Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz se nemuzu dockat, az mi budou upravovat matchmaking podle toho jak si kupuju/nekupuju ingame predmety za koruny.
    • Hlavu vzhuru, tim, ze si to patentoval Activision, se to (snad) nedostane do jinych her a muze to shnit jako cele CoD.
      • *1*
        https://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo
  • schumicrast
    Kluci nerad rejpu, ale ten nadpis, to je čistá zhovadilost.....
    • Mart9
      Co je na tom? Prostě k tomu potřebuješ PC s příkladnou výbavou. Na takové PC se ta hra chystá. Jako já bych taky radši, kdyby neexistovalo národní obrození a všichni jsme mluvili německy, ale holt máme tu úžasně bohatou češtinu.
      • CoD: WWII chystá invazi na příkladně vybavená PC
        • Mart9
          Taky jedna z možností.
  • 90 GB volného místa na disku
    1. Má to o 20 GB víc jak třeba GTA 5
    2. Má to singleplayer tak max na 6 hodin a totálně sračkoidní multiplayer (hodnocení na Steamu mluví jasně)
    3. Nemůžou už konečně použit jiný engine než engine z roku 1998?
  • Jak chlapci vymazali na Steamu to hodnoceni PC beta verze :D :D
    • Tak to si pene nadelali do vlastniho ... to bude ostry jeste o pulku nizsi ... ;D
    • preco by sa mali rozhodovat o kupe na zaklade hodnotenia z bety ? beta je na vychytanie chyb a nie hodnotenie na steame. to sa dostavi samo s plnou verziou
  • Jj 26% na Steamu *15* To nemají skoro ani ty největší sr....y.
  • Tak hra je tak blbá po herní i obchodní stránce, že by nestála za to, ani kdyby byla zadarmo.
  • yb demonetizuje videa z hraní této hry
    • A proč? Nic o tom nevím.
    • Youtube demonetizuje videa valecnejch her uz nejakou dobu....
    • YT ješte nekdo kouká? chod na twich
      • Twitch je k ničemu
  • Na tuto hru by som dal paragraf zatvorit za mreze vyvojarov, ktory chcu za to vobec peniaze :D
  • Příběhová část traileru se mi líbí, herní část už nikoli. Nejde mi to dohromady. Příběh se tváří vážně, dramaticky a snad i s nějakou myšlenkou, ale v kombinaci s arkádovým bojem a někdy trochu kýčovitými scénami (Shermany se valí sněhem jako by to byly formule 1, Thunderbolty látají tak 5m nad zemí mezi stromy atd) to prostě rozbíjí pro mě tu atmosféru. Vždycky jsem říkal, že CoD by měl být film, ne hra. Spojit epické scény s nějakým seriozním příběhem se špetkou válečného drama a zmaru (což z traileru vypadá, že by mohl příběh splňovat), s realisticky stvárněnými bojovými scénamy (ve filmu) by musela být paráda v kině. Neříkám, že to musí být druhý "Ryan" (tam toho drama a zmaru bylo opradu hodně), ale kdyby se něco podobného natočilo byl bych jedině rád. Hlavně aby se to vyhlo kýčovitým scénám (ano, znovu to slovo), které byly ve Fury (pro mě zklamání..)
    • *realisticky ztvárněnými bojovými scénami (stydím se :-) )
  • Ta beta? To bylo něco příšerného! Díky ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit