Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kez by to slo prepnout do FPS!
  • Dead space 2 je jako hra sama o sobě perfektní, v podstatě mi to přišlo jako kombinace Bioshocku, FEARa a Dead Space jedničky, chtělo by to LAN multi player, kterému jsem ještě nepřišel na kloub (na originál nebyly peníze) a určitě by to o hodně oživila kooperativní kampaň po síti :) !!!!!! Můj názor na recenzi: Ten, kdo ji psal asi zřejmě nevěděl že ke každému Dead space je animovaný předfilm, který vysvětlí perfektně úplně všechno a jeho koncem začíná hra... !!!!!! Tak se nebojte někde kouknout na Dead space: Aftermath než začnete hrát DS2. Příjemnou a po dlouhé době zase kvalitní zábavu přeji vám všem :)
  • Skvelej pribeh,grafika,hratelnost az na obtiznost..nebylo nic tezkeho v pribeho,to ze na vas pusti vic nepratel neni jeste velka obtiznost :) a ty famy ,ze je malo naboju je take lez,staci se jen okolo sebe vice divat a mit treba jen 2 zbrane..zakonceni hry bylo skvele!vrele doporucuji
  • Nezkoušel to někdo na X 1950 pro ? Přemýšlím jestli to koupit na xbox a nebo na PC. Na PC se mi hrala jednička skvěle a vzhledem k tomu, ze je třeba s tou myší pořádně řádit a hlavní hrdina je trdlo v otáčení se, tak by mi vyhovola PC verze. Stačilo by mi alespon 1280x1024 ale snesu i 1024x768 na win7. Díky
    • VIDEO: 256 MB Video Card and Shader Model 3.0 required. NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements) ATI X1600 Pro or better (X1300, X1300 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)
    • Sice jsem to nezkousel, ale podle myho nazoru nevidim duvod proc by to neslo. X1950 pro ma dle meho na hru typu Dead Space, ktera bezi tusim na UE 3, vykonu vice nez dost. A co vim, dvojka bezi na stejnem, mozna v lehounce vylepsenem "kabatku", takze jestli ti sla jednicka, dvojky bych se nebal. Pr. si zkus projistotu k tomu neco vygoglit.
  • recenze jako vždy ubohost.... autor hru očividně viděl v regálu a ani ji nezahrál. Nevím jestli vás to u tiscali baví, ale jste čím dál horší, ubohost střídá ubohost.... *10*
    • Mopped
      A co tě tu drží?
    • Lukinsons
      horší a tupější jsou akorát čtenáři.
      • taky sleduji :)
  • Bude videorecenze ?
  • Jednička byla fajn ale po čase začala být trochu stereotypní,navíc mi docela nevyhovovalo tužší ovládání hlavního hrdiny.Co sem měl možnost vidět a číst tak dvojka vypadá prakticky identicky jako předchůdce,chtělo by to nějaký větší inovace...
    • ... tak to nehrajte na easy, mozna se vam hraci doba trosku natahne! hra se musi vychutnat a DS rozhodne ma tyto potrebne podklady ;)!
      • Hrál jsem to na Hard a dohrál jsem to za cca 10 hodin a to jsem se hodně flákal.
        • V tom případě by sis měl najít holku;)
          • Tyto "vtipné" komentáře miluji... Pouze proto, že jsem hru hrál, dohrál a přišla mi nudná a krátká, tak usuzuješ, že bych si měl najít slečnu? Zajímavé...
            • To bylo jen na odlehčení;) Každopádně, kdybys měl i jiné aktivity, nemusel by ses tolik rozčilovat, že jsi to zvládl za 10 hodin. Podívej se na takovej Gothic 3 - obrovskej svět, obrovská hrací doba. Ale baví to vůbec někoho? Každopádně hrací doba, kvalita příběhu atp. - to je čistě subjektivní věc.
            • hele ma to neco do sebe s holkou nebudes mit na hry tolik casu takze se herni doba dost protahne *1* treba pro mne je straveni 10 hodin u hry neco jako nedosazitelny sen
    • A víš, že tohle je věc, která mi třeba ani nevadí? *3*
      Hra je s délkou někde na úrovni BS 2...tak že tak dva vačery. Ono každá hra má svojí chybu. Stačilo mi teď nedávno dohrát Mafii 2...parádní hra, co dodat a ani na ten děj si nestěžuji atd.(asi jsem jeden z těch co ho pochopili), ale pro ten zbytek by mělo být lepší vysvětlení co a jak a proč se děje a to hře chybělo. To je pak větší průser, než nějaké ovládání a podobné kraviny, když jde o zvyk, dá se to, když nepochopíš hru, tak nemáš proč hrát, hlavně pokud jde o single.
      • Víš oni ostatní pochopili, co se v Mafii 2 děje, ale Ty si nepochopil, že bylo cca 50-60% hry vyškrtnuto a to je v tom příběhu znát... A kdyby si hrál Resident Evily a Systém Shocky, tak by Ti to vadilo, jelikož by sis téměř u všeho říkal, že si to už někde viděl - a když k tomu přičteš stereotyp a hrací dobu, kde je hrám vyčítáno, že jsou krátké, když je dohraješ za 12 hodin a u DS jsou všichni šťastní za stěží 10 hodin stereotypní hratelnosti...
        • SS jsem bohužel hrál, RE taky *3* Neporovnávám hry, což většina z vás dělá a poučovat mě opravdu nemusíš...mám toho odehráno celkem dost *3*
          Zajímá mě ta konkrétní hra, pokud někdo srovnává, je to jeho věc.
          Ne děj většina lidí opravdu moc nepochopila a za to ti dám ruku do ohně *3*
          To že tam hodně věcí chybí atd. To vím, ale nezimiňoval jsme se o tom, protože, pokud se nepletu...řeší se tu jiné téma a tohle jsem použil jen jako vysvětlení k ovládání a že to byla zrovna Mafia 2? Mohla to být jakákoliv jiná hra...chápeme se *3*
        • Pan_Klobouk
          Hele chlapi, muzete pro blby ;) rict o cem to teda bylo i co bylo ze hry vyskrtany? Skoda, ze se k tomu odmita vyjadrovat mistr Vavra, ten vi nejlip jak to napsal a co mel za plany v hlave pro M2.
          • Přibližně 20 misí bylo ze hry vyškrtnuto - před první misí bylo škrtnuto cca 5 misí! Některé mise se daly vidět v trailerech a jedna byla dokonce předváděna jako plně hratelná na Games Convention. Hra měla vedlejší mise pro příběhové postavy - vedlejší práce jako v Mafii 1. V DLC Joe's Adventures je za použití cheatů - prolétnutí zdi - vidět plně vymodelovaná tiskárna a hotel - má to grafické chyby, ale ty tiskárny dokonce tisknou, mají zvuky...
            • Nejen vyškrtnuto, já bych dal mafii sotva 7/10 a to jenom díky tomu příběhu co dokázal příjemně udržet u PC při stereotypním zbytku. Mafie 2 mě moc zklamala a to hrozně moc lidí ať už příběh pochopili nebo ne... Za těch X moc let vývoje jsem čekal od mafie daleko víc, čekal jsem prvky GTA kvůli kterému to přece oddálili aby se poučili z chyb a popřípadě zapracovali na tom co chybí. Ale pár obchodů na zbraně, pár kusů oblečení na hlavní postavu... Co to je ? Je to chudý! Co volba misí podle sebe třeba ? Co víc rodin, víc konců, vůbec víc možností ? Mafie 2 je sice krásná ale to co nabídla je silnej podprůměr podobnej hrám min 5 let nazpátek, kterej ohodnotili kritici tak nějak přijatelně kvůli mediální kampani a vlastnímu zasnění...
            • Problém je, že vývoj jsem nesledoval vůbec, ale při hraní tam prostě chyběla tuna věcí, které do očí praštily i mě, tak jsem se teprve potom začal zajímat a měl jsem pravdu, že tam toho hodně chybělo...
            • Mozno si nemal sledovat vyvoj celu tu dobu a mat plne ocakavania. Ja tu hru nesledoval, proste prisla a ja ju zahral. Dej bol genialny a mohol by konkurovat M1 i GTA4. Nikdy som nemal pocit dier v deji, NIKDY. Jediny mi prisiel trochu nedotazeny koniec ale to moze byt koli pokracovaniu. Nevedel som o nicom co bolo v hre vyskrtnute atd. a ani ma to nezaujima, bola to jedna uzasna herna skusenost - 9.5/10.
            • Problém je pouze v tom, že ten příběh působí strašně nedodělaně... Kdyby ten příběh byl zpracovaný pořádně a nebyla tam většina postav "na jedno použití", tak neřeknu, ale tohle je prostě průser. Z většiny her se něco vyškrtá, člověk si řekne škoda, že to tam není, ale co je moc, to je moc...
            • Pan_Klobouk
              Ja vim. Jenze to jsou vsechno jen napul povidacky a napul veci, co byly (nekdy behem tech 50 let vyvoje) v planu. Ano, rika se, ze v Italii melo byt vic misi, nez jen jedna. Ano, vybuch v garazich z GC byl az v DLC a jeste pozmeneny. Ano, cast s Joem z DLC mela byt asi cela v hlavni hre. I ty vedlejsi kseftiky se nakonec presunuly az do DLC... a za moc nestaly. A ano, meli takrka hotovou tiskarnu a lehce rozdelany hotel. Do 20 vyskrtanych misi ale porad daleko. ;)
              OK, to prehanim, ale zase ne vsechno co nekdo hodi na papir/do editoru se muze ve finale dostat do hry. Z Half Life taky smazli utok chapadla a dalsi veci, ale ze by nekdo vykrikoval o skrtani jsem nezaregistroval. M2 IMHO jen museli rychle dokoncit a konecne vydat, takze co nebylo stoprocentni a plne funkcni, spadlo pod stul.
  • Fenixp: našeptávají mi to hlasy v hlavě *7*
  • nemozem stiahnut na pc demo? tak stiahnem rovno plnu... your choice EA.

    crysis 1 som si stiahol demo ktoreho grafika ma uplne odrovnala a este v den vydania som si to bol kupit. toto si uz ale nekupim.
    • mam podobou filozofii ale pokud se mi hra libí koupim si ji treba ve sleve *5*
  • No jen doufám, že tam bude offline co op...něco na způsob horde modu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit