Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zerathus
    Už jen to že tuhle hru vydá EA mně nechává chladným . Ale stále to nemůže být horší než C&C4
    • Tilwaen
      No pozor, oni se od toho prý údajně distancovali! *15* Tomu se prostě říká ta správná sebereflexe - vydat totální srajdu a na negativní ohlasy reagovat distancováním se *15*
      • jo a ten týpek co šéfoval vývoji cnc4 a vychvaloval to jako revoluční strategii teď šéfuje tomuhle. Je třeba říkat víc ... *1*
    • CC4 jsem v dobe vyjiti vyhral v jedne soutezi. Ty recenze byly tak spatny, ze jsem si to do ted jeste nenainstaloval....
    • IWKYN
      Pššššššššt!!!! Proboha dyť tě uslyší......
      Když dokázali tak grandiózně vykurv*t CnC 4, tak by se mohli zase sejít soudruhové z EA a zamyslet se, jak posr*t it tohle........

      Nechte starý dobrý klasiky radši spát v našich nostalgických hlavách :/
  • Na to o jaký zajímavý vylepšení bomb trucku z původních Generálů má jít - a že na první pohled to vypadá, že by to mohlo dělat pasaku - je účinek téhle jednotky dost na ho*no. Jak naznačili kolegové, jakýsi puf s ohýnkem a báráček v čoudu působí jak z nějakýho blbýho animáku. A vůbec, narozdíl od kolegy Bohoňka vidím zásadní rozdíl v tom, že zatímco Generals působilo alespoň trochu uvěřitelně reálně i chováním a konceptem svých jednotek, tady sleduju pochyb jakýchsi cirkusácky a blbečkově rozhrkaných vehiklů, který se rubají s jinými dětinsky houpajícíma se tankama a kárkama...
    • To je jeden z faktů který mě štve a nechápu to, starší oldschool gamesy ve většině případech působí realněji než nové graficky nadupané hry. Ať už v tomto případě nebo třeba RA3, SC2. Nvm jestli to je animací, grafikou nebo nečim jiným, ale působí to komicky narozdíl od těch starších které mě dostanou svou atmosférou, řekl bych že mě pohltí ta hra jako celek.
  • XorxoxTalarius
    Uprimne, nikdy jsem nemel rad Generalsy (zkratka jsem se po dohrani kampane, ktera mi trvala jedno odpoledne uz nemohl prenest pres ten patrioticky patos), nemaji pribehove nic spolecneho s univerzem C&C a mam radsi staveni zakladny ala klasicke C&C nez Generalsove. Navic tou dobou jsem spoustu jinych strategii ktere mne chytli za srdce.
    Ale co jsem chtel rict, i presto vsechno jsem zapsan do Bety a jsem celkem zvedav co s tim provedou, jelikoz uprimne co se klasicke RTS tyce, tak mi hraci nemame moc na vyber, jelikoz proste nevychazi. Za posledni roky tady mame leda tak Starcraft 2 nebo Company of Heroes 2. Takze nemam moc moznosti :( Je smutne ze vydavatele na klasicke RTS uplne zanevreli :(
    • Musim napsat svuj pohled (respektuju tvuj :) - Generals byla pro me v zivote nejlepsi RTS a hral jsem ji zkratka roky. Kampan je mi fuk, hrali s klukama v coop a byla to vzdy nej zabava. Stejne tak skirmish proti nekolika botum. Ta hra se povedla a nejake strany nebo staty nam byly vzdy ukradene. Ty nej zazitky, kdy na konci vsichni pouzivame nahromadene superzbrane - to cukani tehdejsich pocitacu co to vubec nestihali... ty chvile, kdy vyjede do utoku 10 overlordu a drtim cokoliv... ten zvuk kdyz starguji nuklearni rakety... ten pocit kdyz dopadne na misto kde je dvacet comanchu a ty se pak ve spirale riti k zemi... ten pocit kdyz si na misto kudy chodi nepratele necham dopadat serii tomahawku a oni nemaji sanci .. ten usmev kdyz se objevi napis victory. I kdyby dvojka byla diky F2P spatna, tak diky za to, ze tu mame 10 let jednicku, ktera porad i ted vypada dobre a neurazi.
      • XorxoxTalarius
        Tak to kazdopadne, navic krabicovka First Decade se da koupit za par supu :)
        • souhlas s 1st Decade - na aukru nove za 200 Kc, ja ho pred lety kupoval v obchode za 500 a jeste predtim v edici classic generaly+ZH za 250kc na invexu. I za pet stovek by to bylo opravdu hodne zabavy s grafikou co skutecne neurazi ani ted (navic bezi vlastne na kazdem NB).
  • Kr.Pa
    Týdení brainstorming pro jednotku, ktera uz existovala v RA2 ? Hodne pracoviti hosi.

    A to nemluvim o tom, kde by teroristi vzali nukleadni zbrane ...
    • Ten nakladak je uz RA1 v datadisku!
    • XorxoxTalarius
      A to uz nemluvime o tom ze na to jakej je to ma macek (ta bomba) tak to dela jen male "puf" ... navic by takova jaderna zbran byla celkem draha :)

      P.S.: Proc by nemohli, kazdy prece vi ze jim je dodala OSA ZLA ktera nema co na praci nez zotrocovat svuj lid a stavet jaderne zbrane na bezicim pasu *5*
  • Mělo by to mít pro všechny stejné podmínky, aby se hra hrála skillem a ne penězi. No co ale dalšího by se poté prodávalo?
  • tak tohle video me velice odrazuje, nechapu jak to muzou takto odflaknout. Jen nekolik poznatku treba : atomova bomba by mela nadelat vetsi paseku. Zvuk vybuchu je smesny. Jedou 3 nakladaky a kdyz jeden vybouchne tak ty dalsi dva jedou dal i kdyz byly v epicentru vybuchu. Tak tohle je fakt zhovadilost a jeste ukazujou jak na jedne veci dela 8 lidi hruza.
    • Vzdyt tak to bylo i u puvodnich Generals. Tohle si nehraje na realitu, to ti mohlo dojit uz jen z tech obrazku *7*
      • pardon, ale u původních generalsů, když vybuchl jeden náklaďák, vybuchly i ostatní, pokud byly dost blízko
      • matt
        To sice nehraje, ale vzhledem k tomu, jak ve videu mluví o tom, jak to vylepšili a jak si dali záležet na efektu a zvuku výbuchu mi to taky nepřijde nic moc.. Teď si nejsem moc jistý, ale nebylo to ve starých Generalsech tak, že když si měl víc bomb trucků pohromadě blízko sebe a jeden ti sejmuli, tak to schytaly i ty okolo?
        • Ja reagoval na tu silu vybuchu te jaderne zbrane. S tema nakladakama souhlasim, to v puvodni hre bylo.
          Jinak zvuky bych v teto fazi asi moc neresil a pockal aspon na betu, treba na tom jeste zamakaj.
        • XorxoxTalarius
          Pamatujes si to velice dobre :)
  • ked to spravia ako lol, ze za realne peniaze sa budu dat max kupit skiny/kamuflaze na stroje popripade generalov ktory sa budu dat kupit aj za hernu menu tak to ma sancu ked to bude ako bf ze prenajimat vozidla tak to bude fail:D samozrejmost je podpora vo forme patchov nie jeden za rok ako to je u ea zvykom..
  • pokud v strategii nebudou stejne podminky pro všechny tak se neuchyti, protože nebude competitivní. jedna takova strategie tu uz byla, aoe online. zajimalo by mne co se tam bude kupovat
  • To je táák zku**ný prehravac. Jsem na Wi-fi a jak to detekuje spadly packet, pochopi to jako konec videa a praskne tam reklamu. Na videa na youtube pritom koukam v 720 v poho.

    Mužete s tim neco udelat?
  • Hlavne musi byt poradne OP, abych si ho koupil a stal se ze me premium customer. *14*
    • matt
      Snad se jednotky za reálné peníze dokupovat nebudou. Myslim, že takový free2play model, kdy si zadarmo zahraješ jen s hlavní budovou a jedním bagrem, který bude moct stavět jen elektrárny, by se asi moc neuchytil *1* Ale co, od marketingové politiky EA se dá, dle mého názoru, čekat ledasco..
      • EA v SWtoru misto aby f2p hrace navnadili, tak jim hazi klacky pod nohy, takze bych se nedivil.
      • Přesně tak, dá se čekat ledasco:
        http://mujsoubor.cz/magazin/command-conquer-oziva-jako-free2play

        Ještě bych k tomu článku doplnil, že bez placení se musíte ke hře dostavit co pár hodin (a ne 8, aby to šlo před prací, po práci a před spaním :-D ale mnohem méně), teď mluvím o Tiberium Alliances. To že u C&C slibují opravdový free-to-play je sice hezké a ta hra vypadá fantasticky, ale očekávat se dá cokoliv, v mezích neukojitelné nenažranosti.
        • Jo s Tiberium Alliances jsem skončil hned jak zavedli věci za prachy, brutální buy to win hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit