Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Na pc to není o moc lepší.

  • Škoda příšerné optimalizace na konzolích, kde hra v každé druhé přestřelce padá pod 15fps. Snad to spraví.

  • Jack1947

    "Control je v podstate novodobý Crysis"

    Hahahhhahaheaheahahah Nah 🙂

  • Za me tedy zklamani. Alan Wake povazuji dodnes za jednu z nejlepsich her. Ale toto ma bohuzel grafiku asi na stejne urovni jako Alan akorat ze jsme o 10 let dale. A pribeh mi prijde velmi nezajimavy az nudny. 

  • KIMCID

    Hraji a baví mě .A o to tu jde.

  • mikezz

    Hra vyzerá luxusne, konečne fajn aaa singleplayer titul, žiadne pokračovanie série, to si treba dnes vážiť, bohužial. A konečne architektonický brutalizmus vo videohre! Digital Foundry majú super video s analýzou RT efektov, Control je v podstate novodobý Crysis. Tlieskam Remedy.

  • Jack1947

    Jak řikám nejvíce se to blíží Kvantumu, ale pokud někdo čeká nějaké promyělenější věci nebo bossfighty musí jinam tohle je veskrze arkáda kde se využí hodně levitace a vrhání věcí a pěkná destrukce.

  • mr.clayman

    Příběhově byl AW na výši, ale ten neustálý cyklus "osvítit-zastřelit" byl v pozdějších fázích spíš otravný. Tady ta akce vypadá spíš maxpayneovsky, což nemusí být na škodu, ale je to pořád relativně jednoduchá gameplay.

  • Jack1947

    Já si užil hlavně American Nightmare ale byl to je dovětek s lepší optimilizací a veskrze o střílení. Nicméně Alan wake byl zajímavý...

  • Jack1947

    Max Payne ani Alan Wake takový nebyl American nightmare bych si dal i ted ( Njn Alan wake byl tehdy docela náročný na hardwér) Myslím že by se mělo vydat takovou cestou než vymýšlet blbosti s gravitací, levitací a házením lidských těl a jiných věcí... vždyt už to měl Kvantum nšco podobného.

  • mr.clayman

    Já pořád o Control uvažuju, ale AW mě tak v půlce přestal celkem solidně bavit a dohrál jsem ho hlavně kvůli příběhu. Bojim se, že Control v tom bude podobný.

  • Jack1947

    7 už tolik ne, nicméně je to i tím že naposled tu byl Quantum a ten byl blbý( já si ho užil teda rok po vydání nebo kolik) Sucho, a až ted vyšli naraáz hry. Prostě supr nápady který sou ale zapadaný stereotypem , špatnou optimilizací až na vyjímky nic moc grafikou ale nebyl bych zlý a dávat jen 6/10( Quantum tu mělo dokonce5) by bylo málo ale kdo hledá něco více než upgradovanou verzi Kvantum může hledat někam jinam.

    Prostě neurazí a víceméně +- splnuje co se očekávalo pro někoho možná více.

  • maros.goc

    oh tak tych 7,5/10 je od 8/10 vzdialenych na mile...

  • jindra.veliky

    Klasicky Remedy.... Hra zpocatku super, ale nakonec monotonni

  • Jack1947

    Nevím 8/10 se mi zdá pon+kud moc já bych hodnotil 7-7,5/10, co se mi líbí je že se získávají schopnosti děláním tzv challenges je to takově nové, sbírání upgrad bodů v krabicích, nebo modů na zbraně a destrukci je taky povedená že se dá házet se vším možným atp to je + co je ale - že potom jer to jen o pobíhání a masakrvání stejných nepřátel. Kterým abni nejde vidět moc do obličeje, je tam pár bossů většina sidemissions pro mě to je takové Quantum brea 1,5 není to špatné ale příště by to chtělo něco více a i ty bosové se přejí stejný modus operandi jak v jiné hře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit