Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínačí jsem se vždy vyhýbal co největším obloukem.
    Vždy mi vadil hlavní hrdina, ale v Cyberpunk 2077 by nic podobného hrozit nemělo, tak jsem skutečně zvědavý jak to dopadne, protože od CD projektu jsem zatím nic nehrál.
  • a která? *4*
  • Copak ty náš SJW, vadilo ti, že tam nejsou buzničky atd? :-D
  • Morraw
    Obecně nějak ke sci-fi a cyberpunku netíhnu, ale třeba Shadowrun mi ukázal, že i takové prostředí mě dokáže hodně bavit. CD Projekt je už takové docela velké AAA světlo na herním nebi. Ono je strašně jednoduché uklouznout, tak doufám, že jim se to nestane.
    Mám rád všechny Zaklínače a celý tým ušel obrovskou cestu. A když už se i Ubisoft snaží přízpůsobit této hratelnosti, tak je to poklona.
  • Je tohle diskuse k nové hře nebo výroční sjezd haterů Witcher 3?
  • Blue.Shark
    Jako že Witcher 3 je v historii Witchera 3 nejvíce přehypovaná hra? No...zvláštní tvrzení, ale...technicky máš asi pravdu *15*
  • Blue.Shark
    Podle mě je za tím spiknutí. Zaklínače si ve skutečnosti vůbec nikdo nekoupil a všechno je to práce jednoho multimiliardáře s kvantem fake účtů. *7*
  • Ale houby, žádnej hype se nerozjíždí troubo ... proboha ...
  • Asi nejvíce prehypovana hra v historii W3...
  • Co si budeme říkat, je to hodně divné, už je divné to, ze to má tolik hodnocení, s ze jsou stejne jako od recenzentů, no a ten poslední hřebíček jsou ty recenze
  • Joo, kde jsou ty časy, kdy kyberpunk nebyl pro bankéře... v devadesátkách ?
  • dobrejch sci-fi RPG je jak šafránu a těch cyberpunk ještě méně, Shadowrun, s přivřenýma očima DeusEx a to by tak bylo?
  • Už se začíná rozjíždět slušnej hype... jen aby z toho nebylo zklamání.
    Hra může být megalomanská, ale ve finále vůbec nemusí oslovit... ale nějaký zmetek za 6/10 to nebude, tak snad se aspoň vyrovná zaklínači, i to bude úspěch.
  • Ty se běz fakt léčit. Něco divnýho by na tom bylo možná, kdyby se skóre od hráčů nějak dramaticky rozcházelo se skóre recenzentů, ale ono to vychází 92 na 9.2 resp 93 a 9.3 na PC *6* *15*
    V tomhle má naklikáno od nekritických fanoušků o pár procent nad spíš KC, kteráý má 67 na 7.7 i Xbox verze resp. 76 na 7.9 u PC. A půjde časem ještě mírně dolů, až se k tý hře časem dostanou nezaslepení hráči. *3*
  • Sr_Lobo
    Jako fanoušek jak Witchera tak KCD, vskutku nevidím důvod říkat, že jedno nebo druhé je jednoduché, protože obojí jsou dost odlišná RPG. Vážně si nemůžeš užít jednu hru aniž bys u toho shazoval druhou?
  • Drizzt -> tak v tom případě doufám, že sleduješ Altered Carbon a The Expanse *3*
  • Fordzy
    Někteří asi nesledují novinky. Podle dosavadnich informací to opravdu nebude jen 4x větší Zaklinac 3 v Cyberpunkovem prostredi, nýbrž to bude opravdové RPG. https://youtu.be/tUucPar-irs
  • Zaujímavé, že tu bol v diskach witcher zlatý grál RPG. A po tom českom bugfeste ho tu označujú za casual gaming.
  • Hlavně W3 má nejvíc goty v historii, což je další úspěch, nejen ty % na Meta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit