpěla, ale porad se jednalo o hru která vyzvala k uzasnemu boji, fighty byly tezke, uzasne vymakane, clovek muselpouzit mozek, nakonec me to chytlo a rad sem to pokoril, Dragon age 3 na me ceka na disku, ale je prej kurna dlouhej, to asi nedavam
  • PT je super, kombinace bizarního světa Sigilu s promakaným příběhem, Mortovy vtipné hlášky. Duchovní nástupce PT už existuje a dle mého velmi povedený, řekl bych skoro stejně dobrý, jmenuje se Mask of the Betrayer. Má pravidla DnD stejně jako PT, odehrává se v bizarním světě mrtvých bohů, je tam tajemná kletba se vztahem k vaší vlastní duši ... akachi. Já jsem si velice užil i původní kampaň v NWN2 a nikdy jsem nepochopil, proč je tak kritizovaná.
    • Puvodni kampan v NWN2 byl zabugovany prumer. Dohrat sel po cca 20 patchich. DND 3 se ukazala v mdlem svetle proti DND 2 v BG2. Crafting byl otresny. Pouze datadisk Mask of Betrayer byl dobry a stal za neco.
      • priste si to musis koupit a nestahovat warez *15*
      • JamesFaith
        Tak já původní kampaň NWN2 dohrál z DVD bez jediného většího bugu, který bych si pamatoval, a žádné patche jsem tehdy nestahoval.
        • Tohle me taky vzdycky prekvapi. Dohraju nejakou hru pomerne bez problemu a nekdo tvrdi ze je plna bugu, si clovek rika kde je pak problem, jestli to je skutecne nekde v te hre nebo to bude mezi monitorem a zidli *3*
  • nádhera, snad to vyjde i na android, abych si pri cestovani mel co číst
  • Taky jsem původní Planescape nedohrál (je geniální), ale pokračování kupuji okamžitě :)
  • frantisek_nejezchleba
    *11*
  • PT jsem hral dvakrat. Ani jednou jsem u toho nevydrzel moc dlouho... Rozhodne tu hru nemiluju. :)
    • ta hra je poměrně nudná, má dosti nudnou hratelnost, ale příběh tě u toho udrží...
      • homosexuála evidentně ani ten příběh neudržel, dle toho co píše
        • tak záleží, kdy to hrál, popravdě v současnosti by mě u toho neudržel ani ten příběh...
  • Chickaree
    Sakra dejte pokoj! Ještě jsem nedohrál Pillars of Eternity *1*
    • jop zrovna ho dohravam, po dvou letech:D je to narez, ale datadisky uz do ToN nestihnu
  • Majkl
    a to poznáte z dema? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit