Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na PC to uz nema take retardovane ovladanie ako dead space 1??
    • O rozlišení tu vůbec nešlo prostě to ovládání pro pc bylo špatný,do toho navíc mizerně udělaná kamera takže někdy (scéna ve výtahu) nebylo vůbec vidět co se děje.Dám příklad u posldního Alone in the Dark bylo taky zvláštní ovládání ale po čase jsem si na to zvyknul tady za celou dobu mě nesedlo,pro mě jednička je nadprůměrnej horor ale taky hra která pro pc vůbec nemusela vyjít.Rozhodně titul který má svoje kvality ale ty spíše asi ocenily uživatelé konzolí
    • To bylo naprosto v pohode akorat se muselo vypnout vsync jinak bylo divny rozhlizeni
      • Lepší divný rozhlížení jak hra bez vsync, ne? Už je rok 2011 a vsync by měl být všude funkční.
        • Ty mivas problemy s tearingem?
          "Už je rok 2011" a ja vsync automaticky vypinam, a u jediny hry jsem nemel problem.
          Jinak teda nevim cemu tady rikate "retardovany ovladani". Cokoli jsem hral na PC se ovladalo UPLNE stejne jako dead space
          • Pokud neni zaplej vsync, tak určitě. Je to nutnost snad u všech her. Naneštěstí to u některých her způsobí dost problémy. Na konzolích si kolikrát ani nemůžeš vybrat ho zapnout a pak je to dost hrozný.
            • On nemusí být tak často vidět, ale s vsync je jistota, že ho neuvidíš nikdy. Možná na to nejsi tolik zvyklý. Mě hra bez vsync ruší, protože vždy hraju s ním. Časem to tolik nevadí, ale záleží na tom, co často hraješ.
            • *nerozumiM
            • Fakt? Tak skoda ze nerozumi HW, nebo cim to teda je.
              Kartu mam Nvidia a nikdy jsem tearing ani nezahlidnul. Naopak se zapnutym Vsync je nechutna prodleva v ovladani.
    • To bych take rad vedel.
  • lidi, nemáte nekdo digitální verzi staženou ze steamu nebo eastore? Já to mám s eastore a klíš k brnění do dragon age 2 jsem nedostal. Ono se to ýíká jen krabicových verzí?
    • Mám krabici a klíč jsem dostal. Koukal sem an steam a nikde tam není napsané, že by k tomu dávali klíč. Vždy tam bonus obsah vypsaný je, takže abych odpověděl. zatím to vypadá jen na krabice.
      • díky za odpoved, docela me to štve, protože dragon age 2 budu mít taky a tu zbroj chci. V nejhorším případě to bude jistit, aukro.
  • Nezkoušel to někdo na X 1950 pro ? Přemýšlím jestli to koupit na xbox a nebo na PC. Na PC se mi hrala jednička skvěle a vzhledem k tomu, ze je třeba s tou myší pořádně řádit a hlavní hrdina je trdlo v otáčení se, tak by mi vyhovola PC verze. Stačilo by mi alespon 1280x1024 ale snesu i 1024x768 na win7. Díky
    • VIDEO: 256 MB Video Card and Shader Model 3.0 required. NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements) ATI X1600 Pro or better (X1300, X1300 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)
    • Sice jsem to nezkousel, ale podle myho nazoru nevidim duvod proc by to neslo. X1950 pro ma dle meho na hru typu Dead Space, ktera bezi tusim na UE 3, vykonu vice nez dost. A co vim, dvojka bezi na stejnem, mozna v lehounce vylepsenem "kabatku", takze jestli ti sla jednicka, dvojky bych se nebal. Pr. si zkus projistotu k tomu neco vygoglit.
  • Tak tahle recenze mi rekla fakt jen velky "kulovy"... Skoro jako by autor hru ani nehral... velmi nehezky ODFLAKNUTE
    • A co bys tam chtel mit? Napsano, ze Ackem se utoci, vyjmenovane vsechny zbrane a typy nepratel? Tohle nema byt manual nebo guide, ale recenze. Ja si tedy obrazek udelal dobry, hru nekoupim, protoze skutecne vypada tak, jak jsem cekal - jednicka s par vylepsenimi.

      Nebo co ti chybelo? Treba to autor doplni v diskusi...kdyz ho hezky pozadas.
    • Musím se zastat autora recenze, protože jak sám zmiňoval tak hra se od předchozího dílu takřka neliší, proto není nutné znovu recenzovat principy hraní. To že se spíše zaměřil na pocity z hraní je správně. Přeci jenom Dead space je hra která staví především na atmosféře
      • Pan_Klobouk
        To sice ano, ale minimalne nejake technicke zalezitosti navic zminit mohl. Podle vypisu platforem snad byla recenzovana PC verze? Z jednicky znamy mouse-lag, gumove ovladani, potize s V-Sync, podivne rozvrzeni klaves... na vsechno tohle bych (jiste ne sam) rad znal odpovedi, nez si DS2 poridim. Pac demo jaksi... vsak vime.
        • janchor
          A co takhle si odpovědi odvodit z prostýho faktu, že v recenzi PRÁVĚ není o lagu, gumě a vertikální synchronizaci ani slovo?
          • Pan_Klobouk
            A co takhle nekam poznamenat, jaka verze je recenzovana? Ono tohle se tykalo jen pocitacu, na konzolich to bylo v pohode.
            Nicmene OK, dobra rada do budoucna - vse o cem v recenzi neni zminka se da povazovat za povedene a bezchybne. Priste teda piste jen o zaporech, to ostatni nestoji za rec, pripadne to nikoho az tak nezajima. ;)
        • Ale to si asi pletes s QnA. Ukolem recenze je popsat hru a to podle me dela vic nez dobre. Ja si udelal dobry obrazek o tom, jak hra vypada. Pokud tyto veci nezminuje, asi je nezazil, tudiz nejsou pritomny.
          • Nahore je vcelku jasny X360 ... stejne jako zatim vsechny recenze, ktery jsem na DS2 zahlid, takze o pc verzi neni ani slovo. A na konzoli ty problemy mozna nejsou.
          • Pan_Klobouk
            IMHO "Ukolem recenze je popsat hru" po vsech strankach. Tedy i po te technicke, ne? Neni snad zvykem zminovat v PC recenzich narocnost na HW, optimalizaci, vhodnost navrzeneho ovladani - zvlast kdyz jde o konverzi/multiplatformni titul a dalsi veci?
            A i kdyby slo o recenzi X360/PS3 verze (coz je docela mozne, clovek se nikde zadne znacky nedobere) presto bych rad vedel, jak se ve dvojce promenil engine, co framerate, efekty... Uz jen proto, ze i na konzolich mivaji hry problemy, PS3 verze se autorum vetsinou nedari a diky omezenym systemovym zdrojum jsou konzolovky cim dal casteji ocesane a orezane. Technicky, oproti PC.
  • Podla mna tento nazor /Co je dobre do toho sa nekurvy/ ma svoje opodstatnenie, pozrime sa kolko hier ma nevyuzity potencial kvoli kopirovaniu ci snazeni sa o vynajdenie niecoho noveho pricom to akurat tak odseru.
    Premna je dead space skvela akcia s hordou mrtvol, dobre napisanym pribehom a rozhovormi v dnesnej dobe nie kazdy dokaze odcenit originalitu co z daneho titulu - robi titul vynimocnym samozrejme ze dead space ma svoje musky ale ak si to porovnam s mnoho novymi hrami ktore vysli za posledny rok tak si myslim ze urcite nebude natom az tak zle.
    Ked som prvy krat spustil u kamosa Dead space tak som to chcel len vyskusat, nemal som totiz rad tituly stylu Doom ci AwP a podobne ale u Dead Space je to skorej vynimka, prostredie bolo skvele - stiesnene priestory, krv po stenach, divne zvuky ci polomrtvy ktory vrazaju hlavou do steny :+D to je to co dokonca väcsine hororovych filmov v dnesnej dobe chyba a pritom si osobne myslim ze pri filmoch sa da trocha viac manevrovat co sa tyka vyvolania strachu ci napätia :+)
    Hold suma sumarov ak je tento Dead Space dobry ako prvy tak premna je to 9/10
  • Fenixp: našeptávají mi to hlasy v hlavě *7*
  • no recenze to neni .. spis takova rozsahlejsi novinka ... zajimalo by me jestli se na PC ovlada stejne blbe jako jednicka (diky cemu to bylo v podstate nehratelne)
    • kostejnesmrtelny
      To teda nevim, podle mě se jednička ovládala velice slušně. Nemyslíš náhodou to brutální zpoždění proti pohybu myší, který se dalo odstranit vypnutím v-syncu?
      • jj to myslim .. pokud to slo vypnout tak to snad pujde i tady a je vsechno oka .. dik
    • O čem to mluvíš? Když se ti něco nelíbí, máš si to sám přenastavit podle sebe..
  • jezis jak ja se na tudle hru tesim, mechanika ps3 uz je cela nazhavena. snad se vykaslu i na objednany halo reach.
  • Dead space 2 je jako hra sama o sobě perfektní, v podstatě mi to přišlo jako kombinace Bioshocku, FEARa a Dead Space jedničky, chtělo by to LAN multi player, kterému jsem ještě nepřišel na kloub (na originál nebyly peníze) a určitě by to o hodně oživila kooperativní kampaň po síti :) !!!!!! Můj názor na recenzi: Ten, kdo ji psal asi zřejmě nevěděl že ke každému Dead space je animovaný předfilm, který vysvětlí perfektně úplně všechno a jeho koncem začíná hra... !!!!!! Tak se nebojte někde kouknout na Dead space: Aftermath než začnete hrát DS2. Příjemnou a po dlouhé době zase kvalitní zábavu přeji vám všem :)
  • Čeština se asi tentokrát nekoná že? :(
    • normálně né ale když se podaří vyhrabat texty tak jí asi udělá Mrazík
      • na Xbox asi těžko *9*
        • Prvni dil byl na xboxu v cestine (stejne jako treba Fable 2) :-) U dvojky ale budeme muset asi oprasit slovniky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit