Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako sorry ale ta tuctovost a nuda z toho gameplaye přímo čiší. a po těch všech kecech 8/10 ?
    Booooring
    • presne... na hru nakydá čo to dá a potom tomu vpáli 8/10... zaujímavé
      • taky mě to zaskočilo... kočkopes co kousne málokdy, to už jsem čekal nějakou šestku a ono tam vyskočilo 8/10 - což si s mírou kritiky a málem chvály ve videu celkem dost odporuje a zajímalo by mě, za co teda ta hra dostala těch 8 bodů; ledaže by Lukáš měl v plánu udělat Epizodu 2 - Chválu
  • LOL
    Nevím co mě rozesmálo víc. Ta grafika nebo to závěrečné hodnocení. *15*
  • TO/Miserius/
    jsem si ani nevšiml že jako argument bereš že tě to baví *1* *1* *1* a to poukazuje na kvalitu hry
    dodatečně jsem se zasmál *15*
    • Precti si to znovu, to ze me to bavi poukazuje na fakt ze me to bavi, dle tvoji logiky, tudiz ze pro me to je dobry... Staci cist kotě
      • ano PRO TEBE je to dobry tak proč nás o tom přesvědčuješ ??? si to nech pro sebe ne ?
        ja se tady nesnažím změnit tvuj nebo někoho jiného nazor jen prostě řikám že BO2 je odpad protože xyz je prostě špatně a 8/10 si to tim padem nezaslouží.
        • O tohle mi jde. Ty tvrdis ze je to odpad, ja tvrdim ze to je nadprumerna strilecka. Tvuj ani muj nazor ale neni obecna pravda, smir se s tim
          • jenže já na rozdíl od tebe bych mohl kdybych se hecnul poukázat na to co je špatně a tím mužu podpořit moje tvrzení. třeba grafika AI příběh délka kampaně a atd... na to se dá jednoznačně ukázat jestli je to dobře nebo špatně a není a nemusí v tom být nic jako osobní preference. když má kampaň 8 hodin tak je to jednoznačně špatně, když je zastaralá grafika tak také to jsou všechno věci na které se dá jednoznačně ukázat a pojmenovat je a nijak to neokecáš... takže si klidně plácej o tom jak je to super ale jediné čim se oháníš je že tě to baví a to není žádnej důkaz kvality
          • Kronoss1
            Nadprůměr je tak 6 - 7. Spíše k 6, ale určitě ne 8.
            • kdyby byla hra sice bez inovací ale jinak dobře odvedená práce tak si nezaslouží víc jak 7. což je pořád dobrá známka.
          • Potom mi vysvetli, proc tve pusobeni v teto diskusi vyzniva presne opacne ?
        • btw ještě jsi mě nevypsal proč je to tak super .... já vím.... kde nic není ani smrt nebere *3*
          • Tak si precti muj prispevek nize pro Kronosse, ocividne jsi to teda nehral tudiz tvuj nazor ma nulovou hodnotu
      • Kronoss1
        Pak je to tedy názor a z té hry to dobrou hru nedělá kotě.
  • Inquisitor
    Mně se líbí jak tam všechno po dvou kulkách megalomansky vybuchne :)
    • Veskoslav
      Náhodou, Rambo sundal vrtulník jednou:-D
      • ucho
        nebylo to lukem?
        • Veskoslav
          No jo vlastně luk:) Ale to je fuk:) Určitě by to sundal i kulkou:-D
          • Rambo by ho sundal jen svým pohledem na něj *2*
          • GlaDOS
            Rambo by ho sundal i pěstí, kdyby chtěl :D
        • Bylo... lukem s výbušným šípem *14*
      • Inquisitor
        To viš emerická kulka vs ruský šmejd :)
        • Veskoslav
          No sice si myslím, že 5.56 je horší než 7.68, ale máš pravdu emerická kulka to vždy jistí:-D
  • Kronoss1
    Taky se vám zdá ta grafika tak příšerná jako mně? Engine by potřeboval velký facelift, anebo ještě lépe, ať dělají na nějakém jiném.
    • 100% , ale i tak to nemá špatnou atmosféru *3*
      • Kronoss1
        Hele, já ti nevím. Já už jen vidím ten gameplay na videu a zívám nudou.
        • Tak na to nekoukej když jsi zaujatej... Pokud zivas kuli 4 minutovymu videu tak bys spis mel vic spat
          • Kronoss1
            To byl spíše slovní obrat. Výše mluvíš o 90% hry. Tak co je tam tak nového a převratného?
            • Kronoss1
              Píšeš 90% hry jiných, než v ostatních CoD hrách. A uvedl jsi 1 příklad. Bravo! A když píšeš o tom střílení bouráku, střílí se tam stejně jako v ostatních CoD hrách viď? Ten samý HUD, ta samá regenerace zdraví, ty samé skripty, ty samé zbraně, ta samá ošklivá grafika, ten samý koridor. Jak to tak vidím, tak je to v podstatě to samé, co tu je už hodně dlouho. Ale vlastně ne. 90% hry je naprosto odlišných! Jasně vtipálku.
            • Ty jsi poradnej smudla. Co si predstavujes pod pojmem FPS? Ze tam budes behat s kosou a sekat trávu a do toho hrát na piano? A 2,3 volby??? To jako vazne ty hlupaku?? To je v jedny misi. Opravdu, tady je kazdej hned mistr sveta omeleta na vsechno co vidi, ale nulova znalost jen velka huba. Opravdu zamysli se ty prostacku, porad je to strilecka takze se tam bude strilet. za hloupost nemuzes, ale aspon nas tu tim neobtezuj. Uz tvoje dalsi komenty ignoruju... 2,3 volby...to si dej na tu nastenku ty šprýmaři... Nevim kde beres odvahu psat tu veci jako ze jsou to fakta a pritom to je lež a vymysl tvoji chory hlavy
            • Kronoss1
              Takže jsou tam 2, 3 volby a to znamená, že je 90% hry jiných? To je fór na nástěnku.
            • Bylo v nejakych jinych CoD rozhodovani ktere ovlivnuje pribeh? Mohl jsi v jinem dile failnout objective a hra proste pokracovala s tim ze pak se ti to nejak vratilo? A pak je tam strileni a skripta ktere k kazde strilecce patri... To uz zalezi na tobe jak moc das na predsudky
  • smejki
    Taky se přimlouvám za vyjasnění pravidel hodnocení ve videorecenzích. Lidi nevědí věci sami od sebe a je třeba si přiznat, že tohle může být matoucí (zbytečně). Proto se nabízejí tři možná řešení:
    - oddělit číselné hodnocení textové a videorecenze (s tím že v databázi se zohlední jen textové hodnocení, případně, pokud plánujete zahrnout hodnocení zbytku redakce, tak by hodnocení z videorecenze přistálo tam)
    - dát poblíž videorecenze viditelný disclaimer, který by pravidla osvětlil (tím se sice nevyhnete matení zcela, ale furt je to lepší než "je to tak a tak, Petr to říkal před půlrokem v podcastu")
    - zavést závazné pravidlo - pokud se hodnocení videorecenzenta výrazně liší, je třeba pravidla pro hodnocení v projevu zmínit
  • Keyz
    Sranda,že hra které je dlouhou dobu graficky stejná podporuje DX 11 a na DX 9 nejede.
    Protože tam borci dali snad jeden efekt tak to nejede na DX 9.Zajímavé,že to je pořád ve hře stejně hnusné.
    Rozlišení textur lze mění i bez DX 11.
  • Hru jsem nehrál ale...viděl jsem walkthrought a musim s klidnym svědomým říct, že jsem si hru užil spíš jako film, při představě, že bych to měl hrát bych asi umřel nudou u sekvencí jdi a střílej (který jsem takhle měl možnost přeskočit), příběh klasickej 100x použtej (záporňákovy udělaj šrámy na duši tak chce zníčit celej svět), možnosti volby rozhodnutí jsou příjemný ale spíš mi to připadá, že si v Activision řekli "dneska se můžeš všude rozhodnout" tak to tam dáme taky a všichni se zeserou jak jsme inovativní...engine už fakt trpí a mele z posledního, epický scény padajících mrakodrapů vyvolají spíše úsměv než nějaké wow (zdravíme Crysis 2), vlastně se ztotožňuji s (video)recenzí i když z toho co jsem viděl (a ne nemusim to hrát, protože jsem hrál modern warfare a gameplay je stejnej) bych BO 2 dal sedm (6 za hru samotnou (lehkej nadprůměr), ano je to koridor, je to střílečka s nabíhajícíma nepřátelema ale jak dokázal Warfighter i to se dá zkurvit, takže za řemeslnost) a 1 bodík za tu snahu tvářit se, že to zinovovali...(co musim vyzdvihnout je zmínka Lukáše o tom, že hra je přece multiplayerová a na singlu tolik nezáleží v kontrastu s její výpravností a prachama do toho nacpanýma, tato zmínka by se příště každýmu novináři nebo výrobci/vydavateli daný hry měla omlátit o ústa, když bude řikat, "že na tom singlu zase tolik nezáleží"
  • Mně to připadne všechno na jedno brdo.. už mě to fakt přestává bavit, před chvílí jsem zkusil nainstalovat MOH Warfighter a smazal jsem to po chvíli.... navíc mi to nešlo nijak krásně, na to že se autoři dušovali, že to poběží i na minimální konfiguraci.... nebo to bylo tady u té hry? Tak či tak, nechápu koho může ještě tohle předskriptované chození s nesmrtelností bavit ....
    • Predator...Predator...nejsi ten borec co si stezoval na nefunkcni crack?
      • Jo a pořád nefunguje :) Nicméně tohle video mi nejspíš stačilo....
        • Robotrone, tvoje příspěvky jsou k hovnu a na nic. Podobně jako ted můj, ale já to tu alespon říkám a nesnažím se kopat kolem sebe jako ožralá opice.
        • Drzost piratu je do nebe volajici. Doufam ze alespon stahujete pres torrenty, to si na vas jednou hromadne posvitej (jako na ty moderatory warez fora, hihi)
          • Hele když ani neumí vydat demo a lžou v hw nárocích, tak co mám dělat? Představ si, že bych to koupil a zjistil, že mi to nejede plynule ani na střední detaily, hm? ...
            • ne lenost ale vychcanost
            • x_ander
              V tomhle musím souhlasit s Predatorem. Jsem sice silně proti pirátství, ale sám si některé hry "na zkoušku" stáhnu. Za prvé kvůli HW, za druhé i proto, abych si sám vyzkoušel, jestli je ta hra pro mě. Už jsem to tady do diskusí párkrát psal, ale když drtivá většina her nemá demo, tak co? Buď si hru, kterou si nejsem jistý, vyzkouším z warezu, a pokud mi vyhovuje a líbí se mi, tak ji koupím (tak jsem to udělal v poslední době s Dark souls), a nebo si ji nevyzkouším a tím pádem ani nekoupím (nebo ji koupím až za rok či dva, kdy hra bude stát dvě kila). V případě Dark souls si na mě díky warez verzi vydavatel vydělal 900 kč. Kdyby warez verze nebyla, tak tu hru koupím až kdo ví kdy (jestli vůbec). Je na tom něco špatně?

              Btw. fakt se mi nechce tohle "zjišťovat" pomocí gameplayů na youtube, nedejbože ještě hledat gameplay na podobné sestavě, co mám já. Kdyby vycházely dema, tak tenhle problém odpadá, ale nevydávání dem je jenom lenost vydavatele.
            • Robotron3
              A ty jinak brouzdáš na internetu ve stoje? Že nesedět na prdeli? *15*
            • Mam 2 ucty. Nekupuju hry na ktery nemam notas, staci se trosku zamyslet nebo brouzdat po internetu, ne jen drepet na prdeli a sosat z torrentu

              Prece neni slozity googlit nebo na youtube koukat na gameplay videa s sestavou podobnou co mate vy
            • Robotron3
              Miserius: To je dobrá machrovina. Kolik už máš účtů? Občas zapomenu heslo i k tomu mýmu jedinýmu :)
            • Kronoss1
              Tak to je rada nad zlato, měj 1000 účtů a 1000 hesel.
            • Tak bys to prodal dál. Pokud jsi na pc a kupujes hru o ktery nevis jestli ti pujde a vyzaduje aktivaci na steamu atd, proste si zaloz novej steam ucet (lepsi pripadne vzdy prepinat ucet nez litovat 1000 korun)
  • therollycz
    Hru jsem nehrál, jen jsem viděl pár gameplayů a četl pár recenzí. A přijde mi to jako kdyby se Activision probudil. Ale jak ty lidi znám, nebude to na dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit