Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Precetl sem 3 recenze a stejne moc nevim jak se to muze hrat. 

    Kazdopadne ale koupim,  mozna za pul roku,  mozna za rok.  Vypada ze  Je to originalni a to  vetsine dnesnich her chybi. 

    • victor

      Obávám se , že hratelnost je přesně to co nakonec bude ve hře marně hledat víc lidí :/....

    • Já z toho tak nějak pochopil simulátor procházení krajinou. Ve smyslu, že to není jen walking simulator kde vystačíš s WASD, ale že aby jsi se někam dostal, tak musíš víc přemýšlet nad ítm jak, protože to nebude tak jednoduché? Zejména, když to bude mít přežít i tvůj náklad, který může dle obsahu vyžadovat jiné zacházení? Takže na přejití řeky nebude stačit jen držet tlačítko vpřed jako v jiných hrách. A pro vyšplhání na skálu nebudee hlavní postava lézt po hotové cestě z bílých výčnělků jak v Uncharted. Ale že budeš muset brát ohled na fyziku, omezené gadgety apod?

  • JakubKotyza

    Velké díky Šárce, je mi jasné že psát nějak smysluplně o atypické hře tak aby nekazila zážitek objevování musí být těžké. Z recenze jsem si udělal docela slušný obrázek a vím na 100% že si ho na PC zahraju. Miluju takovýhle hry, za fasádu realismu nasázet několik těžkotonážních podobenství a fantasmy testující hranice reality, vědomí a lidskosti. 

    • lito

      hezky napsané😉

  • spoock

    Stejně jako u filmu, tohle bude asi třeba zahrát a pak rozhodnout, zda se hra líbí nebo ne. 

    • Ilusiveman

      Give the man cookie! 

  • Těžko nás můžeš čtením recenze zdržovat od hraní Death Stranding, když hra vychází až za týden. Jinak na Metacritic recenze až tak jednozančné nejsou, ve výsledku mi to přijde víc jako shitka než nějaká revoluce.


    Dodatek: Z recenze jsme se nedozvěděli téměř nic (většina textu je jen nadšené plácání a plkání), možná neškodilo zmínit alespoň jak dlouho trvalo hru dohrát.

    • Maxianimal

      Já ti nevim, 84% mi přijde docela jednoznačných ;) A to, že je to skvělá hra.

      • SalemCZ

        a to tam je jeden hater kterej to shodil (stačí dát 35% a hned to padne dolů)

    • lito

      z čeho jsi to vyvodil, že je to shitka? Z této recenze? Asi je to něco jiného, proto to nemá jednohlasné recenze. Nestojím za tím silná značka jako u MGS, Last of Us, God of War, proto recenzenti nejsou nuceni dávat jenom 10/10. Zahraj, dohraj, pak komentuj.

      české weby: Hrej.cz 5/5, Zing.cz 10/10, KN 10/10. BW 9/10. Games.cz 9/10, Doupe.cz 9/10. 

  • triptich

    Death Stranding dostáva krásne recenzie a to je super. hoc nemám PS4 a ani si ju zatiaľ neplánujem kúpiť, som úprimne rád, že sa hra podarila a nespľasla ako nafúknutá reklamná bublina stojaca len na slávnom mene. dobrých hier nikdy nie je dosť, či už veľkých, alebo malých.

    • Ilusiveman

      Nebyla vůbec možnost, že by ta hra mohla jakkoliv splasknout. To jen vaše hlavičky, co si v prognózach silných samců, se jakoby potřebuji neustále ubezpecovat, že jejich názor byl správný.


      • Kojima je pan videoherní designér/scénárista a legenda, o tom žádná. Ale i ten nejlepší může někdy uklouznout a cokoliv vyvozovat z toho, co jsme o Death Stranding věděli, bylo absolutní věštění z kříšťálový koule. Na obou stranách. Ta hra klidně mohla bejt špatná. Samozřejmě to nebylo moc pravděpodobný, vzhledem k tomu, kdo za tim stojí, ale mohla. Pointa je, že pro oba tábory to byla otázka víry, nikoliv analýzy dostupnejch informací, a to z jedinýho prostýho důvodu  - krom toho, že na tom dělá Kojima jsme žádný relevantní informace neměli.

    • maros.goc

      no tak priemer recenzií je "len" tesne niekde nad 80%, čiže od Kodžimovho formátu sa čakalo určite viac

      • triptich

        to asi čakalo. no hlavne nikto nevedel, čo to vlastne bude a hra frčala na mene tvorcu, na ktoré zaslepení fanúšikovia nedajú dopustiť. 3 veľké CZ weby dali 2x9 a 1x10, všetkých troch recenzentov sledujem, viem ako hodnotia hry... mne to na pozitívne dojmy stačí.

        a reálne, 80% a viac je do štartu hry krásne číslo.

  • maros.goc

    je zaujímavé, že vysoké hodnotenia tej hre dávajú predovšetkým dievčatá

    • ico.crook

      moc zajímavé to není, protože je to blbost...ale hezkej pokus :D

    • lito

      tvl dej si facku. Zavřel na Zingu 10/10. Leon na KN 10/10. Flákni sebou o zem ty šašku.

    • To jsi si dělal nějakou statistiku pohlaví vs hodnocení? Máš nějaký detailnější výsledek, který by jsi sem hodil?

    • JakubKotyza

      že by, že by dievčatá byla přemýšlivější než adrenalinem našťavení hoši? Ježišmarja a co stereotypy, myslí někdo na nebohé stereotypy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit