Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím všechny mistni Cimrmany, kteří hru nehrali, aby tady nehodnotili, nenavrhovali hodnoceni a ani se nesnazili zdiskreditovat mistni recenzenty. Nebo snad chodite do elektro obchodu a kazdemu rikate ze nova pracka je spatna, stejna jako stara a zbytecna, ikdyz jste ji videli jen ve vyloze? *16* *16* . Hodnotit hru na zaklade jmena a par videi to by vam slo... Opravdu me zajima nazor pubertaka co to ani nehral

    Bohuzel me argumenty jsou zcela zadupány eskvadrou minuskujicich CoD hateru (vetsinou co BO2 nehrali nebo ho ukradli) takze se stahuji a muzu jen doufat ze techto hloupych teenageru neni mnoho... *9*
    • Nevim co cekate od strilecky. ze se porad strili z zbrani? A z ceho se tak ma asi strilet? Ze je porad stejna regenerace zdravi ? Lekarnicky uz bohuzel vysly z mody. Chcete novy HUD? Jako proc kdyz soucasnej je vporadku? Na tom je postavena cela hratelnost? Jsou tu 2-3 cesty k cily ktere samozrejme porad dojdou do finiše protoze ...ehm...no protoze to je hra. Ale ne, porad je to pro vas koridor protoze se nemuzete sebrat a misto CoD si z toho udelat Flight Simulator a odletet si do Japonska. Proste nazory jako kdyby mel muj pes v boudě notas a komentoval to tu... Chudák
      • jak už tu někdo poznamenal hru sis koupil a se_e tě buď že na ni lidi hažou špínu (zaslouženě) když ty sis to koupil jako další ovečka co podporuje ten nejhorší co herní branže vyplodila. pokud se ti to libí OK nic proti tomu ale nesnaž se to obhájit jako dobrou hru protože to nejde *1*
        • Ty jsi to taky nehral co? Lidi, nevim kde chodite na to ze tisic korun je v dnesni dobe neco co cloveka zrujnuje... nejde mi do hlavy proc mi tu uz druhy clovek podstrkuje ze jsem nastvany protoze jsem za to dal litr a neni to dobra hra... Na druhou stranu, pokud je vam tolik kolik si myslim ze vam je, pravdepodobne to je mesicni kapesny
          • Jelikoz me to bavi tak to muzu a budu obhajovat, protoze pokud bych nemohl, nemohl by ani clovek co ho to nebavi to pomlouvat. jednoduche... A penize z okna ti hodim pouze pokud mi nahoru hodis neco co me zabavi na vikendove vecery (nemyslim zadny prasarnicky ani Kronossovo trolleni :D )
            • nemám důvod tady vypisovat proč je BO2 odpad myslím že to je vcelku jasné snad každému ale pokud chceš klidně mě tu vypiš proč je tak super a zaslouží si aspoň těch 8/10 já si to rád přečtu.
            • Kronoss1
              Tady to není o názorech ty trdlo, ale o argumentech, které ty prostě nemáš. Smiř se s tím.
              Edit: Aha, takže ty nám vlastně "zakazuješ" použít hlavní pádný argument a to, že je to stejné. O tom se tu bavíme a ty to stále dementuješ. Vtipálku.
            • Dobra, prosim napis mi padny argument zalozeny na tvojem hrani. Pokud to bude rozumny argument a ne jen: Uz to bylo v minulem dile, poslu ti moji kopii tyhle hry. A pokud ti muj argument ze me to bavi nestaci k tomu abys pochopil ze... me to bavi, tak se obavam ze se nedomluvime...
            • jenže já narozdíl od tebe mužu vytánout dost argumentu proč je BO2 odpad ty máš jen jeden rádoby argument a to ten že tě to (nejspíš) baví .....
            • Dokazes pochopit, ze kdyby mi to ho*no chutnalo a byl bych pekne najedenej a pak zasel na nejakou diskuzi kde by se resila ho*na v restauracich tak ze bych rekl jak mi to chutnalo? To je proste tvuj nazor ze je to spatny a nic vic to neni, smir se s tim, nebudu skakat jak ti piskas, nejsem tvoje mama
            • Kronoss1
              1. Asi nechápeš, že nikdo tu nic nepíše o tobě ani proti tobě. Baví tě to? Fajn, mně je to pumpička, ale nesnaž se z toho dělat něco, co to není.
              2. Dneska je v módě používat slovo troll. Hodně lidí je v tom opravdu dost liberální a asi jsi jeden z nich. Já tě můžu ujistit, že netrollím, od toho jsou tu jiní. Že nemáš na moje reakce, co říct, protože ti došly argumenty není z mé strany trollení.
            • jenže obhajuješ neobhajitelné *3*
              asi jako když ti v restauraci přinesou na talíři ho_no a ty se snažíš přísedící přesvědčit jaká je to dobrota *1*
          • hej tak to je super když ti nevadí vyhazovat peníze z okna tak napiš kde bydlíš ja si pod to okno stoupnu nějakej peníz navíc se vždy hodí *14*
            ale ted vážně jak už jsem jednou řekl........... baví tě to ? ok dobře pro tebe ALE nesnaž se obhajovat jako že je to super střílečka. BO 2 je naprostá pruměrná šeď. nejsi první ani poslední koho baví hrát kraviny ja taky hrál hrál spoustu kravin a blbostí ba přímo sra_ček a bavilo mě to ale nikdy bych je před nikým neobhajoval jako super hry
      • Kronoss1
        Takže je to vlastně to samé CoD jako předtím! Tak jsme doma! V tom případě jsem vše viděl a vyhazovat za to 1100 Kč nemusím.
      • JohnyTheZik
        Proc mi prijde, ze sis koupil hru a vadi ti, ze ti na ni ostatni nadavaj?
        Proboha co to je za zpatecnicky nazory? FPS = strilecka, kde se chodi a zabiji hordy nepratel, ktere jdou jednim smerem.. zabava.
        Je tu spousta her, ktery ukazaly, ze to jde i jinak, ale pro vetsinu lidi je fps cod a tim to hasne. Co to je za blbost?
        • Kupuji temer kazdou hru co vyjde a stoji alespon za zahrani, takze penezma za ni to rozhodne neni (naposledy jsem litoval asi Saints Row 3). FPS=first person shooter=strilecka z pohledu prvni osoby. Jsou desitky her ktere kombinuji FPS a RPG a buhvi co jeste, ale uz to nejsou ciste FPS, ikdyz si tak radi rikaj (vetsinou protoze to ostatni neni az natolik propracovany)
          • JohnyTheZik
            Ja nemluvim jen o FPS s prvkama RPG.. Jde mi i treba o to, jak se chovaj nepratele (FEAR, Far Cry - pokud mi pamet slouzi,..). To je pro me predevsim to, co dela strilecku z pohledu prvni osoby zabavnou. A v tom CoD, ale i MoH nebo BF (spis 3, bad company serie je zabavna) hrozne zaostavaj a nevim, jak tebe, ale me to proste uz nebavi.. Je to porad to samy, u CoD dokonce porad stejne vypadajici.
            Takze nevidim jedinej duvod tu obhajovat naprosto zastaraly herni mechanismy. Paradoxne me na tehlechtech zminenejch FPS hrach nejvic nebavi ty strileci casti, ale treba ty jizdy autem nebo seskoky apod. (takovy ty prvky, ktery jsou v CoD apod. jako pridana hodnota)
            • No prave. Alespon Black Ops 2 dela neco lepe a dale. To Modern Warfare 3 byla ciste kopirka predchozich dilu. Tady je aspon neco novyho. Clovek to muze hrat a rikat si, sakra to je porad nejaky stejny, ale kdyz se zamysli co by udelal jinak nic ho nenapadne, protoze vse ma svoje hranice
            • JohnyTheZik
              S tim bych si dovolil nesouhlasit, ale je nepopiratelny, ze vetsina vyvojaru se konzolema necha, nekdy i trochu umele, brzdit :)...
              A jinak ja s tim nemam problem. Kdyz te to bavi, tak to hraj. Nejsem clovek, co by psal do diskusi - COD je hovadina!
              Nemam k tomu duvod :).. Jen vyjadruju nesouhlas nad nekterymi argumenty, proc nevadi, ze je to stejny apod. Naopak jsem celkem rad, ze se Treyarch aspon o neco snazi, ale bohuzel je to pro me zatim porad relativne malo. Nebo spis se zamerili na veci, ktery nepovazuju za tak podstatny..
            • Kronoss1
              Bohužel jsem se nedostali na vrchol možností techniky, ale evidentně vývojářských nápadů, protože odbýt to, tím, že řekneme, že budou nové konzole, je prostě výmluva.
            • Njn, tak on bude taky asi problem ze jsme se dostali na vrchol moznosti soucasny generace a holt dokud nevyjdou novy konzole bude to proste +- jako Black Ops 2. Aspon ze mi rozumne odpovidas, za to dekuji, nejsem na to moc zvykly zde :)
            • JohnyTheZik
              Ne, nemluvim jen o kvalite AI, ackoliv to povazuju za jeden z nejdulezitejsich faktoru. Vynesl jsem na povrch jeden prvek, ktery neni o nejakejch RPG prvcich nebo podobne, a kterej by mel bejt ve strileckach vyladenej. Zajimavy, ze tam radsi mrsknou stovku nepratel a strilej.. sranda. OK, at tam pouzivaj skripty, ale proboha bude stacit, aby jich bylo trochu vic, aby ten boj mel nejakou dynamiku. Takhle je to proste jen tupa vyvrazdovacka, kterou bych pochopil pred nekolika lety na automatech, ale ne v roce 2012. Je fakt, ze mi to vadi asi nejvic, takze klidne muzes resit jen AI vojaku :)..
              Hero momenty.. tech je taky spousta, ale myslim si, ze by mnohem lip udelali, jako tomu bylo napr. v Spec Ops: The Line, kdyby spis naopak vykreslili tu zranitelnost vojaku. Proste neco jako kdyz koukas na Black Hawk Down. Je to akcnarna, to jo, umre tam spousta lidi, ale neni to tak, ze jeden borec tam spadne s helikopterou, popadne rychle nejakou pistoli, sestreli 3 borce, vezme si jejich zbrane a ovladne Somalsko. Jasne, prehanim, ale schvalne.
              OK, beru, ze to nekoho bavi, ale nemuzes se ani trochu divit lidem, ze uz je to unavuje. Je to porad to samy dokolecka.
              A ano, je jasny, ze kdyby to bylo seskladany jen z tech "miniher", tak to taky omrzi, ale ja jen rikam, jak je vlastne smutny to, ze se tesim jen na ne.. V FPS hre, kde ma bejt zabavny to strileni!
            • Mluvis teda konkretne o kvalite AI? To je u CoD,BF ci MoH znacne horsi protoze proti tobe jde taky znacne vic nepratel... to co vystrilis behem 1 mise cca v pulce CoDka das za pulku prvniho Far Cry. Tyhle ty vsuvky napr v BO2 inflirtace zakladny ze vzduchu kdy to vse ovladas, nebo ovladani stihacky atd atd jsou zabavny vsuvky, ale nebyt toho jadra tak to cloveka taky omrzi... Zadna hra se nikomu nezavdeci, to je jasna vec. Naprosto chapu ze klidne 50% platicim zakaznikum (nepocitam zlodeje a lidi co to nehrali) se to nelibi, ale to uz je na nich jestli do toho chtej dat penize nebo ne. Kdo da do Xtýho dílu hry tolik penez musi vedet do ceho jde nebo prijmout risk. Ten kdo to krade by mel klecet v koute a byt ticho
    • Kronoss1
      Tak nás uveď omyl. Řekni 5 revolučních nebo nových věcí v tomto dílu CoD. Jízda na koni se nepočítá. A ne, že budeš zase plácat něco o volbách, protože jak jsi sám řekl, hlavní náplní je střílení, tak se snaž něco uvést z gamplaye.
    • Robotron3
      Třeba někdo nechce dávat 1100Kč jen pro to, aby mohl říct, že se mu to nelíbí :)
      • Třeba by bylo inteligentnější v případě, že o hře někdo nic neví, o ní ani nic neříkat. To byla totiž také pointa předchozího příspěvku, pane "nemám tušení, co to ze sebe valím za nesmysly"
      • To chapu, tak at tu pak nepise ze to je spatny, kdyz to nehral. Muze napsat, podle me to bude ptakovina, kupovat to nebudu. A ne: Podle videi je to picovina a vse uz bylo v jinych cod, davam tomu 5,6/10 a uz udelejte novy CoD jo a jen tak mimochodem kdo tomu dal 8/10 je podplacenej a ja jsem king

        edit: někteří z místních inženýrů nechápou co znamená, že už nehodlam podporovat jejich trolling...takze promin...
        • Kronoss1
          Tak bouráku. Hodnotíme to na základě videorecenze. Ve videorecenzi jsem nic o ničem převratném neslyšel. Recenze by ti měla pomoci při rozhodování, jestli koupit či ne a měla by ti říct, jestli to je propadák nebo ne. To je asi hlavní úkol recenze. Takže si stěžuj Lukášovi, že dostatečně neobjasnil 90% obsahu hry, který jsme v jiných dílech CoD neviděli.
  • Robotron3
    Sorry, je to divný. Když mají dva lidé na hru rozdílný názor, což je pochopitelné, má být i rozdílné hodnocení. Nesnažte se mi tu bulíkovat něco o videorecenzi jako doplňku textu, protože to není a zároveň jsou lidé, kteří se podívají jen na to video.
  • jacks11
    bude aj videorecenze na hitman absolution ?
  • Už říkali několikrát, že číselné hodnocení ve videorecenzi je převzato z té napsané, může to být matoucí pro neznalé to je pravda
    • Můžu tedy ještě jednou požádat o vysvětlení? To nemůže mít každý recenzent na hru vlastní názor? Něco jako "druhá strana mince" před lety ve SCORE...
      • samozřejmě může, tak jsem to nemyslel, jen asi nemohl recenzent dát vlastní číselné hodnocení, to už záleží jak to mají vymyšlené v redakci
  • jako sorry ale ta tuctovost a nuda z toho gameplaye přímo čiší. a po těch všech kecech 8/10 ?
    Booooring
    • presne... na hru nakydá čo to dá a potom tomu vpáli 8/10... zaujímavé
      • taky mě to zaskočilo... kočkopes co kousne málokdy, to už jsem čekal nějakou šestku a ono tam vyskočilo 8/10 - což si s mírou kritiky a málem chvály ve videu celkem dost odporuje a zajímalo by mě, za co teda ta hra dostala těch 8 bodů; ledaže by Lukáš měl v plánu udělat Epizodu 2 - Chválu
  • "kočkopes" s hodnotením 8/10 ... viete čo? chodte do p*dele...

    P.S: moja kritika sa vztahuje k recenzií nie ku hre...
    • Videorecenze se, pokud je mi známo, nesmí lišit v číselném hodnocení oproti recenzi textové.
      • trolo
        to co je toto?
  • 15k3
    Mělo by se začít hodnotit přísněji... toto je průměrná nebo možná lehce nadprůměrná FPS takže pokud by byl průměr 5/10 tak by toto dostalo tak 6-7/10 (lehce nadprůměrná). Ale dnešní hodnocení bere jako průměr čísla 7-8/10... :/
    • Cosi
      FPS která baví a multiplayer je výborný. CoD tento rok prostě stojí za to!
    • Kronoss1
      Co mě sere na tom je, že to, co je vytýkáno jiným hrám, tak CoD není. Já bych tomu dal 6/10 a končil, ale dávat tomu stejně jako třeba teď Hitmanovi je kravina.
    • Hru jsem nehrál, ale je pravda, že průměr je 5/10...Pokud hra dostala (aspoň jak jsem z toho vyrozuměl) docela sprchu, je 8/10 hodně. Na druhou stranu nemám stejné zkušenosti jako recenzent (pokud se dá říct že vůbec nějaké mám :D) , čili pokud to tak vidí, nemohu mu to ubírat.
  • firebug
    Dekuji panu Grygarovi, jehoz vkus je nebezpecne hodne podobny tomu memu, za tuhle recenzi. BO2 si tedy necham ujit, pac s komentare je jasne, ze singl vubec nenadchnul a na multak ja z vysoka se.u.
  • Krásně jste vytřeli zrak všem těm haterům gratuluji.
    Velectěný Pán GGG je opět po čase spokojen s games.tiscali
    Jinak až na první misi je hra přímo bomba a fanouškům všech kvalitních her vřele doporčuji.
    • Kronoss1
      Jak to tak vidím, tak všechno jsem už viděl v předešlých dílech Call of Duty. Videorecenze mě o kvalitách Black Ops 2 nepřesvědčila. Prakticky je to tam samá hra a dávat litr za datadisk opravdu nebudu.
      • *1* Rozhodne jsi nevidel 90% toho co je zde v predchozich CoD... nehodnot tu hru kdyz jsi ji nehral...sebelepsi hra muze na par videich vypadat jak srajda
  • Kronoss1
    Taky se vám zdá ta grafika tak příšerná jako mně? Engine by potřeboval velký facelift, anebo ještě lépe, ať dělají na nějakém jiném.
    • 100% , ale i tak to nemá špatnou atmosféru *3*
      • Kronoss1
        Hele, já ti nevím. Já už jen vidím ten gameplay na videu a zívám nudou.
        • Tak na to nekoukej když jsi zaujatej... Pokud zivas kuli 4 minutovymu videu tak bys spis mel vic spat
          • Kronoss1
            To byl spíše slovní obrat. Výše mluvíš o 90% hry. Tak co je tam tak nového a převratného?
            • Kronoss1
              Píšeš 90% hry jiných, než v ostatních CoD hrách. A uvedl jsi 1 příklad. Bravo! A když píšeš o tom střílení bouráku, střílí se tam stejně jako v ostatních CoD hrách viď? Ten samý HUD, ta samá regenerace zdraví, ty samé skripty, ty samé zbraně, ta samá ošklivá grafika, ten samý koridor. Jak to tak vidím, tak je to v podstatě to samé, co tu je už hodně dlouho. Ale vlastně ne. 90% hry je naprosto odlišných! Jasně vtipálku.
            • Ty jsi poradnej smudla. Co si predstavujes pod pojmem FPS? Ze tam budes behat s kosou a sekat trávu a do toho hrát na piano? A 2,3 volby??? To jako vazne ty hlupaku?? To je v jedny misi. Opravdu, tady je kazdej hned mistr sveta omeleta na vsechno co vidi, ale nulova znalost jen velka huba. Opravdu zamysli se ty prostacku, porad je to strilecka takze se tam bude strilet. za hloupost nemuzes, ale aspon nas tu tim neobtezuj. Uz tvoje dalsi komenty ignoruju... 2,3 volby...to si dej na tu nastenku ty šprýmaři... Nevim kde beres odvahu psat tu veci jako ze jsou to fakta a pritom to je lež a vymysl tvoji chory hlavy
            • Kronoss1
              Takže jsou tam 2, 3 volby a to znamená, že je 90% hry jiných? To je fór na nástěnku.
            • Bylo v nejakych jinych CoD rozhodovani ktere ovlivnuje pribeh? Mohl jsi v jinem dile failnout objective a hra proste pokracovala s tim ze pak se ti to nejak vratilo? A pak je tam strileni a skripta ktere k kazde strilecce patri... To uz zalezi na tobe jak moc das na predsudky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit