Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OK, chlapi. Tohle se mi libi ;-) Kdysi jsem hrál CS1,6 a pak jsem dlouho neparil. Tohle me dostalo a jdu do toho.
    Dekuji
  • Ok, díky za info.
  • S cheaterama to bude podobně, musíš hrát na serverech, kde je často online admin. A mířidla nejsou, stejně je tam většina potyček na krátkou/střední vzdálenost.
  • Zdárek, mám dva začátečnický dotazy ohledne tohoto nového Counter Strike. V životě jsem CS nehrál, jsem fanda CoD her. Teď jsem si koupil MW3, neni to špatná hra, ale je tam spousta cheaterů, servery často lagujou apod. Jak je na tom CS:GO? Počítám že se tam tolik necheatuje. A ještě jeden dotaz, lze v CS:GO mířit přes mířidla, nebo jen přez crosshair? Díky.
  • Hele lidi... hra dobrá, ale blbý je, že mi se mi hra na určitých místech nekřesťansky zasekává, tedy na pár vteřin se kousne, zvuky se zacyklí... stává se to taky někomu, řeší se to?! Jinak je ta hra prakticky po síti nehratelná.
  • ee nikdy se nekupovali
  • Nechci vam nic rikat, ale nejhranejsi hra na steamu je dota2 :)
  • Bifrons
    čau, muže mi někdo pomoct s CSKEM? koupil jsem si to na steamu a strašně se mi to seká a nevim si už rady, mam Nvidia GTX 550 ti 1gb a hra se mi seká i na nejmenšim nastavení, mam i nejnovější grafický ovladače a prostě se to furt seká a jede to na 10 FPS jak na nejmenšim tak i na největšim nastavení. Děkuji předem za odpovědi
  • Ne vždy tohle platí. Ale většinou je to pravda
  • Vono to prej vypadá asi takhle http://i.imgur.com/t3LEv.jpg
  • Vsak tento novy counter strike sa hra podstatne lahsie ako stara 1.6 je to ako COD. To skor naopak ty co hrali prd v 1.6 sa raduju.
  • Já mám podobný názor. Taky se mi zdá, že CS:GO "hejtujou" převážně exploiteři z 1.6, co zjistili, že jim v nových verzích nefungují jejich "vymrdávky" a najednou víc umírají. Pro mě je GO taky nejlepší díl CSka.
  • On asi myslel spamování voice chatu jako "Get out of there, it's gonna blow!" apod.
  • +1000.
  • Kein
    Musím opravit pár nepravd.

    úhel a držení zbraní jde nastavit v nastavení, včetně klasického držení jako byl v předchozích CS. Čili toto mínusko škrtám.

    Stejně tak jde i nastavit slotování granátů pod jedno tlačítko - granáty mají sice své vlastní sloty, ale také existuje hromadný slot, který aktivuje jakoukoliv házecí zbraň, čili tohle také odpadá. Včera jsem se do toho trochu více zahrabal, je to slot 4.
  • Interpunkce? (mimo jiné...)
  • Nikdy jsem na tyhle arcady nebyl proto sem moc nehral zadna CS, ale GO sem hral a ikdyž je to stale jen nesmyslna arcada tak me to bavilo a proto pro me asi nej CS.
  • Všichni ví, co je hra zač, stejně se ale každý musí potentit kvůli číslu 9. Když dá někdo nějaké hodnocení, tak to je jeho vlastní názor, ne světopravda.
  • Za 11€ multiplayer který bude opět nejhranější FPS. BTW to samé říkali hráči při vydání CS:S - tohle nikdy atp... Profi týmy stejně časem přejdou a stejně tak ostatní hráči.
  • 9?????
    No pekne...
    Tusim ze CS je pre niekoho kult ako pre inych Apple alebo CoD..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit