Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smiesny si akurat ty. Steam nema obchodne zastupenie v CR a netyka sa ho cesky pravny system...Je to uplne to iste, ako ked si objednas tovar zo zahranicia...Nemozes sa pri nom dozadovat prav ako ma cesky spotrebitel, ak vzniknu problemy.
  • Problém je, že Valve nemá v EU ani ČR zastoupení, takže se to bude nejspíš řídit podle mezinárodního práva. A něco mi říká, že našinec by s něčím takovým ani nehnul.
  • JJ, měl jsem na mysli současnou situaci, ve většině případů nakonec pc vyhraje.
  • V podminkach je, ze pri pouziti jakehokoli klice, ktery unikl na internet je okamzite uzavren cely ucet.
  • Směšné, při blokaci bys je mohl zažalovat a pokud není EULA v ČR v češtině tak se řídí českým právem, které je nad EULOU ;-)
  • Že je PC verze port samo o sobě nic neznamená. Je tu lepší grafika a vyšší framerate pro majitele silnějších PC, to je naopak pozitivum. To, že někdo zprasí ovládání nebo nepřizpůsobí menu klávesnici a myši je věc druhá. Však se to brzo dozvíme, spousta portů je bez problémů.
  • neni odfláklá jenom američanům vydali blbou verzi - pro nás to platit nebude protože už bude opraveno
  • To já dostanu Dead Island na xbox až na narozky 20.12. :)
    Xboxová verze je asi nejlepší.Protože pc je port, a ps3 odfláklá :/
  • SA-reg
    http://www.youtube.com/watch?v=Im6yRpQrsaY
  • Cajk
    roztomilej:)
  • Cajk
    nejlepší by bylo, kdyby se ti při dalším loginu objevila trollface Gabena a velkej nápis VAC Bann'd - Pure Pwnage. Gabe.
  • ucho
    ano, Steam může zrušit z důvodu porušení podmínek někomu účet, ale nedělá to...
    neslyšel jsem o jediném případu, kde by Steam zablokoval celý účet kvůli nějakým pochybným klíčům. vždy mazal pouze konkrétní hry. pokud o nějakém případu víš, poděl se o něj v diskuzi...
  • Tvrdit, co Steam "maximalne muze" aniz by sis precetl smluvni podminky je - nic ve zlem - trochu komicke :) Nejen, ze to Steam udelat MUZE, ale dokonce to i v nemale mire DELA ( viz pritel google). Priznam se, ze sam nevim, jak presne to maji smluvne podchycene, ale rozhodne nejak ano - a zcela jiste dostatecne, aby to obstalo proti pripadnym zalobam. Je to sice sileny, ale nic se s tim neda delat...
  • Doufám že do 9. už to bude vyřešený s tim Dead Islandem
  • Moze ti maximalne zablokovat tu danu hru, ale zablokovat ti pristup k ostatnym je hlupost a urcite pravne napadnutelna.
  • jesteze tak... ten listek mam nekde schovany pro jistotu.
  • trolo
    AMD niekde vydalo prehlasenie ci co ze kluce deaktivuje a ti co to vlastnia legalne to budu musiet znova aktivovat nejak....
  • doufam, ze v tom seznamu nebyly uz kody, ktere nekdo pouzil, protoze ja sem treba dirt 3 ziskal prave tak, ze sem mel ten promo listek primo od amd... (kamarad si koupil novou grafiku, ale jelikoz dirt 3 uz mel, tak mi dal ten listek na aktivaci i s kodem)
  • http://www.youtube.com/watch?v=4yZtxNeSLqA
  • Cajk
    :)) Jo, něco podobnýho jsem už na ytb viděl a byl to nářez:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit