Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy co tady ten tablet hejtujete nemáte nejspíš ani tušení co tahle mašinka všechno dokáže. A to že v článku není popsáno plno jiných funkcí co ještě umí je jen škoda. Já jakožto vlastník a zařeklý pcčkář používám tenhle stroj dokonce i jako konzoli. A to nemluvím o tom když sem mimo domov tak si v klidu můžu hrát hry které mám ve svém pc např. Far Cry 4, Wolfensteina a všechny ostatní hry bez jediného problému. Stačí mít lepší grafiku v pc a wifi. Vůbec toho nelituju i když sem chtěl původně koupit konzoli a ještě že sem to neudělal :)
    • Jen by mě prosím tě zajímalo (fakt upřímě) - jak se hraje fps na gamepadu?
      • Hraje se na tom celkem dobře. Je to jen o zvyku a žádný autoaim nepotřebuju. Nemáš tak rychlé reakce jak s myší to je jasné ;) A tablet se mi na plný výkon ani při hodinovém hraní s nabíječkou nevybíjí. Všem kdo o něm uvažují vřele doporučuju. Jen taková malá výtka se kterou sem se musel smířit a to je menší displej. Mohli tam dát aspoň 10".
      • musíš si k tomu koupit originál shield gamepad, který jaksi není v ceně
        • safra odkliknul jsem to dřív než jsem dopsal, no sice je to masochismus, ale kamarád umí hrát i bez autoaimu, ale minecraft se na tom dá, ten se dá dokonce i s tím dotykovým ovládáním, nedávno jsem jel vlakem do Brna a koukal jsem jak to na tabletu mastí takový klučina, mohlo mu být tak deset ale vůbec jsem nechápal, jak to tak perfektně zvládá, ten by si toho Farcrye dal i na dotykáči
          • Díky za odpověď
          • malej ma 5 a pul a je to uplne stejny pohled na nej. Ten to na tom tabletu s gamepadem nebo i dotykem dava, ze kolikrát nestiham ani sledovat a ještě to komentuje. :-) Takze hrani s gamepadem FPS nebo minecraft na tabletu jde, ale jen tem, co se to proste nauci. :-)

            Jinak obecne. Shield je super tablet. testoval jsem na nem jak stream her, tak i pripojeni k obrazovce jako konzoli. Vse funguje perfektne jen jedna věc me na tom silene ubiji a to je vydrz baterie. Chápu, když na tom parite narocne Ackove hry, tam se bez pripojeni na nabíječku neobejdete, ale ono to nevydrzi ani jako samotny tablet a nabijeni trva siiiilene dlouho.
            • No hele já někde četl, že při hraní náročných her se vybíjí i když je zapojený na nabíječku, nevím co je na tom pravdy
            • No hele já někde četl, že při hraní náročných her se vybíjí i když je zapojený na nabíječku, nevím co je na tom pravdy
  • Hrozny clanek. Vzdyt je to jen snuska chvaly na tablet. Skoro pr vec. Herni knihovna na android je samozrejme hrozna. Pokud by bylo hodne exkluzivnich her pro tenhle tablet tak mozna, ale takhle je to nuda.
  • Hrani na tabletu je o nicem. Koupil jsem si Z3, sparoval s DualShockem3 (gamepad), oboji od Sony a jal se hledat hry, kde by to fungovalo. A funguje to hur nez bidne. Pokud uz hra vubec podporuje gamepad, pak polovicate (porad se neco musi ovladat na displeji - tablet nejde pouzit jako konzoli pripojenou k tv) nebo mizerne, spatna citlivost a podobne. Je to utrpeni.

    Kapitolou samou o sobe jsou hry, kde vetsina funguje na principu zkriplene hratelnosti a nas1rani hracu, aby zaplatil. Kdo si chce poradne a kvalitne zahrat akcni hru na mobilnim zarizeni, doporucuji Vitu. Tablet se mi osvedcil jako zdroj edukativnich programu pro deti,
  • Jack1947
    No, asi vím co si budu přát k vánocům... *3*
  • naprosto zbytecny zarizeni, vsechny hry si muzu zahrat na pc v lepsi kvalite...
    • Drak_1
      naprosto zbytecny komentar *1*
      • prave hrani patrilo, patri a bude patrit jen na stolni PC
        • Drak_1
          Ak sa neurazíš ale nemôžem súhlasiť *3* Je pravda že hry ako RPG , RTS , SIM , FPS hrajem na pc určite by som to nehral na konzoli ale hry ako arcada a plošinovky určite na konzoli a TV .
    • Enclaw
      Tohle zařízení je ale určeno převážně na hraní na cestách, v obýváku, u televize, atd. Je jasné, že pokud jsi doma u PC, tak nebudeš hrát na Shieldu. Navíc uživatel jako příjemný "bonus" získá i velmi povedený tablet a herní ovladač využitelný i k PC. Jde říci že je to taková povedená alternativa k neúspěšné konzoli OUYA *15*
  • martyEF
    palec nahoru za článek, btw tablet vlastním a ikdyž nevyužívám plně jeho potenciál za nic jiného bych neměnil, jo a nikdy bych nevěřil že využiji i zabudovaný stylus, ale když to připojíte k telce a jdete ze synovcem kreslit tak je to i jiný druh zábavy než jen hraní *15*
  • zatím jednoznačně nejlepší článek na Games co tu kdy byl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit