Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trpělivě čekám na PC demo ... snad se dočkám.
  • Aniž bych hrál demo (nemám konzoli) a přílišně sondoval na youtubue (vlastně vůbec, proč taky...), stejně si myslím, že to bude ve výsledku víceméně podobné první i druhé hře.
    To, že je to nyní (teda asi) akčnější, mi nijak zvlášť nevadí - třeba takový první FEAR byla střílečka, ale napínavé to bylo i tak.
    A jen tak mimochodem, mou nejoblíbenější hororovou hrou je Silent Hill 3, a to i přesto, že jsem se u hry nijak nebál. Zkrátka mi stačila ta divně depresivní nálada, která ze hry sálala. Troufnu si tvrdit, že jakous atmosféru to bude mít taktéž... A akčnější to je jen kvůli tomu, že si to trh nejspíše žádá (a za to nějaké konzole určitě nemůžou).
  • Pro mě to skončilo u jedničky. Úžasná atmosféra. MAle ta dvojka byla nastavovaná kaše přemírou krve, nic moc.
  • Demo DS3 jsem si vyzkousel na PS3. Jelikož jsem DS1 a DS2 dohral na PC pritom DS1 jsem dohral 3x na vicero obtiznosti a DS2 jsem dohral 4x z toho jednou na 4. obtiznost z 5 (ta posledni obtiznost je fakt masakr, protoze mate jen 3 savy za celou hru a kdyz vas nekdo sejme po 3 hodinach hrani, tak musite zase znovu, protoze prvni save point se bere az dale ve hre idealne, a na to uz jsem nemel trpelivost xD). No a teda musim rict ze DS3 je uplne o necem jinem, zatimco v DS1 a DS2 jsem se nekdy i bal a pripadalo mi to strasidelne (DS1 vice), tak ve 3ce jsem nebal vubec a byla z toho normalni strilecka a navic kdyz bojujete obcas i proti vojakum (= zadni "strasidelni" nekromorfi), tak to taky atmosfere moc neprida. Ten mensi boss, ktereho jsem v demu killnul byl pekne tupy, proste jsem mu strilel do nejakych chapadel nez mu jedno upadlo, pak se rozbehl proti me, tak jsem dal kotoul bokem a tak porad dokola (no asi jsem zmlsany z 50+ hodin v Dark Souls). No proste tak jako jsem si DS2 koupil v den vydani a navic collectorku, tak tohle proste ozelim a pockam az to bude za 499,- nebo mene. A craftovani zbrani me taky celkem nebavilo a myslim ze to tam dali jen kvuli tem microtransakcim. Taky ten coop nebyl 2x uzasny. Nez mi to nekoho naslo, tak to porad psalo Fail to find host, pak zase to napsalo Host left the lobby, pak zase Host kicked you out of lobby, no kdyz jsem konecne nekoho nasel, tak ten typek pak chcipl u toho vrtaku, tak jsem bud mohl ukoncit hru nebo pokracovat dal sam, radeji bych uvital, kdyby tam restart obou hracu od jisteho checkpointu a nebo kdybych mel moznost toho hrace nejak ozivit. Ale musim rict, ze grafika se mi libila, celkem pekne scenerie se snehovymi planemi a tim zaricim slunkem v pozadi a par dalsich veci.
  • Dead space 1 som si kupil v akcii na steame za 4 eura, dead space 2 za 10 cez zimny vypredaj a dead space 3, hm, kedze poznam ako EA robi akcie, tak to vidim tak, ze ked to v UK nezozeniem do tych 8 libier ako ME3 8 mesiacov po vydani, tak sa na to vyseriem...Platit plnu sumu nemala zmysel ani pri predchadzajucich dieloch.
  • KIMCID
    nechme se překvapit
  • Neviem preco az tak riesite tu hru je to dobra hra a kvalitny zaner DS1 tak isto bol port z konzoli a hralo sa mi to bez problem,ale pochopim tych co nosia okuliare bioptrie tym to asi az tak nevyzera je plno starych hier ktore maju grafiku ako maju dnesne hry v smartfone a aj tak ju zahram.PS:nezabudajte na jedno jedinym poslanim hry je cloveka zabavit tak to je a bolo jedine co sa meni je doba a sposob hrania a pribeh v hre je len cast,ktora z ostatnymi vecami ako hratelnost,zaner atd tvoria jeden celok ak chcete pribeh tak si kupte knihu od K.Čapka *2* a este k tej cene je logicke v dnesnej dobe,ze hra ktora nema kvalitny multak tak ide cenovo dole vid Modern Warfare3 pre mna je singel odpad bez pribehu a cenu si drzi BF3 tak isto aj ked je to o dost lepsia hra,ale maju multiplayer a tak hry co to nemaju idu hned do bazaru kde zaplnaju trh
    • Veskoslav
      No jasně takový ME3, co má i MP je toho jasným dukázem, že jsi zcela mimo. Mimochodem, základní verze Bf3 se dá sehnat za 400;)
  • Mě se to demo teda dost hnusí... :/
    • me zas tvuj avatar *6*
      • A co je na něm špatného? Jsou tu mnohem horší. Navíc ten můj je historická osoba, která toho hodně změnila (jestli ke špatnému, to nechám posoudit ostatní)
        • Ono na samotne fotce Hitlera jako avatara nic špatného není.. ovšem v kombinaci s nikem Führer už je otázka trošku jinde.. no a tenhle příspěvek v kombinaci předešlého už se dá považovat za propagaci nacismu, což, pokuď -li se nemýlím, je v naší současné společnosti trestné .) *8*
          • toť otázka kde je propagace, provokace a recese. Kdybych si dal za avatara svastický hákový kříž tak mě taky budou všichni soudit, protože to jednou převzal jeden Führer..
            • to ano.. ale pokud by jsi k tomu měl ještě nick řekněme třeba Einsatz@gruppen, protože to jsou přece normaní německá slova, tak už se to kriterium posunuje o trošku jiné roviny....
          • Cože? To si snad děláš srandu ne? Führer je normální německé slovo, je to stejné jakobych tam měl napsáno Leader, Vůdce apod...

            Já nacismus nepropaguji, naopak ho odmítám, jen mám takovej pocit že tu z obyčejného avatara děláte 3 světovou válku...

            Edit: Tak jsem si změni avatar - doufám že jste spokojený.
            • Nic si z toho nerob, tu sa niektori strasne radi hraju na intelektualov a vo vysledku len robia z komara somara.
            • Je mi 45.
            • clovece tobe bude jednou hodne trapne az dospejes a vzpomenes si co jsi tu delal za traparny
        • http://schikelgruber.net/tmp/pics/holocaust_1.jpg
        • fajn pan provokater at si dela co chce, ale od toho by tady mel byt moderator fora, ktery neco takoveho zatrhne....

          to tady GAMES opradu chcete mit za chvili prehlidku takovych nicku a avataru ?
          • A v čem tu provokuju?! Nic tu nepropaguju a nikoho ničím nepřesvědčuju, kdybych si tam dal např. xicht Willa Smithe, tak to nikomu vadit nebude co?

            Vy jste normální rasisti - vás by měly z tohoto fóra vykopnout...
          • smejki
            není nic lepšího než podobné věci hlásit adminům. nesedí tu 24 hodin denně a nekontrolují diskuse každou minutu. BTW tohle se už řeší.
  • Upřímně -- pokud to vidíte takhle pozitivně, _možná_ bych mohl tu předobjednávku nakonec udělat. Oba předchozí DS byly dost dobré (imho samozřejmě) a pokud se tedy podařilo atmosféru zachovat, mohlo by to nakonec fungovat.

    Každopádně díky za "preview."
    • aby se náhodou nevyprodaly zásoby ?
    • Umaroth
      Právě že ne, je z toho střílečka....
      • Jojo, naštěstí mě to včera po pár minutách (a dalších pročtených příspěvcích) pustilo. *4*
      • A předtím to bylo co ? Strategie ?
        Nechápu tyhle jednoduché komentáře.Střílelo se tam i přechozích dílech.
        Jestli je/byla to horrorvá střílečka nebo jen střílečka je čistě individuální.Někdo se u toho bát může a někdo ne.Důležité je u takového typu her co ? No příběh samozřejmě.
  • Uvidíme, jak to bude s tou konverzí z konzolí. U AC3 Ubisoft taky vyhrožoval, že to bude jednoduchá konverze a bude lepší hrát s gamepadem, ale nakonec se to hrálo krásně a od předchozích dílů se to skoro nezměnilo. Ale kdyby to byl podobný případ jako GTA IV, tak už by EA měli větší problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit