Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem byl s gameplayem velmi spokojený. Je sice pravda, že jsem si na YT dal rychlost 1,25 aby mně to zabralo méně času, ale jinak všechen obdiv, není jednoduché někam jít a hodinu a půl tam hrát a povídat aby to bylo zajímavé a smysluplné. Takže určitě děkuji za dobré video, vypadá to zajímavě.
    • Jeste by to zrychleni/zpomaleni mohli pridat do mobilniho ytube, tam koukam na videa casteji.
  • No, mně to taky trochu štve, že tak mluví, ale u pivka bych si s ním asi pokecal! Ale tohle mně fakt nebavilo hoši, sorryjako! :D
  • Docela dost mě to zklamalo. Věřím tomu, že host je velkým fanouškem HL a možná o tom universu ví hodně, ale přišlo mi, že neřekl téměř nic zajímavého. Umím si představit, že zajímavostí, porovnání a postřehů by se dalo v rámci HL1 vs Black Mesa najít dost, aby to zaplnilo značnou část vyhrazeného času k tomuto let´s playi. Škoda.
  • Ackoliv mel tezkou recovou vadu byl celkem sympatickej a mohl by dojit znova a natocit nejakou strategii ( jen ne xcom pls). Treba ten warhammer
    • Sranda je, ze zadnou recovou vadu nemel.
  • Co to je? Však ten člověk mluví zpomaleně a navíc špatně s vadou řeči....

    Při vší úctě. To není dobrý host do videa ale na návštěvu logopeda. Člověk s vadou zraku také nejde pilovat apod.
    • No a co? Náš největší a nejvýznamnější novodobý prezident, Václav Havel, taky ráčkoval a jaká to byla osobnost! *4*
    • Podle mne ctenarske letsplaje nejsou od toho aby tam prisel clovek na urovni profesionalniho youtubera s dokonalym projevem a talentem zabavat lidi (od toho tam je Pavel). Takze za mne v pohode i kdyz tam prijde takovej typek. Treba nekdo nema recovou vadu ale zas neumi poutave mluvit. (Co tenhle treba umel , muj nazor)
  • Celkem dobrý let's play, mně spíš vadí, proč tam pořád musí být ty mluvící hlavy? To myslim obecně, nejen tady.
    • jaký mluvící hlavy? ty v nádobě, co jsou ve Futuramě? *15*
      • ale představil sem si Pavla s Honzou, byli by věční :)
  • rackovani fajn, ale kdyby aspon nemluvil tak pomalu, nez se vymackne, tak je zejtra.
    ale informacne byl dobrej.
    • jo no
    • spěchej pomalu....představ si, že by tam bylo něco na způsob toho ****** ******* ******* ************* ***** ****** **** MikeJe"Pan" *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit