Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V prvním CoD jsem strávil stovky hodin, ale tohle je za mě Nezájem/10.
    • Si taky byl o 14 let hezci, starnes, priority se meni, sny rozplyvaji… se s tim smir!!!
      • Já vypadam furt líp. Jen to CoD je furt horší.
        • Jsi už prostě stařec no :-).
  • jindra.veliky
    aspon muzu podekovat autorum, ze jsem dostal chut na stary CoD 2

    https://www.youtube.com/watch?v=6N3zrwJ5RYA

    neskutecny, ze je to uz 12 let
    • Mart9
      5 hodin :D
      • U dvojky to najednou nevadí, ale když má 5 hodin nový COD tak to se lidi ůžou pos*at. *7* *11*
        • Mart9
          Je to tak. Na druhou stranu mi tehdy opravdu nepřišlo, že je ta kampaň tak krátká. V podstatě bych byl před tím zjištěním velmi spokojen, kdyby kampaň v COD WWII byla stejně dlouhá jako v COD2.
  • Hra nepokrytě cílená na děti zhruba do třinácti let. S ratingem M. Call of Cliché.
  • Mně třeba na hře vadí fakt divné zvuky, všechno zní jak kdybych měl pořádně macaté špunty v uších, zbraně vydávají zvlášntí zvuky, které mají k realitě daleko. Vrchol pak je, když na obloze vidíte letku asi padesáti B-17, které nevydávají pro jistotu zvuk vůbec žádný!!! Kdyby se to nejmenovalo Call of Duty a nebyly tam ty nadupané filmečky mezi misemi (které určitě stály víc než zbytek hry), tak to tady dostane max. 6/10 a ani pes po tom neštěkne. Za mě velká slabota
  • jindra.veliky
    Mnohem lepsi by bylo, kdyby udelali poradnej remaster staryho CoD 2
    • A dopadne to jak Modern Warfare Remaster - nevyladeny, mikrotransakce a DLCcka a min hracu v MP jak v puvodni verzi....
    • Proč pořád vytahujete 2 místo jedničky s datadiskem? Kromě grafiky to bylo po všech stránkách horší. Dokonce ani sprintovat tam už nešlo.
      • V jedničce ještě nebyl autoheal, takže lidi hráli víc dvojku.
        • cumpi3
          Autoheal je neco, co dvojce neodpustim...po ni se s tim nejak rozrhl pytel
          • nielen autoheal.
            Odstranenie kurzoru, krizik po zasahu co je tam dodnes, takmer ziadny spatny raz zbrani. Dpc ked strielam na dialku a vidiet len kus tela, hlavy z okna tak ak ho prvy krat trafim ten krizik mi zakryje vyhlad dpc :D Sa pamatam v jednotke v Carentane. Pekne z Barom potichucky skrceny behas, sledujes okna v dome oproti. Bomba polozena, zrazu sa tam niekto objavi, pocujes zvuky. Len ho pokropis par ranami do hlavy, prijemne to kope, nic ti nezavadza vo vyhlade.
            A takto si mohol postupne vyhrat kolo aj 1vs4.

            Lenze teraz polozis bombu, vsetci Styria na teba skocia lebo to tempo hry je ovela rychlejsie a zosrotuju ta. Lenze z cod sa stala konzolova hra narozdiel od CS:GO.
    • cumpi3
      Boze. CoD uz byl upadek. Nekoukej na to retro brilema...autoheal, tupa ai, vsude samej script...proste vse, na co se u CoD nadava
  • jindra.veliky
    Hrozna hra, druhy den jsem to prodal dal...kampan je nudna, plna trapnych momentu (atentat na heinricha, osvobozeni francie, honicka s vlakem a vsechny stealove pasaze, ktere jsou strasne primitivni a neni to zadna vyzva. Do toho porad ty predvidatelny scriptovany pasaze jakoby velkolepe momenty, i ty jsou uz nudne a otravne (uz davno). K tomu stare animace jeste z dob CoD 4, oproti BF 4, ktery hraju, to ma i hrozny zvuky - zbrane zni opravdu jak spuntovky. Pak to ma i takovou nedetailni grafiku, prostredi je vsude takovy "prazdy", slaby textury, proste to ma celkove feeling jako takova "budgetova" hra. Opravdu povedeny jsou jen filmceky (nadprumer) a modely postav. Ta inovace v lekarnickach byla docela fajn, ale stejne jsem za celou hru nepocitil jejich nedostatek. A samozrejme kratky, ale ani mi to nevadilo...MP me nechytl, nic moc mapy, jeste horsi grafika,...dal budu hrat CoD modern warfare remastered a k tomu BF 4, pritom jsem se na druhou svetovou tesil.
    • "inovace"
    • heydricha zabili rusove
  • *1* *1* *1* *1*
  • Hmm, dal bych si remaster Vietcongu... i kdyz ta hra sama obstoji i dnes, jen se mi to na modernich systemech seka jak cyp:(
    • Sam sivul
    • Blbost, já to hrál na novým PC s W10 úplně v pohodě.
    • jindra.veliky
      treba se dockame na gogu...
  • cumpi3
    Tak jsem si nalil sklenku vina a asi vecer stravim zde. Lepsi program asi dnes nevymyslis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit