Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9/10? copak se na tomhle dá něco zkazit? koupil sem a hrál sem to asi dvě hodiny. pokud to hrajete soutěžně nebo v partě tak proč ne ale jako hra pro jednoho je to ta nejdunější a nejrepetivnější blbost co letos vyšla..to fakt ještě dneska někoho bavítři hodiny dělat: nakoupit, popojít deset metrů, vystřelit, umřít, čumět do monitoru, nakoupit, popojít deset metrů......
    • Kein
      Opravdu sis koupil CS aby jsi ho hrál sám?...Are you ok?
    • Napsaný to tak zní, ale ve hře..to kupodivu funguje, lidi baví soutěživost. I když to zní hrozně stereotypně a vlastně každý kolo je takhle uplně ten stejnej scénář. Ale je to zábava.
      • chapu kdyz to nekdo hraje pres voice chat s lidma co zna a jeste lip i proti lidem ktere zna ale jen tak se sam pripojit na public.....uaaaah to byla nuda...no nic tri stovky pryc a jede se dal
  • tohle je ta nejzbytecnejsi hra kterou sem mel moznost hrat.... vazne ale...
    • CS jsem začínal hrát od verze 1.5 a tuhle příšernost jsem bohužel koupil (a naštěstí jenom bráchovi a ne sobě). S CS to má společné snad jenom mapy. Zbytek je hrůza (někdo tomu říká evoluce nebo nástupce). Připomíná mi to kvalitou single v CS Condition zero. Ve své době naprostý brak, který ani nechtěli vydat. No a dnes tomu říkejme CS GO a dáváme tomu 9/10.
  • lol jen jak tady čtu ty příspevky pěkně si tady protiřečíte děti.. stačí se kouknout na nějakou taky známou hru, která stojí 1000 i více a každej tam brečí jak to je hrozně moc, že takhle by to vypadat nemělo za starou reciklaci a když někdo udělá kvalitní hru a za parádní cenu tak tady každej píše, že cena by se neměla počítat do hodnocení.. Ježiši to jste si zase jednou nasraly do bot................................ Je to naprosto logické, když něco bude kvalitní a za 5000kč tak by to mělo mít stejný hodnocení jako stejně kvalitní za 500kč omg proberte se..
    • Teda, ještě jsem neviděl nikoho nedávat, že hra je moc dobrá na to, aby byla tak levná. Nebo jsem tě možná špatně pochopil.
      Jinak pro hodnocení, jestli to koupit nebo ne to je fajn, ale pro hodnocení samotné hry je to zbytečný zohledňovat cenu. Podle mě, někoho třeba jako první zajímá cena.
      • Kein
        No já takhle nadával u Legend of Grimmrock. *1*
  • Doufám, že novy CoD dostane 10/10, protože tam nejen, že jde běhat, střilet a dřepnout si, ale tam jde i zaměřit!!
    • *8* No neke! Pokud tam pujde i lehnout, tak to posune herní scénu tak o 20 let dopředu! *8*
    • To bude revoluce na herní scéně
      • jindra.veliky
        jakou revoluci prinesla tahle devitkova hra?
  • Nechápu jak můžete hrát ten starej Counter Strike. Dívat se na to nedá, hrát taky ne. Pak tady máte za 11€ to samý, akorát v lepší grafice, s lepším ovládáním a plné podpory od vývojářů.
    • Taky to nechápu, ale asi je to o feelingu. Mě se zase z nějakého důvodu hraje mnohem líp Battlefield 2 než trojka...
      • To je zcela pochopitelný, protože to jsou 2 naprosto odlišný hry. BF 2 je jakž takž simulátor, kdežto trojka je o něčem úplně jinym. Ty Counter Striky jsou všechny v gameplayi stejný tak nechápu co lidi furt láká ke kostičkám...
        • spook.y
          Tak to si 1.6 asi nikdy nehrál. Naspat že CS:GO a staré CSko 1.6 je stejné to nechápu. Hratelnost je úplně jiná. Po velkém boomu CS:Go lehce upadá a 1.6 se v počtech hráčích zase zvedá.
        • Hratelnostne to nieje rovnake a prave o tom to je. Kym starsi diel 1.6 bolo to prave orechove, tak source ako aj tento novy counter strike sa proste nehra tak dobre a celkovo je to horsie ako starsi diel a preto evidentne hravaju ludia radsej prave starsu verziu. A v konecne dosledku na grafike predsa nezalezi ale na hratelnosti :)
          • Let's do some Arkanoid then!
  • Zerathus
    CS mam rád byla to první střílečka která mně hodně chytla oh ty mapy jako surf a 1000 a 1 kreace assaultu *1* .Určo bych CS dal tak 7 = spousta hodin zábavy ale nic vyjmečného.CS:GO si podle mně 9 nezaslouží. Není to tím že by to byla špatná hra jenže když vyjde hra a zdejší recenzent jí dá 5 s tím že 5 je průměr nebo 6 jako nadprůměr tak proč dat nadprůměrné/dobré hře 9? Tohle jen utvrzuje že hry jsou brány od 5ti výš a že lepší firmy mají body k dobru *7*
  • Ethy
    Ze začátku pro mě byla hra obrovským zklamáním kvůli svojí konzolovosti a nedodělanosti, ale časem jsem se do toho víc dostal a už se to docela dá. Časem ta hra bude dobrá, ale v tuhle chvíli je stále v beta fázi a těžko říct kdy se z ní dostane. Source a 1.6 jsou ve všech aspektech lepší, a těch 9/10 mě od vás vážně pobavilo :). Za sebe bych tomu dal tak 7/10, víc ani omylem, i když jsem VALVe fanboy, tak takhle vážně ne...
  • spook.y
    Je to celkem dobrá hra ale s CS 1.6 to nemá krom jména skoro nic společného. Lepší jak CS:Source ale 1.6 je jen jedna !!!
    • Jazz
      Tohle lepší jak Source ?
      Ha, ha, ha.
      • rozhodne...
  • 9 protože Valve ;-)
    • iny dovod to nemoze mat...
  • 9 - Skvělá

    Hry s tímto hodnocením jednoznačně doporučujeme zejména příznivcům daného žánru, ale i všem, kteří podobný typ her zkoušejí jen výjimečně. Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.

    Souhlasím, pane redaktore, to nemohu říct.
    • No timhle se urcite nikdo neridi, jinak by skyrim nemohl dostat tak vysoke hodnoceni :-).
    • Tedy, doporučovat zrovna něco jako Counterstrike lidem, který hrajou střílečky jen zcela výjímečně je přinejmenším úlet. Vždyť by si takový lidi chudáci ani neškrtli, to by pro ně byli prachy vyhozený z okna. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit