Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už i games.cz je placeno za ovlivnování recenzí, jinak to není možný 8/10 ? Kde to jsme ?
    Ta hra je odpad ! *8* *10* *16*
  • Stejne si to tu vsichni hatri koupili a parej ale protoze to sou hatri tak musej hatovat *15* *1*
    • Obdivuji tvůj optimismus. Prej koupili... *7*
  • LOL
    Nevím co mě rozesmálo víc. Ta grafika nebo to závěrečné hodnocení. *15*
  • RazorProduction
    Lukašove recenzie stoja zato,jeden z mojich 5 najlepsich videorecenzentov. *5*
  • Cosi
    Takže se Lukášovi nelíbily ani mise v budoucnosti?
  • Warhammer
    A preco to mg dostalo 8cku? *11*
    • Hodnocení videorecenze koresponduje s textouvou verzí...ikdyž to z doprovodného komentaře nemusí tak vyznít.

      Tento díl se ale celkem povedl neřekl bych že dosahoval kvalit MW1 ale patří k lepším dílum serie. 7-8 si určitě zaslouží i vzhledem ke konkurenci...
  • Singleplayer me absolutně nezajímá, podstatné je že multiplayer stojí za "hovno". A to teprve dokáže "nasrat".
  • Nejhorší COD díl, jaký jsem kdy hrál :P. Nechápu ta vysoká hodnocení - je mi z nich zle.
    Tato videorecenze se vážně nepovedla - hru zprdnete jak to jde a nakonec tomu dáte 8? Jste v pořádku? Já bych řek, že ne :P.
    A jinak - krátká mise za Menendeze je super a první díl Black Ops byl nesrovnatelně lepší, než tahle p******* :P!!
    Dílo se nepovedlo a ani zdejší recenze/videorecenze
    Snažíte se přísně hodnotit hry, ale očividně jsou výjimky, jimž nechutně nadržujete.
    • ucho
      videorecenze má stejné hodnocení jako recenze, hra se už znovu jiným číslem nehodnotí, na to člověk nemusí být ajnštajn. lukáš by tomu dal třeba jinou známku, ale to jaksi není moc důležitý. je tady psaná recenze plná informací, je tady videorecenze s dalšími informacemi a záběry a s pocity lukáše. někdo nad hrou mávne rukou a půjde dál, pro někoho to bude hra roku a nejlepší střílečka všech dob. tak to prostě vždy bylo, je a bude. sto lidí, sto chutí. ty bys měl mít dost rozumu na to, aby sis z těchto informací poskládal vlastní názor na hru. recenze tady není od toho, abys s ní souhlasil v každém slově...
  • Ta hra je neskustecna pitoma sra*ka, ludia co si toto uzivaju by mali prestat hrat hry.
    • http://www.youtube.com/watch?v=k2gM1zk6lD8
  • TO/Miserius/
    jsem si ani nevšiml že jako argument bereš že tě to baví *1* *1* *1* a to poukazuje na kvalitu hry
    dodatečně jsem se zasmál *15*
    • Precti si to znovu, to ze me to bavi poukazuje na fakt ze me to bavi, dle tvoji logiky, tudiz ze pro me to je dobry... Staci cist kotě
      • ano PRO TEBE je to dobry tak proč nás o tom přesvědčuješ ??? si to nech pro sebe ne ?
        ja se tady nesnažím změnit tvuj nebo někoho jiného nazor jen prostě řikám že BO2 je odpad protože xyz je prostě špatně a 8/10 si to tim padem nezaslouží.
        • O tohle mi jde. Ty tvrdis ze je to odpad, ja tvrdim ze to je nadprumerna strilecka. Tvuj ani muj nazor ale neni obecna pravda, smir se s tim
          • jenže já na rozdíl od tebe bych mohl kdybych se hecnul poukázat na to co je špatně a tím mužu podpořit moje tvrzení. třeba grafika AI příběh délka kampaně a atd... na to se dá jednoznačně ukázat jestli je to dobře nebo špatně a není a nemusí v tom být nic jako osobní preference. když má kampaň 8 hodin tak je to jednoznačně špatně, když je zastaralá grafika tak také to jsou všechno věci na které se dá jednoznačně ukázat a pojmenovat je a nijak to neokecáš... takže si klidně plácej o tom jak je to super ale jediné čim se oháníš je že tě to baví a to není žádnej důkaz kvality
          • Kronoss1
            Nadprůměr je tak 6 - 7. Spíše k 6, ale určitě ne 8.
            • kdyby byla hra sice bez inovací ale jinak dobře odvedená práce tak si nezaslouží víc jak 7. což je pořád dobrá známka.
          • Potom mi vysvetli, proc tve pusobeni v teto diskusi vyzniva presne opacne ?
        • btw ještě jsi mě nevypsal proč je to tak super .... já vím.... kde nic není ani smrt nebere *3*
          • Tak si precti muj prispevek nize pro Kronosse, ocividne jsi to teda nehral tudiz tvuj nazor ma nulovou hodnotu
      • Kronoss1
        Pak je to tedy názor a z té hry to dobrou hru nedělá kotě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit