Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rad by som vedel ako autor v tomto prípade myslel vetu : Solidní sázka na jistotu. - LOL
    *15* *15*
    Urcite to nestojí za tú cenu.
    Akurat autor si moze dovolit vyhodit prachyt ked ho plati Activision
  • PravyMonty
    Možná už se tu někdo ptal, ale kolik penízek navíc vám vynese takto "objektivní" recenze?
    • To je citliva tema, pri jednej recenzii som na podobnu vec poukazoval a isty ringman ma oznacil za kkta naco potom prispevok zmazal. Na druhej strane autori tiez musia nieco jest :)
    • No já doufám, že to bylo víc neš CoD Ghosts zadarmo, pan recenzet se jinak prodává velice levně za své neumětelství, které mu z celého srdce přeju a na druhou stranu ho lituji ;)
      • sakra....neŽ
    • Jack1947
      To se prece v "dobre" spolecnosti nerika. *3*
  • Kde sú tie časy, keď vyšiel prvý CoD a ja som to prešiel snáď 10x za sebou a stále ma to bavilo. Inak okrem jednotky som ani jeden ďalší diel neprešiel. Ešte CoD2 som dusil mulťák a MW bolo solídne. Je to hanba robiť z hráčov tupcov. Ale ešte viac ma zaráža, že to má také tržby. To je ako s Ficom...
  • proč jste tady strhli body za kampaň když v bf vubec kampan nerecenzujete?
    • Jack1947
      Aby se taci jako ty, Mohli ptat. *15*
  • Call of Duty.Nejdříve to byla špička ledovce, pak střed a teď je z toho odpad zahalen do pěkného grafického hávu.Bavím se o singlu.Příjde mě, že za to mohou konzole.A proč....kolikrát se za hry dočkám zmáčkni A ,B ,C a pak zase A...a boss je mrtví.To je jako hra.Hraji jen na PC, ale vliv konzolí na PC hry je obrovský a podle mě má negativní dopad na hry.Za chvilku se budem jen koukat na animace a sem tam něco zmáčkneme.Kde je ta klasika a pořádná výzva.Ta se už asi ztratila.
    • Tak si zkus zahrat treba Uncharted, jo pockej na PC si ho nezahrajes :D :D :D
    • Jack1947
      Mozna tak u pc, konzole v tomhle budou vzdy exkluzivni njn, ne hraci ale konzole... no flame pls.
  • Ja mam GAMES.CZ rad, ale nechapem preco tu oproti inym strankam, na ktorych recenzuju hry maju obratene hodnotenie. Vacsinou vysoke skore znamena dobru hru a nizke zlu.. no games musi byt vynimka.....
  • Už se těším na videorecenzi od Lukáše. Že ji pro nás uděláš ty prosím. A doufám, že ten odpad pěkně zdrbeš.
  • 7/10 je fer, ale dal bych vic. V mnoha ohledech je to nejdotazenejsi valecnej simulator. Nabizi mnohem vetsi variabilitu a rozsahlejsi obsah nez Arma III a verohodnejsi modely a fungovani zbrani nez Battlefield 4.

    Taky bych vyzdvihnul dost dobrou simulaci chovani bojovych psu v akci, s kterou mam osobni zkusenosti a presne takhle se nemecky ovcaci s kevlarovou vestou v akci chovaji. Museli spolupracovat s lidma, ktery maji bojovy zkusenosti a jim se podarilo tuhle autenticitu prenyst na pocitac skoro perfektne.
    • ... a jezevec ty dristy pak hezky bali do folie
    • válečný.... "facepalm"... simulátor... "double facepalm"...
    • Teď by mě zajímalo, jestli je to ironie, nebo jestli jsi naopak opravdu totální kus ***... Doufám, že to první
      • Jack1947
        Cas od casu, je zdrave si trochu zatrollit. *3* *15*
    • Tak určite *15*
  • Ristoro
    Stačila mi jedna mise... Pes co zabil 3 vojáky jako nic, zbraň co "kope" asi jako vodní pistole, otřesná grafika, hrozné zvuky... Už je třeba s CoDem něco dělat... Fakt nechápu, kdo si to může koupit, vždyť to je odpad...
  • Jo no tu hru mame protestovanou, absolutne de lepe na AMD 290X , porovnavali sme ji s GTX660, a vazne na AMD 290X to slo o 5 FPS vice jak na GTX660. Proste AMD ta hra sedi ! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit