Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    No jo, chtělo by to nějaké hry zadara, třeba když člověk na steamu překročí 100 her, mohl byl dostat nějaký bonus, pár bych si jich už zasloužil
    • Bych řekl že není vůbec těžké tu 100 překročit. Různé bundly ti dají hromadu her za babku a některý slevy na steamu jsou vážně brutální.
      • TheGGG
        pravda, taky by to nesměla být žádná supr pecka, nebo by to ani nemusela být hra, jen by se ti načítala nějaká lišta a pak po dosažení 500her boom, možnost si něco koupit zadara (po dosažení stovky, bys třeba mohl uplatnit nějakou slevu a kdo by byl trpěliví a střádal nějaké bodíky, dočkal by se něčeho většího). Každopádně nějaká motivace, k tomu ty hry kupovat. Jistě, hlavní motivací při nakupování her, je prohlížení rozrůstající se knihovničky, ale stejně...
        • Souhlas, nějaká motivace by byla skvělá, ale toho se asi nedočkáme. :)
  • Kozy
    GMG má dobrý dealy.
  • Mart9
    Díky za pěkné shrnutí, Péťo. Koupil jsem Max Payne 3 za 5€, čekám, až se na Steamu objeví Far Cry 3. Uplay se tedy bohužel nevyhnu, takže jdu rovnou kouknout, co bych koupil, Call of Juarez zdarma mě láká.
    • Mart9
      V ubi shopu velké kulové
  • A když budete hledat i jiné černopátkové slevy, mrkněte třeba sem http://www.kuponovnik.cz/ kategorie/cerny-patek-black- friday-2016
  • Tilwaen
    Na Originu mají kompletní Command and Conquer sérii za 15€.
    • Ani to mě k Originu nepřinutí.
      • TheGGG
        lol, taková paranoia? Se bojíš, co by ti našly v komplu co?
        • Podívej, jestli ty jsi ochotný si kvůli každé druhé hře instalovat naprosto zbytečného klienta, prosím. Já to ale dělat nehodlám, buď Steam (když už mě k němu donutili) nebo nic.
          • TheGGG
            a co ti vadí? Málo místa na disku? Že ti do rodinných fotek a složky s rychlými prachy kouká nějaký paňáca od EA nebo Ubi? Nebo snad se bojíš zpomalení complu? Obavy jsou zbytečný, EA komando tě za to co máš v PC asi nepůjde navštívit.
            • to říkaji všicni co je zatím EA komando nenavštívilo.Ti u kterých už byli vlastně neříkají už nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit