Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Trochu off topic, ale jaká poslední hororová hra vás vyděsila? Nemyslím párkrát vylekala, ale fakt děsila a navodila velmi nepříjemnou atmosféru.
    • kostejnesmrtelny
      Darkwood dokáže svinsky zalézt pod kůži. Poláci prostě umí.
      • zní zajímavě, stahuju torrent, je přímo od tvůrců hry i s vysvětlením:

        "Hi! This torrent was brought to you by the developers of Darkwood - Acid Wizard Studio.
        This is the latest version of Darkwood at the time of writing this (1.0 hotfix 3). Completely DRM-free. There's no catch, no added pirate hats for characters or anything like that.
        We have just one request: if you like Darkwood and want us to continue making games, consider buying it in the future, maybe on a sale, through Steam, GOG or Humble Store. But please, please, don't buy it through any key reselling site. By doing that, you're just feeding the cancer that is leeching off this industry.
        This torrent comes with no installer, so you can just run it from the mounted image, but we recommend copying the contents to your disk and running it from there.
        For more info on our story and why we decided to share this with you, check out:
        http://imgur.com/a/xVhDz
        Have fun!
        The Acid Wizards"
        • Jack1947
          Tady někdo zaspal dobu *7*

          https://games.tiscali.cz/tema/tvurci-hororoveho-survivalu-darkwood-dali-ze-soucitu-svou-hru-na-pirate-bay-302129
          • jo sorry mam i jiny veci na praci nez cist games a hledat torrenty
            • Jack1947
              Hledat torrenty ? co si kolumbus :D

              Ne ja to chápu, ale kdybych třeba tady nebyl nějaký čas začal bych se fakt ztrácet třeba pár dní týden ban a už sem celej nesvůj *8* *7* *12*
    • MickeyMutant
      SW Battlefront 2
      • jamar28
        Sranda je, že mě napadlo ten příspěvek editovat a dopsat tam, že fakt nemyslím hry jako SWB2 a podobné "horory", ale skutečné žánrové hororové hry. *15*
        • TheGGG
          kdo je starší 15 let, u her a filmů se moc bát nemůže... není nad to, když vás v reálu zastaví ve dvě ráno trojce podnapilých asi albánců a ptají se jestli nemáte cigarety... to je pravej horor...
          • Jack1947
            Ale jo může ale bohužel není u čeho hry vůbec neberu - Resident evil7 své kvality měl o tom žádná ale že bych se vyděsil z toho ? možná lekl to ano ale opravdu mě dlouho žádná hra vyloženě nevyděsila trochu ten Outlast 2 i když ta hra byla fakt jen stínem kvalitní 1čky.

            Dneska horory bohužel stagnují i filmově třeba USA produkce už považuje za horor každej AAa (Sra) Thrillerr. TO jsem dříve v tv sledovat horory nemohl - dneska rád vzpomínám na originální příšery z Dead space *3*
            • Jack1947
              To možná tak ty ne ale mluvím o době ksdy tu byl Halloween (1978) Friday13th a další nakonec i ten Freddy KRueger se obrací z těch dnešních rádoby hororů v hrobě.
            • TheGGG
              předvídatelný a příjemný zabiják... no nevím... to mluvíš o alkoholu?
            • Jack1947
              Člověk se bojí nejvíce ze tmy a tím pádem neznáma.Pravdu nemáš neřikám bát aby ses possral ale taky se můžeš bát nějak já nevím třeba něčeho co hned nevíš co je. Nebo prostě horor o zabijákovy kterej je předvídatelný ale příjemný. Pokud je dobře udělán a uvěřitelně. Horor prostě na pc moc není a nani tohle moc dobře nevypadá - těch indieovek které mají laciné lekačky je fůůra.
            • TheGGG
              to je jen nostalgie... u dead space se fakt člověk bát nemůže... zvlášť když máš zbraň a kosíš je po tuctech....když mě bylo 10 taky jsem se u hororů bál, ale jak říkám, dřív je dřív... těžko čekat, že se dospělý člověk bude bát. Maximálně tak to VR by mohlo pomoci, ale to nemám...
  • MickeyMutant
    "Luca Balboni a Nobuko Toda, a druhý jmenovaný má na triku třeba série Metal Gear Solid..."

    Nobuko Toda je žena, tedy druhá jmenovaná*4*
  • TheGGG
    další hra od neanglicky mluvících tvůrců, kde pecháček opravuje gramatiku... no je to přínosné, ale reportovat by to chtělo hlavně na steamu...
    • Co napíšeš je vždycky hrozná sračka..,když se Ti hra nelíbí,tak nekomentuj..Ti lidé určitě dělají co můžou,aby se hra líbila celýmu světu ty chytráku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit