Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo to fakt dost super az na par poslednich fakt dost super.
  • Pocital nekdo kolikrat rekl Lukas slovocko SUPER
  • Kdyby se vyloucilo slovicko "SUPER", tak ta recenze mohla byt klidne odvykladana v case 0:30 min *7*
  • To jak se to video seka je taky dost super :-(
  • RazorProduction
    Lukasa obdivujem,on furt spravy taku dobru recenziu, Videorecenziu ze si obcas hovorim naco su nam vsetky tie blogy fora weby ket tu mame jeho !? *3* *5*
  • darksiders 2 jsou fakt super, ale tahle recenze je fakt dost superkretenská, sloh za 5 a ne z deseti :D
  • michaliuz18
    jak ste hlupy podaktory, a co je na tom ze to hraje na gamepade, ja to tiez hram na gamepade, hraje sa to o dost lepsie ,kazde taketo hry hlavne zavodne a aj futbal sa hraje na ovladaci, na klavesnici jedine fps ,strategie,adventury,a hry kde treba rychlejsie otacat kameru ,cize mysou to ide rychlejsie ...
    inak vyborna videorecenze ,ako vzdy od grygiho
  • Muzu souhlasit, ze hudebni doprovod je na spickove urovni. V case 3:30 hraje zajimavy kousek.. ale bohuzel neni ani v jedne stope ze soundtracku :/ hned me brnklo, jaky by z toho sel remixnout krasny dnb bootleg .. kdyby vas nekoho napadlo kde ten kousek sehnat, mate u me pivo ..
    • dnb?? teba rodicia v detstve tyrali, ci si retardovany od narodenia??
      • Len preto ze pocuva DnB ? To mi zavana demenciou , ale nie jeho :)
        • samozrejme....nejake zvuky naklikane v pocitaci sa hudbou nazvat nedaju :) to uz aj trojrocne dieta buchajuce po hrncoch znie lepsie
          • me zase namisto dobreho beatu pripada zvul el. kytary nesnesitelny a neslucitelny s ladnou muzikou.. ale proto nebudu rockery nazyvat tyranymi retardy :) . k pochopeni, jak nekdo muze klesnout tak hluboko i na te blbe internetove diskuzi, mi dopomaha fakt, ze mam asi tu cest s nejakym zaostalym ditetem *3*
            • Jazz
              @Gaymer: Běž do pýče.
            • ale dnesna mladez je bohuzial retardovana a radi pocuvaju mixery :)
            • vies, male deti tlacia gombiky na hrackach, a ono to vydava zvuk...tam netreba ani skill, ani nic...to clovek moze byt retardovany a urobi techno hudbu....popripade pusti mixer, ako skrollex....
            • Toto su diskusie ktore by sa kludne mohli viest donekonecna. Proste inteligentny clovek si pocuva svoje a nestara sa o to co pocuvaju druhy a preco.A neriesi ani co este je "hudba" a co uz nie. Ja pocuvam Hardstyle tak kludne sa pusti aj domna..:D
    • http://www.mediafire.com/?1yhwy5s6pjl93sj
      • Pecka, diky *14* , du to prohnat editorem
  • Ta hra neni nic moc, když člověk hraje třeba takový Black Ops, nebo teďkon Doom trojka vyhází, tak prostě ví kam jít, funguje to, ale tyhle rozsáhlý hry prostě nejsou můj šálek
    • bobsh
      tak si na*erte *1*
    • Upřímně souhlasím. Zkoušel jsem jak první tak i druhý díl a jsou to naprosto stejné tituly a prachsprosté vykradačky parádních titulů jako jsou Prince of Persia a God of War (i když ani tomuto jsem nepřišel na chuť). Prostě nebrat. Srovnání s Black Ops je poněkud podivné, jelikož je to zcela odlišná hra, ovšem jakožto fanda COD série souhlasím.
      • A není náhodou GoW vykrádačka Devil May Cry a podobných japonských bojovek. A nevykrádají ony starší 2D mlátičky. A nevykráda někdo Mortal Combat, který vykrádal Killer Instinct. A ...

        Zajímavý je, že u deskových her, když někdo "vykrade" herní mechanismus a použije ho v kombinací s jinými a vytvoří novou dobrou deskovku, tak všichni jásají. Protože vznikla dobrá nová hra. No což úhel pohledu.
  • kostejnesmrtelny
    Vypadá to teda (po grafický stránce) opravdu pekelně, ale jestli je to až tak super....no, uvidíme *5*

    EDIT: Herdek, ale ten Mr. Grygar fakt umí *1*
    • Jestli jsem si z recenze neco odnesl tak jedine, ze je to fakt super! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit