Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem dobrý let's play, mně spíš vadí, proč tam pořád musí být ty mluvící hlavy? To myslim obecně, nejen tady.
  • ravux
    Tyjo, vubec jsem nevedel, ze nejaka Black Mesa existuje (no dobre, mozna jsem o tom nekdy slysel) a hlavne ze vypada tak dobre. Skoda, ze neni dokoncena, ale rozhodne na zaklade tohoto video vyzkousim. Btw kez by nekdo podobne predelal i Kingpin!
  • Co máte za problém? týpek náhodou hodně dobrej a gamesplay jsem s chutí dokoukal do konce.
    V dnešní době je spoustu moderátorů, který ráčkujou - Boldrik z Rádia Wave (jestli tam ještě je), dva lidi z Rádia 1, lidi v ČRo jakbysmet. Směje se jim někdo? docela bych tam chtěl vidět někoho z Vás,
    to by byla teprve show a bavení se na účet druhého :) vůbec bych se nedivil, kdyby ty negativní komentáře psali 13 letý dementíci s patkou co když otevřou hubu tak se začne linout změť mutování a ubohé čechoangličtiny - kterou hrozně rádi používají debilové, co z písemek z angličitny dostávající standardně v lepším případě za 4, ale hlavně, že jsem "spotnul enemáka, dal sem mu hedšot, jenže mezitím mě druhej flanknul z boku a když jsem rýloudoval tak mi dal direkt"......z těhle másel bych blil
  • No a co? Náš největší a nejvýznamnější novodobý prezident, Václav Havel, taky ráčkoval a jaká to byla osobnost! *4*
  • No, mně to taky trochu štve, že tak mluví, ale u pivka bych si s ním asi pokecal! Ale tohle mně fakt nebavilo hoši, sorryjako! :D
  • A pak přišla degenerace žánru FPS jménem "příběhová střílečka".
  • VYSAVAČ! :D ..... Sakra to death match v Crossfiru byl nezapomenutelnej ....A vůbec zde bylo i jedno z prvních grafických customization postav ...takže člověka třeba zabila zubní pasta :D ...
  • Podle mne ctenarske letsplaje nejsou od toho aby tam prisel clovek na urovni profesionalniho youtubera s dokonalym projevem a talentem zabavat lidi (od toho tam je Pavel). Takze za mne v pohode i kdyz tam prijde takovej typek. Treba nekdo nema recovou vadu ale zas neumi poutave mluvit. (Co tenhle treba umel , muj nazor)
  • Co to je? Však ten člověk mluví zpomaleně a navíc špatně s vadou řeči....

    Při vší úctě. To není dobrý host do videa ale na návštěvu logopeda. Člověk s vadou zraku také nejde pilovat apod.
  • Ke konci zminěna operation black mesa nevypada vubec zle. A vypada to, ze zaroven delaji i remake blue shiftu. A dokonce prosli greenlightem. Tak snad to vyjde a jestl je dam čech, tak o to víc přeji ať se to povede tak, jako black mesa. Zvláštní, že se o tom nikde nepíše. Zejména když sem myslim na hrej.cz viděl novinku o remaku op4, co vypadal přímo hrozivě amatersky...
  • Ackoliv mel tezkou recovou vadu byl celkem sympatickej a mohl by dojit znova a natocit nejakou strategii ( jen ne xcom pls). Treba ten warhammer
  • Nejlepší akční hra od... roku 1998.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit