Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Mladičký Španěl Fàbregas!" *15*
    • Skvele talentovany Wayne Rooney! *1*
    • A ještě zákrok jako z učebnice Lva Jašina
    • JohnyTheZik
      Eto'o v šanci!
  • Cosi
    Od té doby, co má po české EA na starost distribuci ABC Data to de všechno k šípku. Jediné, co dělají je přebírání krabic a posílání do obchodů. Nic navíc.
  • Je to jednoduché, nebude cz, nebude koupě, ať si to strčí celá EA někam. A nezapoměňte to svést na piráty...
    • "Nebude cz, nebude koupe" - k smichu. Seber se a bez hrat hry v anglictine, aby ses konecne necemu naucil a netrousil takovyhle trapny kecy.
  • Horší je, že už nepřekládají příběhově složité hry, jako Dragon Age a Mass Effect.

    Co se angličtiny týče tak se dopíši domluvím. Ale tohle je docela dost náročné.
    • tak se asi budes muset snazit, jako my pred lety, kdyz bylo sotva vytacene pripojeni a sem tam nejaka cestina na gamestar dvd. Zastavilo nas to od hrani her? Ne. Snazili jsme se porozumet? Ano. Nerozumeli jsme 50 procentum hry? Ano. Zastavilo nas to? Ne. Zkazilo nam to zazitek? Ne. Tak se seber a bez se snazit.
      • Ale prosím te, jsem zažil to samé s Monkey Island 1 a 2. V tom pravěku o kterém mluvíš, jsem žil také. A také jsem se snažil. Ale tyhle hry si i tak vychutnam více s lokalizací. A já neměl na rozdíl od tebe ani ty češtiny a ani internet. A podotýkám, ze jsem hrál například i Larryho od Sierry v originále. Se slovníkem v ruce. A pak i na PC. A jestli jsi nerozuměl ani 50 procentům. Tak co jsi z toho měl. Nebo co jsi smysluplně hrál?
  • faitheater
    Přichází protihráč s napadáním! ...No a je tu skluz!

    Po piatich pivách to bola neskutočná prča :D
  • Mart9
    Vždyť ta letošní verze neobsahuje ani češtinu, natož komentář.
    • Taky,to nas nikdo nekoupil,a v baru hrajem na ps3.Fuck off za 1700kc.
  • On tu hrůzu snad někdo poslouchal? *15* První věc po instalaci FIFI je vypnout komentář popřípadě přepnout na anglický..
    • Španielsky komentátori vo FIFE sú parádny :) Goooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll !!!!!!!!!! :D
    • Mart9
      Úplně nejlíp si to vždycky odkomentuju sám. Už dobrých 15 let.
  • Jde o to že průměrný člověk si řekne umím anglicky no a co,,, jenže se musíte koukat do předu jestli bude trend nedělat cz u her pak nebude smysl aby v obchodech byly krabice, které si koupí běžný člověk (bez urážky)... a vám lidi "co umíte anglicky" se chce dávat za digi verze 60 euro ?
    • On se najde někdo, kdo jim to koupí přímo v Originu? To je snad ta největší prasárna, co jsem viděl. V jednom kuse se mi nedokáže synchronizovat cloud. 15ka byla poslední Fifa, co jsem koupil a ne kvůli češtině.
    • 60 euro? Tak to asi nakupujes nejak spatne
      • A nebo ty nevíš kolik stoji hra protože jenom warezuješ
        • synku, s warezem jsem skoncil tak pred peti lety a od te doby jsem dal snad dvakrat za hru 50 euro. Pokud nevis kde nakupovat, tak se nehadej.
        • 60 euro me PC hra jeste nikdy vzivote nestala, nejnovejsi hra se daji sehnat okolo 45e a vetsinou jeste mene
  • tak to je pěkně na prd bez češtiny ta fifa pude u mě dolu to raději budu hrát starší ročník
    • Presne tak,ta cestina ve sportech ma svy kouzlo.Uz to nebude takova sranda.At si to nechaj,nemam slov.Tahle generace je pro me mrtva,celi pc cko mi je ukradeny,celi ps4 i xbox one.Tuhle celou generaci hodim zvokna.Koupim ps3.To bylo nejlebsi misto na hrani.Tam je slousta dobrych her,a nez je vsechny dohraju,tak mozna koupim ps5.Na ps3 nemusim platit ps+ na online.ps+ na ps3 ma lepsi hry a ne ty kycovity kraviny co davaj na ps4.Prodavam ps4+2ovladace+kamerka+ver.stojan+vsechny only on ps4 hry co vysly na disku.+fifa14.
  • ... je to opravdu škoda a ti co tvrdí, že český komentář kazil fifu, zřejmě neobjevili "nastavení", kde se dala zapnout třeba i maďarština. Já chci mít tu možnost si tam češtinu poslechnout. Fifa bez ní již pro mě přestává být "must have" titulem.
    • ale prosim te

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit