Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti co mě omínusovali, nechť se nebojí vyjádřit s argumenty, proč se mnou nesouhlasí. Mám za to, že uvádím fakta, ale pokud se pletu, nechám se rád opravit. Mínusy mi toho ale moc neřeknou.
  • jack
    Těším se na nějakou "definitivní" edici, kde budou všechny DLC
  • Jo ještě jsem chtěl dodat, že některé featury jejich DLC nefungují správně dodnes (turismus z After Dark a některé další klíčové featury z Natural Disasters).

    Bohužel, zaslepení city-painteři, které simulace nezajímá koupí cokoliv, co byť jen trochu obohatí estetiku hry. Ti se pak postarají o velkou část pozitivního Steam hodnocení.
  • Přesně tak. Navíc to beztak bude zase nedotažené s jen naoko funkčními mechanikami a povrchní simulací, jako skoro všechno ostatní v té hře.

    Do hry jsem vkládal po vydání vanilly mnoho nadějí, ale to co předvedli s následujícím vývojem byla a je fakt bída.

    Když k tomu připočtu jejich neschopnost hotfixovat klíčové featury jejich DLC (člověk musí čekat i rok, než je nějaká featura funkční tak, jak měla být po vydání - jinými slovy, to kvůli čemu jste si zaplatili DLC funguje až za rok...) tak všechno od tohoto studia už přeskakuju.

    Až představí regulérní pokračování a dobře to ohodnotí na Simtropolis nebo jiném seriózním budovatelském webu, pak mě to možná začne zase zajímat.

    Velké zklamání. Další peníze už jim jen tak nedám.
  • snowfall pridal jednu zasnezenu mapu a to bolo vsetko :D green cities toho pridava ovela viac nez budovy
  • Jak Snowfall tu hru zmenil? Na ceskych i zahranicnich forech se teme vsichni shodnou, ze je to nejhorsi DLC:
  • dejte si do googlu future green cities. pak pochopíte proč tvurcum chybí invence
  • Nejde o nove asety ale o zmenu hernich mechanik. Cti poradne.
  • Asi první DLC které nekoupím. V podstatě nepřináší nic. Mass transit hru docela dost změnil, stejně tak After dark nebo Snowfall. Ale tohle? Nové assety si nastahuju zadara na Steamu. :)
  • Kdysi by me sprava o tomhle DLC potesila. Avsak 2 a pul roku po vydani a po 4 hlavnich DLC (ze kterych je alespon k necemu jen jedno) uz pochybuju, ze se ta hra vubec nekam posune. Vyvojari se sice chvastaji, ze chteji ultimatni simulator stavby mesta, ale takovymhle tempu se k tomu ani po 150 dalsich DLC ani nepriblizi.
  • Vegani nám jdou kazit už i hry? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit