Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po 3 týdenním hraní jako solo hráč mě včera raidlo 6 Němců s katapultem a do 5 minut vy uplně všechno sebrali.Už nemám chuť to hrát na hodně dlouho.
    • Kdyz hrajes sam je lepsi hrat offline. Ja to tak hraju. Jde o to, ze online je stavena na guildy kde na to nejsi sam. Pomuzou ti jak s bojem tak i se surov. Pokud jsi si to uzival sam tak moc nechapu proc jsi valil online var. Jooo me se nestane aby mi nekdo neco znicil, ukradl a opakovane schromazdoval suroviny na delani neceho co jsem uz davno mel. Jasny treba Rhino boss me trosku nacechral dum a thrally,ale to je hned poreseny. Nebyl jsem ve stresu a hral to pohodove. Vyslovene jsem si uzival explore. Vetsinou lidi hraji solo a pak jdou do online.
      V kazdym pripade te naprosto chapu. To je na rozbiti komplu :-)).Ja bych bral na coop ve 2 nekoho v offline var.,takze kdyby jsi nekdy mel zase chut si zahrat tak me klidne pisni ci kdokoliv jiny kdo by mel zajem. Jsem na levelu 55. Rad pomuzu. Nicmene uz toho nemam tolika co ve hre delat. Nemam jeste uplne objeveny sever a tu sopku. Na steamu jsem pod - lamac2 kdyby jsi mel na chut defakto jakekoliv coop hry. Mam her dost. Nemusi to byt zrovna Conan. Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit