Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno tak jsem si právě objednala kinect a dance central... už se těším až se odreaguju od práce ... *5*
  • Takže 4 hoďky sme teď kolegou Kinect testovali (dnes mi prisel). Hopsali, boxovali,tancovali,sportovali,cvičili a pekne se zapotili, ale bavili sme se a to je hlavni. Dance Central je asi nejsilnejsi titul, jednoznacne zabava. Kinect Sports se nam taky libilo, ale nejlepsi je asi v 2+ lidí. Adventures uslo ale jet to furt dokola nevim nevim. Fitness sme zkouseli naposled ale tohle neni hra v pravym slova smyslu. Sice vyzaduje chut si zacvicit, ale pak ma co nabidnout. Takze ted cekat s cim se kdo vytasi dal :)
  • hmmm to vypada na zhavou koupi kinectu az vyjde vic her :-)
    • Prohlášení tohoto typu nechápu. Vždyť si můžeš koupit ihned, a vyplnit tím čas, než se objeví další hry.
  • Njn. tak dneska konečně tak zkusím na vlastní kůži.
  • ....ale jinak je to dost na pi*u...
  • Drom
    jestli je nekde microsoft pred konkurenci, tak je to prave u tanecnich her, v tom se kinektu nic nevyrovna
    • no nevim jak vy ale ja si radsi pujdu zatancovat ven s zivejma holkama je to jen muj osobni nazor ale simulatory tohohle typu jako tancovani a tak i sims varit a chcat a srat v pocitacovi hre a to porad dokola no nevim teda
      • A co když si budeš chtít zatancovat dopoledne? Pokud nebude zavřeno tak tam budeš pařit sám. A navíc tohle nemá bejt náhrada tance jako takovýho.
        • vsak jak sem napsal je to jen muj osobni nazor me hrat na pc nebo xboxu vareni prani tancovani jezdeni s traktorem a tak pripada nevim jak to lip nazvat divny na pc nebo konzoli hraji abych se odreagoval nebo zablbnul ve stredoveku a ne abych delal veci ktery sem zrovna delal v realu prace vareni uklizeni atd a kdyz tancovat tak mezi lidi tim nechci rict ze by byl kinect blbej ja jsem na nej taky velmi zvedavej ale cekam az tam budou jiny zanry adventury nebo bojovky proste neco jinyho a ne simulator zivota nebo jak to lepe nazvat abych do toho zahrnul vsechny veci a nemusel se furt opakovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit