Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Ach jo, už ani ten trolling není co bejval *7*
  • Dnes pitchoviny nevycházej to jen ty se nedokážeš přispůsobit
  • Já už piczoviny nehraju.Není mě čtrnáct *1* Sem vysloužilej hráč v důchodu.Piczoviny.co dnes vychází,nemá cenu ani instalovat.
  • Prej RPG *1* *1* sundej si rúžový brejle
  • RakeW
    Mně ten film napoprvé moc neučaroval, ale pak jsem se na něj díval ještě jednou (na přání mého děvčete) a neskutečně jsem si ho užil, hlavně co se audiovizuálního zpracování a hereckých výkonů týče. Příběh a konečný zvrat, uznávám, některým sednout nemusel, i když můj případ to nebyl.
  • Shut.Is. - reps. asi jen ta pointa mi to zkazila. Jinak byl dej vlastne (i kdyz dost neoriginalni) zajimavej, a hlavne diky ty atmosfere tahnul.
    Ja uz si to taky prd pamatuju. Vim ze me konec nasral. Zopakuju
  • Tak Scorsese dostal oscara posledne, ne? : )
    Kazdopadne Shutter Island (jelikoz jsem se na nej blbec tesil skoro dva roky) me bohuzel spis zklamal. Atmosferu ma fakt perfektni, ale za "genialni" bych ho teda neoznacil ani omylem. Co se deje a pointy tyce spis naopak.. : /

    LA Noire uz se blizi!! Skrtam dalsi okynko v kalendari : )
  • KIMCID
    jj mám taky dilema zda ME2 či FNV oboje je špica
  • Jako kdyby na konzolích bylo něco lepšího...
  • a kdyz konstruktivni kritika :) - tak mi na nem vadila ta opravdu primocara akce (kterou v jednicce tahly nahoru sem tam nejake hadanky (Noveria) a rpg system)
  • RakeW
    Však já taky mluvím o hráčích, ne "lidech z branže".
  • Mass Effect 2 zadna slava teda neni, ale z lonskych her na pc mel asi jen jednoho konkurenta (F:NV). No a ja bych taky uprednostnil ME2 - kvuli pribehu.
  • pokud sis vsiml tak moc oceneni CoD nedostava :) obvykle jen diky hlasovnai lidi , jinak normalni recenzenti a lidi z branze to moc neobdivujou .. :)

    MW2 jeste uslo, ale BO je shit jak se patri
  • když už kritika tak konstruktivní ... uveď nějaké scifi rpg které je pro tebe dobré
  • pro 14 letyho kindersaka, co 8 hodin denne hraje CoD:BO a nepochi pribeh ME nebo o cem to vubec je, se muze zdat ze je to shit :) ale vsichni vime ze deti melou hovna takze te nikdo nebere vzane :)
  • Mass Defect *1* piczovina na entou..
  • RakeW
    Já nevím, na mě to působí jako kdyby jádro hráčů Black Ops (nic proti nim ani samotné hře, nehrál jsem to) vůbec neventilovalo své názory na diskuzních fórech. To je furt samá nadávka a pak to bere ocenění ve všelidových hlasováních :).
  • tak to gratuluju vsem hram co vyhrali :) i cod:black ops hold to nebude takovej propadak jak to vypada, i kdyz me to zrovna moc nebavilo *3*
  • RakeW
    Je to škoda, ne že by mi nějak šlo o to, aby RDR vyhrál další ceny. Spíš, že zrovna BAFTA Awards patří v té plejádě všech možných cen a žebříčků mezi ty nejsympatičtější a nejserióznější.

    Ale stane se. Geniální Shutter Island taky nebyl nominován na Oscara :).

    Třeba se Rockstar (resp. Team Bondi) s L.A. Noire polepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit