Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Ještě přihodím odkaz, na galerii hlavního grafika a kreativního ředitele v jedné osobě.
    - Chris Bourassa: http://cribs.deviantart.com/gallery/
    • danny_the_hound
      No vážne by ma zaujímalo, čo robí povolanie malomocný *3*
      • VaZqeZ_EU
        Ty si ho nepoznal? https://espngrantland.files.wordpress.com/2014/09/kingdom-of-heaven.jpg?w=694 ..nedávno se vrátil z Dark Souls II, páč konečně zachránil svou duši, ale hned, co se vrátil do světa živých, tak skončil v Darkest Dungeon...*8* *10*
        Takže jistě chápeš, že nemá zrovna dobrou náladu *3*
      • Jdou dva malomocni do skoly a ten jeden rika tomu druhemu: To jsem zvedav, co nam dneska odpadne...
  • VaZqeZ_EU
    Asi takhle:
    - Líbí se mi art-styl "zatím" a hra jako taková je opravdu zajímavá.
    - Samotné mechaniky hry jsou parádní ale hra doplácí na nevyváženost těchto mechanik (čímž se stává pekelně těžkou, dokonce více, než by samotní autoři chtěli) a neobsahuje cíl.
    - Momentálně je třeba počkat na finální verzi, dva až tři patche, a u mne není co řešit *14*
    • Hra je těžká jenom ze začátku, než pochopíte co jak funguje a jak sestavit dobrou partu, později se stává dost lehkou.
      • Veteran questy su dost narocne.
      • pravda a taky, než našetříte peníze, aby hrdinové vládli nejlepším vybavením, nejlepšíma obyčejnýma a kempovacíma skilama a na léčení aby netrpěli všemožnýma neduhama. Mám už to skoro projeté: 10/10.
      • VaZqeZ_EU
        Ano, to je období, kdy se zdá, že jde vše jak má.
        ..ale dříve či později, ti nebudou vycházet "náhodné" události, a začneš "opět" trpět.
    • Morraw
      Já čekám. Early access ze zásady nekupuju, ale od loňska to mám na seznamu must play. Takže jsem rád, že se to zatím vyvíjí dobře.
  • Vogon
    Mé dojmy z hraní: "Zku*vený syfilis!"
    • Nemáš souložit se špinavci
  • bude to super hra .. ale počkal bych si až ji plně vydají .. zatím některé mechaniky nemají plně vybalancované . příklady ... zneužívání stun locku posledního nepřítele k dohealování celé grupy, někteří hrdinové jsou o hodně silnější než jiní třeba 2x helion až 3x helion strategie .. v průběhu hry se snižuje obtížnost ... to že je mnohem efektivnější okamžitá dmg (hlavně crit buildy) a stuny než buffy, healy,dotky či spelly které pohybují s pořadím nepřátel ... takže si počkejte až tu hru doladí protože má neuvěřitelný potenciál ...
    • navíc hlavní úkol je dostat všechny postavy na level 6 a pochybuju, že by se ti chtělo hrát vždy každou postavu se třemi heliony.
    • Uz to trochu ladili, stunlock uz velmi nejde a aj helionov trojutok dostal slusny nerf.
      • to moc rád slyším :) vím že na tom usilovně pracujou počkám si až budou hotovy a pak si to užiju naplno
  • solomon.short
    precetl jsem si o teto hre dojmy od MickTheMage a zjistil jsem ze to vlastne nechci hrat. Snad se ze me na stara kolena nestava slunickovy clovicek

    ale kazdopadne diky Micku :)
    • Kouzelník Mick kecá, je to Slovák vole, klid, zkus to ;)
    • Chim
      Nebyl by tam odkaz?
      • Morraw
        http://www.mickthemage.sk/2015/02/dojmy-darkest-dungeon-beta.html
        • Chim
          Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit