Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Do hry do přijde zdarma a používat ho nemusíte, někoho to může potěšit. Jen doufám, že to nebude jak u Zaklínače, kde se při každým zapnutí hry sám nastavil dabing na český...
  • na puvodni hre mi prisel ten anglickej dubing prekvapive dobrej

    ceskej se mi zda po ty dobe uz zbytecnej, ale v ty ukazce mi neprisel az tak hroznej, jak tu nekteri maj pocit

    horsi je, ze to je docela slusnej spoiler, kdo to jeste nehral 8-)
    • Ten spoiler vo videu ma dosť naštval. Hru som ešte nehral (nestíham, až toľko času na hranie hier nemám), avšak plánujem si ju niekedy v priebehu tohto roku zahrať a z toho videa som sa dozvedel veci, ktoré by som sa radšej dozvedel priamo z hry. *16*
  • KamilZm
    Jsem sice velkým příznivce češtin do her, ale na druhou stranu nevidím moc smysl dávat dabing do hry, která má CZ titulky, je 2 roky stará a její přijetí zrovna extra vřelé nebylo (ale zlepšila se, to uznávám) a tohle jí moc nepomůže.
    Navíc dabing je velmi náročná, protože když ho nedělají profíci, tak to dopadne jako porevoluční dabing na VHS.
    • Johnny
      Jistě, taky by mě zajímalo proč se vubec dabují filmy, když titulky stačí. To přece nemá smysl. Dej si facku.
      • Ale je fakt, že dabing filmů třeba mě dost vadí, a to nejsem tak zdatný v angličtině, abych to zvládnul bez titulků. Nevadí mi ani tak samotný překlad jako použité hlasy, které většinou ubírají na atmosféře a jejich hlasitost često neodpovídá originálu, nemluvím o příšerné volbě dabérů. U her jsem se snad s dobrým českým dabingem nesetkal, ale ani jsem poněm nepátral, raději si volím angličtinu a případně české titulky. Vetěinou ten dabing je takový nereálný, studiový, jako pomalé recitace než přirozená řeč.
    • D3sert
      85% pozitivních recenzí na Steamu od uživatelů se mi jako nevřelé přijetí nezdá.
      • KamilZm
        To bylo až po updatech a tuším jedné velké aktualizaci, která to hodně předělala. Na začátku to byla zabugovaná šílenost. Proto jsem psal o vlažném přijetí.

        edit: Myslel jsem tohle: https://games.tiscali.cz/oznameni/tvurci-ceskeho-rpg-dex-vydali-masivni-update-a-chystaji-konzolove-verze-267293
  • super, hru jsem ještě nehrál, ale mám ji ve své seznamu, takže počkám až na češtinu. Česky dabovaných her je jako šafránu, takže bychom měli být vděční za každou takovou. Pamatuju snad jen 4 - AC1, Posel smrti 1, Witcher 1 a Mafia 1.
    • A že je teda vždycky o co stát že *3* (né mafia byla fajn :))
  • Coz o to, preklad do cestiny se vzdy da nejakym zpusobem kvalitne udelat.

    Ale poslouchal jsem ten dabing, a prijde mi, ze to v teto zemi delaji lide bez talentu. Stejne jako herectvi.
    • Lide bez talentu spis pisou podobne prispevky, jako je ten vas.
  • Dit to tim dabingem zas jen do je bo u. Cesi meli vyhlasenej dabing, ale to je davno minulost, jako vestsina kvalitnich veci. DO <->
  • "Hek, ufff, hop"
  • Nechápu jak se ty "dabéři" můžou uživit, protože to je tak tragickej výkon že hůř už to snad ani nejde.
    • jamar28
      V případě Dex mají dabing na svědomí herci ze studia Fénix ProDabing, které samo sebe popisuje jako „zájmovou skupinu, zabývající se převážně nekomerčním amatérským dabingem.“
      • KamilZm
        Hm, tak to je divné, protože Fénix ProDabing jsou dobří.
  • K čemu přidávat do nic moc hry otřesnej dabing?
  • Tak češtin a dabing k tomu ...no která dnešní hra to má , co ? Už to pro mnohé české zákazníky znamená hodně .
    Osobně jsem byl na vážkách koupit ve slevě , ale pohled z boku .... , no kdyby alespoň pseudo paralaxa jako v Last Ninjovi nebo žánrově bližšímu Shadowrunu na SNES .... Popravdě moc hardcore se mi nezdály, ani gameplay videa a Cyberpunk Abuse mne zrovna neláká , i když ... vše je o ceně a času který hře dopřejeme ( pět minut a pokud do té doby nevytáhne skutečná esa z rukávu , tak táhne z disku i když v Steam knihovně bude smrdět dál , ale to autory trápit už nebude)
    • Tak zrovna Dex má možnost vyzkoušet demoverzi, což je nejlepší na vyzkoušení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit