Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    tak ono je spíš zvláštní něco promovat na youtube ve chvíli, kdy vydali nový trailer a je E3, tedy se o tom všude píše.
  • Dnes na mě na youtube vyskočila bumper reklama (ta 5 vteřinová, co nejde přeskočit). To znamená, že to CD Projekt fakt hodně tlačí. Což je zvláštní, že do toho nasypou takové peníze pokud to nevydají někdy v dohledné době...
  • ucho
    5 let zpatky:
    "We do not want to make a dark and hopeless world. We are not doing Blade Runner. It will be full of rock and roll."
  • Jo? To by mě zajímalo kde.

    https://gamerant.com/cyberpunk-2077-story-customization-blade-runner/

    Tady je jasně zmíněné vývojáři, že půjde o "Anti-Blade Runner world"
  • Střih, choreografie, kamera vše až skoro na amatérské úrovni. Vizuál nehodnotim, to je subjektivni, mne se to nelíbí, ale věřím ze spoustem se to bude libit. Uvidime, očekávání nemám žádné, muže jenom překvapit.
  • Těch par questu nedělá story, od Novigradu je to brak, lepší story měl i Dragon Age 2
  • Možná i za tupe, jo to je to slovo, neskutečné tupý cyberpunk
  • Tak prvotní teaser byl úplně v jiné atmosféře, sami potvrdili, se inspirují i Blade Runnerem, takže proto asi jsou lidi překvapeni, když z toho vyšel kycpunk
  • kdokoliv kdo považuje AC za slabé nemá nárok mluvit o čemkoliv složitějším než teletubies...
  • Vůbec nechápu místní hejt... Od začátku bylo jasné, že hlavní inspirací pro CDPR je Cyberpunk 2020, kterej je přesně takhle barevnej a přepalenej jako trailer z E3. Nikdy nepadlo ani slovo o Blade Runneru. Že si tady spousta lidi něco vysnila, to už je jejich problém.
    Moje očekávání splnili maximálně. Těším se na první gameplay.
  • Ukaž mi hru, (ideálně RPG) s lepším příběhem a úkolama prosim. Witcher měl všechno! Skvěle napsanej scénář a dialogy, zvraty, rozhodnutí, několik konců téměř u každýho questu, návaznost questů, nikdy jsem nevěděl jak ten zdánlivě jednoduchej úkol dopadne a co se při něm bude dít, stovky mikropříběhů po světě a skvělý postavy. Co víc byste chtěli k***a?
    Jasně, kostra příběhu byla jednoduchá (to je skoro vždy, kort u her), ale to co se na ní vázalo a propracovanost všeho okolo, podle mě nemá konkurenci (zatím).
  • To bude tím, ze je pořad ten nejlepší, třeba Altered Carbon bože to bylo slabé, takže lidi chtějí spíše kvalitu.
  • myslím že očekávání temného světa vychází z dost omezených představ o kyberpunku RPG hře, kterou to vystihuje na 130% a toho že jediný co zdejší úderka zná je blade runner.
  • jindra.veliky
    GTA killer? vypada to luxusne, uz jen ta predstava, ze ten svet bude open world, no masakr. Cekal jsem sice neco temnejsiho, ale porad luxus.
    ps: mistni uderka vyhejtuje fakt vsechno
  • Krescz
    GTA + Deus ex = Cyberpunk?
  • Zrovínka jako třeba Mass Effect trilogie. A to je ono. To právě chceme. Heroický patos přesně jako ve starořecké trahédyji - např. v té známé: Škrk do rži aneb Osum roků válčit až za mořem kvůli jedné šlápotě a chcípnout na cestě domů. Nemusí být všechno jen rubačka ve stylu Barbar Onan contra Bobin Ood *1*
  • Zrovna příběh W3 je heroicky patos, hráli jsme stejnou hru???
  • Coffin.Corner
    Ha, mě teprve teď došlo že Spike je celej Tom Berenger... *3*
  • No mě osobně třeba u W3 nejvíc táhnul skvělej příběh a špičkově napsaný postavy a dialogy bez nějakého ohraného a protivného fantasy hrdinského patosu. Špičkové audiovizuální zpracování už byl jen příjemný bonus, aneb jejich skyboxy, změna denní doby a proměny počasí jsou podle mně dodnes nepřekonané. No a proto si netroufám odsoudit hru, od které očekávám především kulervoucí příběh, jen na základě prvního videa, které z příběhu neprozrazuje vůbec nic nebo donce na základě počtu barviček *2* *3*
  • ucho
    tak v první fázi je potřeba vše připravit a vymyslet. prostě nějaký design. tito lidé už na W3 rozhodně potřeba nebyli, takže z tohoto pohledu už byly počítám přípravy v plném proudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit