Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jsem nevědel že většina lidi co na světě choděj jsou retardi a zhulenci, takhle normálně to toiž působí milý (b)lobe *7*
  • za ty chyby mužou sami hráči, že meli neprimerene vysoke očekávaní. v AAA produktu se proste musí nekdy tlačit na termíny atd. priste se poučí.
    btw na ulici taky nepotkavas same modelky a herečky, takže to imo pusobí realne *7*
  • slibem neurazis, dostatek predobjednavek prislo, uz nebylo nac cekat
  • Jack1947
    Přesně tak minimálně 80% AAA produkce si koupi nezaslouží *4*
  • Kozy
    No to je právě ono, když dostane 7 hra z tak známý a dobře hodnocený série jako je Mass Effect tak to znamená, že se jedná o průměrnou hru.
  • Nějakej EA pohlavár se ještě začátkem podzimu dušoval, že nebudou váhat ani na okamžik vydání klidně i o týdny odložit, aby to stihli doladit k dokonalosti.
    Takže jsou to buď opravdu zabedněný diletanti, když nevidí, co vytvořili. Nebo to šlo na rozkaz nějakýho cifršpióna, kterej potřeboval hezký čísla za minulý rok a měl z čeho nacpat dividendy do nenasytných chřtánů akcioářů.
  • Jack1947
    U kterékooli jiné hry bych tak kritický nebyl nicméně u ME:Andromeda musí jinak to budou stále vydávat takové nedorobky. ME počínaje a kdoví čím konče.
  • Magister_Peditum
    Hrej si co chceš, ale necpi těm, kterým se to nelíbí, že mají pomatený žebříček hodnot... *3*
  • Magister_Peditum
    Měli na to 5 let...to nemají betatesting, či co?
  • EA..měli dostat minimálně pár měsíců navíc a dneska by z toho nebyla takováhle kauza
  • Já si myslím že máte pomatený žebříček hodnocení her -> 7/10 je stále naprůměrná hra. Buď tak laskav a podívejte se jak vypadaj hry který maj třeba 6/10 nebo 5/10 protože tak vypadaj průměrný hry.

    A není pravou pointou hraní to že to člověka baví ? Objektivně vzato má hra chyby a tudíž nemůže dostat víc než řekněmě 7.5/10 ale subjektivně je fun factor podstatně více než to jestli jsem narazil na divnou animačku během jedné z tisíců konverzací.

    Jenom v ME:A multiplayeru je člověk schopnej strávit stovky hodin. Prostě pokud dám 60 éček za třeba 150 hodin zábavy tak mi to příjde naprosto oprávněný.
  • Tady by měli dostat ale přes držku oba dva(jak manažeři tak vývojáři) -- vytvořil 2 modely pro asari a ten druhý aplikovat na každou asari je napřes držku.

    Je to jedna z těch věcí která mě neuvěřitelně štve(spolu s tím že každej druhej člověk je hnědej nebo černej) ale dá se to přežít. Pokud tohle člověk pustí z hlavy tak je to dost dobrá hra
  • Magister_Peditum
    Takže kdo za ty chyby teda může? *15*
  • Že tě to baví z toho ještě nedělá dobrou hru, že
  • Holt některejm lidem se líbí i Kameňák. Zdejší komunita je v cajku, tak si zalez někam do safespacu a hraj si tam se svym massefektem klidně do aleluja.
  • jamar28
    Klasická ukázka internetové psychologie...
  • h0p3
    Co to zas breptáš prosim tě. Proč by mi měly názory starších, připadat jak ze zvláštní školy? Mluvím konkrétně o tobě. To ty se tady tak vyjadřuješ. Já nemám nejmenší problém respektovat a uznávat názory !kohokoliv!, pokud mají hlavu a patu. Což ty tvoje přesně postrádají. Proto nechápu komu bys ty měl udávat směr, když ten tvůj je vydlážděn nelogičnostma a hloupostma
  • Takže mě hra baví, mám nahráno více jak 50 hodin(takže určitě dám míň jak dolar za hodinu) a kolega mi tu vnucuje názor že je to špatná investice. Špatnou investicí bych nazval switch s tou "hrou roku" zelda:breath of wild.

    A mínuskáři kteří se ani neobtěžují přijít s nějakou konstruktivní kritikou viz typický příspěvky "bla, bla špatný příběh, bla bla dětský dialogy, bla bla špatný animace"..to snad ani nemá smysl komentovat..prostě stejně jako reddit je tu super komunita :)
  • jamar28
    Tak takový pocit jsem neměl ani chvilku. Andromeda Initiative otevírala dveře každému, přijde mi přirozené, že tam půjde Amík, Číňan, hispánec, whatever...Že spousta těch postav vypadá divně imho není nějaký propagandistický záměr, ale odfláknutá práce. Třeba bledý zrzek s afrem a rysy černocha, to prostě není snaha propagovat multikulturalismus nebo tak, to je prostě mizerně odvedená práce (kdoví, jestli tyhle postavy vůbec dělali manuálně). Ale chápu, že člověk může být v dnešním SJW světě trochu paranoidní. Naprosto to chápu, je to logická reakce na všechen ten pol. korektní balast ze západu. Ale nesmí se to přehoupnout v "politickou nekorektnost za každou cenu", třeba v každém černochovi vidět podporu multikulti atp. To bychom se vlastně vůbec nelišili od nich. *3*

    Taky jsem z toho měl trochu obavy, ale zatím jsem tam nezpozoroval vůbec nic takového.
  • klasická ukázka psychologie většina lidí si holt svou špatnou investici nepřizná ...přesně proto je na Steamu zobrazováno jen hodnocení těch co si hru zaplatili ti co ji dostali zdarma ji sice můžou ohodnotit, ale jejich hodnocení se nezapočítá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit