Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Současná herní komunita by si měla srovnat priority. Protože dámy a pánové to co tady předvádíte je plyvání jedovatých slin na všechny strany bez nějakého velkého důvodu.
    Ano hra problémy má(některé jsou opravitelné a některé nejspíše ne), a ano mohlo to být lepší. Ale je to opravdu tak špatná hra ? Má ta hra bugy, která hru dělá nehratelnou ?
    Po 50 odehraných hodnách vám můžu říci že nevidím problém v dialozích, příběhu nebo postavách(některé z nich jsou výborně napsané). Hru hraju za Scotta a dialogově vybírám logické a profesionální volby. Nenarazil jsem na jedinej tupej dialog(až na postavu Addision která má ve hře dialog asi na 1 minutu). Valná většina dialogů dává smysl a je solidně nadabovaná. Převážně Scott a Sára jsou výborně nadabovaný.
    Soubojovej systém funguje opravdu skvěle a díky různorodým abilitám funguje výborně. Mám za sebou 2 loyalty mise(liam a vetra) a liamova mise je zatím nejlepší mísí ve hře hned po jedné z misí na Voeldu.
    Co se týká obličejových animací tak problém je v lip-syncu kterej je zcela očividně lepší u mimozemštanů než u lidí. Pro mě tohle není dealbreaker. Sidequesty jsou neuvěřitelný zlepšení jak oproti DAI tak třeba i oproti ME3. Jedny z nejlepších misí se dají najít právě mezi sidequesty.
    Existuje tu pár dalších problémů jako galaktický cestování(trvá to tak neuvěřitelně dlouho), nemožnost kontrolovat parťáky a pak pro někoho náročnost na hardware na pc. A možná bych do toho přidal soundtrack kterej mi příjde místy dost nevýraznej.

    Hraju na R9 390 a hra běhá naprosto v pohodě valnou většinu času okolo 40-50 fps na high-ultra. Za mě 8/10, takhle sem se naposledy bavil u HZD.
    • Kolik ti BioWare platí za shill?
    • Holt některejm lidem se líbí i Kameňák. Zdejší komunita je v cajku, tak si zalez někam do safespacu a hraj si tam se svym massefektem klidně do aleluja.
    • klasická ukázka psychologie většina lidí si holt svou špatnou investici nepřizná ...přesně proto je na Steamu zobrazováno jen hodnocení těch co si hru zaplatili ti co ji dostali zdarma ji sice můžou ohodnotit, ale jejich hodnocení se nezapočítá...
      • jamar28
        Klasická ukázka internetové psychologie...
      • Takže mě hra baví, mám nahráno více jak 50 hodin(takže určitě dám míň jak dolar za hodinu) a kolega mi tu vnucuje názor že je to špatná investice. Špatnou investicí bych nazval switch s tou "hrou roku" zelda:breath of wild.

        A mínuskáři kteří se ani neobtěžují přijít s nějakou konstruktivní kritikou viz typický příspěvky "bla, bla špatný příběh, bla bla dětský dialogy, bla bla špatný animace"..to snad ani nemá smysl komentovat..prostě stejně jako reddit je tu super komunita :)
        • já za hru zaplatil a opravdu se po půlce druhé planety jaksi stále nedokážu bavit a stále čekám že to bude lepší....dělám to z naděje že hra ukáže své kvality později (asi naivita pokud mě to doteď moc nebere) a z ,,povinnosti,, když jsem za ní dal takovou pálku (pro mně to pálka je) a nemohu hru vrátit... za zaklínače 3 jsem vysolil o 200kč více a nelitoval ani vteřinu, tady začínám pochybovat... Asi takto já čekal bioware hru (příběh prim číslo jedna) a dostal jsem spíš EA hru (vzpomeňme na zlaté lejno)..

          OPRAVDU říkám není to HATE a spousta věcí bugu se opraví a hra bude ok, ale ve hře je tolik špatných mechanismů a logických děr, že jsem prostě spíš znechucen..... pro mě zatím minimální zábava a z produkce AAA hry to jde k větší masovosti publika než propracované hře... pusté prostředí, generické questy... dlouhé lítání kolem planet , nesympatické postavy (souvisí s tím příběh)... navíc hraju biotika (čistého) a až moc často jsem nucen hrát jako voják (zbraně zde nutnost). jen 3 sloty na schopnosti když jen v profilu adept mám možnost mít jich i více než 6 a tím spíše že klávesnice má několik desítek kláves ... to že gamepad a kdesi cosi je irelevantní, přizpůsobit interface není problém si myslím. a věci co mě vytáčí je více, mnohem více... bohužel... takhle si teda zábavu za 1400kč fakt nepředstavuji. *9*
          • Jack1947
            Zaplatil a přispěl k degeneraci a devoluxci žánru -clap- clap a to si vědel že jdeš do tohohle odpadu fuj *11*

            Radši si dám znova ME2 než toto které si mi každým dalším komentářem od "zasvěcenců " co koupily čim dál tím více hnusí a hnusí.
            • Jack1947
              Přestan kupovat sraččky před VYDáním jediné co můžu napsat!
            • každopádně to ,,profesionálně projedu a zhodnotím plusy a mínusy po dohrání...
            • nevěděl.. čekal jsem kvalitu a o hře nic nezjištoval kvůli spoilerům jak to dnes bývá... naivně jsem asi myslel (ne asi ale určitě) že po zaklínači 3 bude standard her takový... toho jsem 3x projel!!! a bavil se neskutečně. zde je to co do kvality asi jako fallout 4 nebo dragon age inquisition.... inquisition mohu hodnotit ten jsem také koupil za cca 350kč a dlc upirátil.....a origins nebo baldurs gate. hmm nebo fallout new vegas. ach jo... že já ty hry vlastně hraju. *7* jde to do háje.
        • Že tě to baví z toho ještě nedělá dobrou hru, že
          • Já si myslím že máte pomatený žebříček hodnocení her -> 7/10 je stále naprůměrná hra. Buď tak laskav a podívejte se jak vypadaj hry který maj třeba 6/10 nebo 5/10 protože tak vypadaj průměrný hry.

            A není pravou pointou hraní to že to člověka baví ? Objektivně vzato má hra chyby a tudíž nemůže dostat víc než řekněmě 7.5/10 ale subjektivně je fun factor podstatně více než to jestli jsem narazil na divnou animačku během jedné z tisíců konverzací.

            Jenom v ME:A multiplayeru je člověk schopnej strávit stovky hodin. Prostě pokud dám 60 éček za třeba 150 hodin zábavy tak mi to příjde naprosto oprávněný.
            • Ja si ti divim, ze mas jeste vubec silu tu neco vysvetlovat, kdyz jsou vsechny tvoje argumenty stejne ignorovany a kdejaka ovecka zmanipulovana verejnym hajtem, ktera tu hru videla jen z par videii, ma pocit, ze tu hru dokaze zhodnotit lip :)
            • Kozy
              No to je právě ono, když dostane 7 hra z tak známý a dobře hodnocený série jako je Mass Effect tak to znamená, že se jedná o průměrnou hru.
            • Magister_Peditum
              Hrej si co chceš, ale necpi těm, kterým se to nelíbí, že mají pomatený žebříček hodnot... *3*
  • Jack1947
    Prostě odpad století, a ano je to odpad protože od MASS EFFECT jsme čekali vždy ken pořádnou kvalitu ne odfálkou, hnusnou a nedodělanou práci! *11* *12*

    Já jenom doufám že nedostatek prodaných kopií donutí autory zamyslet, nebo i (možná) zavřít krám.
    • jamar28
      Tu hru jsem tady opakovaně kritizoval, ale že je to odpad se fakt říct nedá. To jednoduše není pravda.
      • Jack1947
        U kterékooli jiné hry bych tak kritický nebyl nicméně u ME:Andromeda musí jinak to budou stále vydávat takové nedorobky. ME počínaje a kdoví čím konče.
    • Odpad stoleti sotva a do normalniho odpadu to ma daleko. Po dlouhe dobe opet velice rozsahla, dlouha, kvalitni a graficky krasna hra. Na to ze animace jsou tak jak jsou, s*re pes, pri rozhovorech si ctu titulky ze ano. A i kdyz jsem je schvalne necetl a koukal na ty rty a ksichty, tak nic neobvyklyho tam nebylo. Tudiz animace normal, zbytek hry krasnej.
  • Co se příběhu týče děláte jak kdyby původní trilogie měla něco extra, akorát upravenej příběh kotoru s hledáním starforge ruin jako protheani nebo teď remnants. A konec ME3 mluví za vše :D
    • flash789
      Presne dokonce zakladni casti jsou dost podobne ME 2 a to v tom ze nejaky bohac financuje nejakou silenou akci ve vesmiru.
  • Snidam, popijim kavu a nemuzu se nesmat. Staci precist prvni desitku prispevku a lepsi zavrit stranku. Po takovych ohlasech jeden aby se bal hru si poridit. Nimene pro ostatni, kteri o hre uvazuji. Doporucuji jeji porizeni. Hazet hru do odpadu kvuli vyrazu postav? Ja mam teda dost prace s titulky, takze me to nijak nerusi a i kdyby, ta hra je perfektni (ne dokonala). Je o prozitku, o mem prozitku (ne o prozitku u vyrazu tvare okoli) a z toho me pousmivajici Cora rozhodne nevytrhne. Kdyz opomenu ten vyraz, po nejakych odehranych 45h jsem zaznamenala zatim jediny bug (ktery opravi nasledny patch). O technickem propadaku tedy nemuze byt rec (verze pro ps4, vlastnim i pc verzi). Zdejsi diskuze je pomerne nevyznamna s ohledem na zpusob kritiky. Ja od hry ocekavam zabavnost a toho se mi dostava. Na realnou mimiku se muzu podivat do zrcadla. Podobne chyby, nedodelky (rikejte si tomu po svem) prechazim s usmevem, protoze vsechno ostatni pro me hra splnuje. Nerikam ze mi to uplne nevadi, ale nebudu si tim kazit hru. Adekvatni vyrazy k situaci by byly jen prijemny bonus (imho kdyz se na ty vyrazy soustredim, i tak me z prozitku nerusi). Mluvit tedy o amaterismu neni na miste. Amater jsem ja, pustte me k te technologii a vyleze teprve ten pravy "odpad" resp nevyleze nic. Snizte hre znamku ve vasem osobnim hodnoceni, ale nemluvte o odpadu kterym neni. Trochu korektni kritiky by neuskodilo. Priklad: hrozne mi vadi ten vyraz ve tvarich, pro me neprekonatelna chyba, kvuli ktery si to nezahraju, skoda. Tecka. Ok. Kazdy ma na to pravo. Velmi prestrelene uz ale pusobi "hru jsem nehral, hrat nebudu, ksicht me rusi, je to odpad stoleti. Hmm ktera varianta zni korektneji? Nastvany byt muzete (leda tak na sebe). Protoze se pripravite o poradny kus zabavy, kterou ve hre hledam ja osobne nejvic. Ale to uz je rozhodnuti kazdeho z nas. (Stejne si myslim ze 90% kritiku hru potaji hraje nebo hrat bude). Tak a vzhuru zpet do Andromedy. Kafe dopito.
    • Virgi
      Silvajs: neberu ti tvůj názor, chápu, hra se ti líbí. Ale vykašli se na ten výchovný tón, tady na to není nikdo zvědavý. to aplikuj na své rodinné příslušníky, sorry mami *3*
    • Což o to, ksichty a animace, to jsou detaily, který by samy o sobě nikdo moc neřešil. Jenže jsou to symptomy závažnějšího problému - ta hra je prostě nedopečená. A smutný na tom je, že všechny ty otravný drobnosti jsou něco, co ve hře vůbec nemuselo bejt, kdyby strávila o jeden blbej měsíc delší čas ve vývoji. To by byl takovej problém otevírat i zavírat mapu Mkem? Jasně, že nebyl. Bylo by těžký moct parťákům zadat kterou schopnost a kdy maj použít? Vzhledem k tomu, že to šlo před deseti lety, tak asi ne. A jasně, jednotlivě jsou to nepodstatný maličkosti, ale nasčítaj se a člověka nasíraj sice po troškách, ale konstantně.
      Ponecham stranou, že dialogy a postavy mi připadaj dost nudný a klišovitý, za to si můžu sám. Neměl jsem tejden před vydánim Andromedy hrát Torment, kterej je v týhle oblasti trošku jiná liga.

      Ale jak už jsem několikrát řek, problém neni v tom, že by Andromeda byla špatná hra. Ona je to ve skutečnosti hra dost dobrá. Ale to mi od nástupce jedný z nejlepších videoherních trilogií všech dob ani zdaleka nestačí. Sorryjako.
    • Bohužel to co sem viděl na gameplay záznamech spíš ukazuje, že to odpad vskutku bude a to že na tom dělali politicky korektní droni tomu moc nepomáhá.
      • aha "odpad" https://www.youtube.com/watch?v=lptcmV6k_u4
        Kontroverzní možná a skutečná 7/10 ano ale žádnej odpad to není.
    • Tak ale ono lidem nevadí jen animace, ne? To je jen taková třešnička na dortu do které se nejlíp kope přes posměšná videa a meme (ono se blbě dělá meme na téma kvalita příběhu). Ale lidi hlavně odrazují MMO rindovací questy a mrzká kvalita scénáře?
    • jamar28
      To máš docela štěstí, že se ti tam vyskytl jen jeden bug. Já mám neustálé problémy. Občas nejde zapnout skener (respektive zapne se, ale okamžitě zas vypne), postava se místy zasekává, třeba po doskoku, prostě se pak postaví, trhá nohama, ale nehýbe se, místy se objevují neviditelné překážky, přes které je sice vidět, ale nejde přes ně střílet, když chci v Nomadu někoho přejet, tak to dělá psí kusy (zasekne se o obyčejného vojáka, případně přejede pavouka, ale nic mu to neudělá atd.).

      A jinak co říkáš na prostředí? Nepřijde ti zbytečně přeplněné (všude základna, všude naleziště, všude někdo přistává, bojuje) na úkor kvality? Je ho sice hodně, ale většinou nezajímavé? A to samé s postavami, mnoha questy atp.? Podle mě by udělali lépe, kdyby toho udělali méně, ale dali tomu víc péče. A nebo na galaktickou mapu? Nepřijde ti to ukrutně zdlouhavé?

      Ale jako odpad to fakt není, to se zas musím hry zastat, že takový hejt, jaký tu někteří předvádí (katastrofa, tragédie) mi nepřijde adekvátní. Je to rozsáhlé příběhové sci-fi RPG s několika otevřenými světy - kolik takových her existuje? Planety vypadají nádherně, průzkum taky baví (ten pocit, co měl člověk u jedničky, se vrátil, jen to na planetách moc žije, méně je někdy více), easter eggy a odkazy na trilogii zahřejí u srdce, v tom balastu se pár zajímavých postav a questů najde (rozhodně to není tak, že by tam byli POUZE questy "přines, zastřel, oskenuj") a ať si říká kdo chce co chce, Ryderovic famílie mi přijde nadmíru sympatická (byť místy infantilní, to je bohužel pravda, ale holt jim je asi 22 let no), včetně Sary (která mimochodem vypadá jako úplně normální ženská a já osobně jsem rád, že neměli potřebu tam nacpat nějakou sexbombu).
      • Tak to je celkem peklo. Já nevím jak je to možné, že někomu to tak hapruje a někdo má bug jednou za čas. Já hraju na PS4 Pro. Ty co ? PC? Xbox ? Prostředí... no jako je celkem je tam toho mrtě, zase nadruhou stranu jsem si snažil představit, že s nomadem jedu třeba 4 min a nic nepotkám. Jasně asi by to byla víc realita(vlastně realita by byla jezdit x hodin a nic nepotkat), ale ... chápeš na hraní mám tak tu hoďku denně. Takže z toho nechci 25 jezdit prázdnou krajinou :-) Kdybych to měl nějak odseknout řeknu tolik. Ty buggy by měl setsakra rychle opravit. Já tím netrpím, ale chápu že kdo jo tak to pěkně s... přece jen je to hra za mastný peníz. Ale zbytek záleží jaký je člověk hráč. HC který řeší každý detail a logiku daného universa asi bude šílet z questu typu: "Jé ty seš Pathfinder, vím že zachranujš celou Adromedu, ale prosimtě kdyby se ti chtělo, támhle za rohem hlídají Remenanti 10 jablek, můžeš mi je přinést ? Potřebuju je na vývoj nového jablečného džusu který bude chutnat i Kettům" :-D A pro všechny HC, kteří by to chtěli koupit tohodle je tam fakt dost. A nic proti tomu že to někoho s... taky sem kdysi býval HC. Jenže když si cassual, máš x jiných koníčků a povinností a máš hoďku denně na to si trochen vyčistit hlavu a máš rád sci fi a ufouny atd... prostě to neřešíš.Tohle není hra, která posbírá 1000 ocenění a všechny rozbije. Je to něco jako dobrý seriál, odpočineš si u toho, hodíš se do klidu a v momentě kdy to vypneš do 10ti min je ti to jedno. Ty doby kdy sem šel spát v 5 ráno a vstával v 7 do školy, tam se dospal a zase mohl pařit... no díky bohu to už pryč *5*
        • jamar28
          Hraju na PC.Co se toho času týče - právě bych tipoval, že lidi jako ty to bude štvát naopak ještě víc. *1* Protože všude tě někdo zastavuje a střílí na tebe a tak. Otázka je, co je lepší? Jet hodinu a během té doby narazit na 5 generických nepřátelských táborů, 2 nezajímavá naleziště a zažít 3 přepady, nebo je lepší jet hodinu a během té doby narazit třeba jen na 3 lokace/události, zato ale na takové, do kterých byl investován čas a snaha? Já bych dal přednost té kvalitě nad kvantitou. A právě pokud máš na hraní méně času, tak máš taky lepší mít toho třebas méně (protože jestli hraješ fakt hodinu denně, dokončíš to tak za 2-3 měsíce), ale zato propracovanější a zapamatovatelnější. Ne?
    • Ty jo no konečně někdo. Hraju na PS4. Tak jak říkáš. Není to dokonalá hra. Třeba třízení questů nebo že do mapy musíš přes dvě tlačítka. A ano animace obličejů jsou - no pro mě a přítulu která se někdy dívá když hraju spíš zdroj srandy. Jo nějaký bug sem zaznamenal frame rate spadne na pár sekund tak jednou za 3 - 4 hoďky hraní. Ale to všechno vem čert. Me to prostě baví. Souboje sou super. Některé questy nuda, některé fajn a nej sou ty kdy nic nečekáš na na konci se potkáš s architektem ( kdo hraje ví :-D ) Když sem kupoval bylo to v rozpacích, že podporuju něco co se mi nebude líbit, ale není to tak. Jestli bude další andromeda myslím, že už bude líp chycená. Největší kletba té hry je ten nápis před... MASS EFFECT. Jasně ME 1,2,3 dohráno několikrát. Ryder není Sherpard. No a co? Já mám rád Hamburger i Svíčkovou. Obojí je hovězí ale každá jinak upravená. Takže pohoda vím, že mě teď sežehne plamen hate, ale až přijdu po tréningu domů. Nakopnu svoji PS4 usadím se do vladko-křesla tak na to rychle zapomenu :-D
      • jamar28
        Já bych jim dal tak trojku. Ujali se toho nováčkové (což byla chyba), nějak se s tím poprali a jestli si vezmou poučení, další díl by mohl být mnohem lepší.
    • Hru bych nikomu rozhodně nedoporučil, ale osobně mě moc baví a souhlasím.
      Není to skvělá hra, ale baví mě a o to jde.
      Obecně to, co mě nejvíc štve je prostě celková nedotaženost a naprosto očividná skutečnost, že to prostě nestihli a celkově mě děsí, že tak je to dneska skoro u všech AAA her.
      Holt za vším hledej prašule..
    • tohle by mělo být trestný, ty chybějící odstavce
  • Hura, konecne komentare na ktere se da reagovat (i controller poustim z ruky). Takhle bych jednou chtela zazit nejakou diskuzi. Prijdu, prectu si nazory lidi kteri hru hrali nebo hraji, maji k tomu co rict a pokud mam co rict, muzu se pripojit.

    Souhlasim, ze doporucovat nebylo treba - hry a vsechno jsou osobni preferenci, ne kazdemu sedne co ja bych zrovna doporucila. Jen jsem tim davala najevo, ze po te lavine hejtu neni treba se hry bat. Ale verim, ze jsou lide kteri hru zkusi a nebude se jim libit. To je naprosto v poradku. Kdo ale nezkusi, tezko bude korektne diskutovat.

    Co se trideni questu tyce tyce.. naprosto souhlasim. Ze zacatku opravdu utrpeni. Pocas hry jsem si zvykla (clovek si casem zvykne na vse). Mohli to vytesit lepe bez nutnosti toliko preklikavani. Klasicky vypis pod sebou jen s odlisenim Hlavnich a vedlejsich. To jestli je to tam nebo tam bych si precetla z popisku. Takze tady vyhrady mam, dokonce velke ale zily mi to netrha abych kvuli tomu hru shodila do propadliste dejin. Nejjednodussi co muzu udelat, sve vytky sepsat a adresovat tvurcum hry. Jestli tonctou nebo ne, to uz je vec druha. Pokud mam pripominky, musi byt konkretni a konkretne adresovane, agresivni hejt na (pro svet nevyznamnem) webu nic neresi.

    K animacim uz jsem se vyjadrila, sem tam pusobi usmevne, ale jde o muj prozitek, jak ja se do role vpasuju. Pak je mi celkem jedno jestli ma Cora mirne koutky nahoru (nehlede na to, ze i v realu potkate lidi kteri tak pusobi, aniz by se zamerne pousmivaly - samozrejme tady se to da osefovat a vyvarovat se tomu. Priste to snad vyladi ke spokojenosti vsem).

    Architekt me pobavil a stravila jsem s nim spoustu casu napechovaneho adrenalinem. Tady rozhodne tvurci zaslouzi pochvalu. Prekvapeni necekane o to sokujici a o to vic chtive to vyhrat :)) Jeden z momentu ktery mi utkvi v pameti na tuto hru.
    • uz svejk rikal, hejt musi bejt

      psat nekomu liebesbriefy nepomuze, to maj nekde

      jedina sance jak tenhle slendrian vymytit, je nekupovat podobny pseudo aaa hry
      • Jack1947
        Přesně tak minimálně 80% AAA produkce si koupi nezaslouží *4*
    • Mass Effect pred nazvem mi nevadi. Universum ktere vytvorily je obrovskr. Navic to ma logickou navaznost a ja doufam, ze dalsi stripky ktere po hre sesbiram to jen utvrdi a ta provazanost bude o to vetsi. Tesim se jak se to dal vyvine a urcite budu zvedava na pokracovani. Ryder neni Shepard, o tom neni potreba debatit. Resi uplne jine problemy, ktere zaroven nejsou o to mene dramaticke. Ale je to o tom prozitku.

      Bugy samozrejme mohou byt vice ci mene. Ja musim zaklepat, ze si mi v tak hojnem poctu nedeji. Vzpominam si na Zaklinace. Pri prvnim pruchodu temer bez jedine chyby versus problemy lidi o kterych jsem cetla. Pri druhem pruchodu jich bylo vice. Pokud se to nekomu deje ve vetsi mire, je to divne a rozhodne nemile. V takovem pripade je nastvanost na miste pokud to kazi dojem z prozitku.

      Ohledne prostredi. Me se libi ze je preplnene. Nebo resp asi na me az tak preplnene nepusobi. Jsem nadsena ze je stale co delat, co objevovat. Vcetne nahodnych podukolu, ktere ani nejsou vyznaceny a nedojdes k nin pokud dotycneho nahodne neprokecnes. Libi se mi ta zivost, to ze se na planetu vratim a neco se zmeni, ze se prostredi vyviji. Samozrejme s to ale dalo resit lepe jako vsechno ostatni. Nicmene dokonala hra porad neexistuje. (Jeste jsem ale zdaleka nevidela vsechny planety na kterych lze pristat). Questy nektere jsou mene zajimave ale porad tak nejak vyplyvaji ze situace. Nepusobi zbytecne, vazi se na okolnosti. Ruku na srdce v realu by vsechno k zajisteni budoucnosti na nove objevene planete taky nebylo zabavne.
      • Galakticka mapa take sla vyresit lepe a souhlasim ze ten proces letu je zdlouhavy. Z pocatku jsem si rikala, ze me to brzy zacne otravovat. Zatim se tak nestalo. Scenerie jsou fakt povedene a clovek si rika do jake miry je neco alespon trochu podobneho ve skutecnem vesmiru videt. Pokud jsem v jiz probadane oblasti, v letove mezipauze si aspon stihnu odskocit nebo doplnit pitny rezim :)) Pravdepodobne to nahrazuje loading. Vytky k provedeni chapu. Na druhou stranu me tenhle pruzkum zatim bavi ze vsech dilu nejvic hned po ME1. Ve dvojce me rozcilovalo zbytecne zdrzovani na planetach, tocenim kamerou dokola a vysilanim kvanta sond. Tady je to resene lepe a pro me osobne zazivneji.

        Na zabavnosti hry se shodneme a o tom to je. Hrajte a bavte se :))
        • Jo vidiš na tu mapu sem zapoměl. To naletavaní a odzoomovani k planetam.... :-D tohle je jedna z mala věcí co totálka nechápu. Je tom jenom 3D model planety takže to není o loadovaní. Podle mě to mělo působit jak prvek vžití se do role. Prostě to nevyšlo. Ale tak jak říkáš člověk si zvykne tak jak na třízení Questů atd...
        • Jeste ohledne te "zivosti" na planetach. Nejspis si myslel prilis zivy "respawn"? To mi misty vadi. Vsechno vycistim, prebehnu na druhou stranu mapy a kdyz me ukol nuti vratit se zahy zpet, svete div se, musim cistit znovu. Nicmene to zachranuje soubojovy system, ktery je nadmiru zabavny a variabilni. Pred tim jsem na ne sla tak... Takze ted zkusim vetsi "rošambo". :))
          • už dost prosím. přestaň s tím slintem
  • Jack1947
    Blbci a neykušený fluktuáři, nic víc ani nic méně
  • Hru hraju a baví mě, sorryjako.
    • Celej ten problém je že tu pan autor vydal recenzi, která neodráží realitu(a nebo autor hrál jinou verzi hry).
      Jako sorry ale nedávát na slabej příběh ani postavy prostě nejde(za celých 50 hodin jsem narazil na jedinou postavu která byla strašná a to je addison). Pokud navíc hrajete za scotta tak animace hlavního hrdiny jsou naprosto v pohodě.

      Celej ten problém vzniknul v tom že pár dementních lidí začalo pouštět nejhorší animace ze hry do éteru a lidi kteří nemaj co na práci se rozhodli že si po čase zase můžou na něco zanadávat.

      Podívejte se jak to vypadalo na redditu v den recenzí a jak to vypadá teď když už tam přispívaj lidi co to hrajou.

      Doporučuji recenzi od total biscuita(klidně se podívejte na posledních 15 minut) která vám toho řekne víc než senzace-chtivý recenze od děcek který potřebujou kliky.

      A klidně se mě na cokoliv ze hry zeptejte..podle mě už sem dost daleko na to abych vám mohl o hře dost říci
      • Já souhlasim, mam nahráno 25h a hru si náramně užívám. Příběh, společníci, combat systém, grafika planet. Pokud vim tak v době vydání vycházelo hafo podobných gifů se Zaklínačem 3 kde byli různý glitche a bugy. Jako jo, mimika je trochu horší ale neni to taková tragedie za kterou to všichni mají.(jediný co je na nic je tvorba postavy, protože default male Ryder prostě vypadá nejlíp) Jinak se mi líbí jak všichni nadávají po odehrání trialu, mě začátek hry v trialu taky tolik nevzal ale co následuje pak už mě hodně začalo bavit a vůbec se netěším až hru dokončím, protože mě to sakra baví.
        • Paulcz
          Že tě to baví neznamená, že to je dobrý :)
          • To máš pravdu, lejna jako Last Guardian tu taky každej vychvaloval *1*
        • Někteří hráči mají prostě příliš nízké nároky. Asi jste jeden z nich.

          Stejně tak to funguje i v reálném životě, někomu můžou chutnat krysy z kanálu, ale já je teda do huby brát nebudu.
        • si tu šmíru užij když tě to baví takovej nedodělek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit