Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Říkla jsem si, že to bude C&C titul, ale divím se, že jsem si nevzpoměl na Generals.
    • To ai protože má Generals s CaC universem společný asi jen název...
      • ZvacA
        No vidíš a přitom jedna z nejlepšcíh záležitostí, co se v C&C sérii objevila, alespoň si tak dovolím osobně tvrdit. Nemusí určitě být po chuti každýmu, ale tahle obecná averze vůči Generals jen proto, že tam nešaškoval Kane a nesmrdělo všude okolo tiberium, mi přijde přece jen o ho*ně.
        • Hele...mě je to ve svojí podstatě jedno...ale Command and conquer bylo nějaký universum a ta hra s nim nemá co společný...stejně tak by se to mohlo jmenovat Word War 3 a nikdo by si toho nai nevšim
      • stejně tak Bioware Victory má společný s Bioware jne název - v podstatě jsou to samí veteráni od strategií
  • Noví Generálové, KU*VA JO! PC-only, Frostbite engine, tohle je dar z nebes, reps. teprv zpráva z nebes, dar z nebes to bude, pokud to nepodělaj.:)
  • to to trvalo. a jeste bude...
  • "AK-47 for everyone!"

    Název mi dělá radost, ale ten Frostbite mi na strategii moc nesedí, i když by to mohl zvládat. Přidat tam okolní destrukci alespoň budov, případně jemně terénu, aspoň něco nového by to přineslo.
    A jak už bylo zmíněno...strategie? sen, to by se na konzolích neprodávalo (pochybuju, že víc jak 3% majitelů konzolí vlastní myšítko)...nějaký FPS bastl? pravděpodobnější *10*

    Ale nechám se překvapit, zůstanu na chvíli positivní... *5*
    • C&C už dlouho vvchází i na konzole....
  • Mňa by skôr potešilo poriadne pokračovanie skvelého Supreme commandera, tá dvojka stála za prd *9*
  • jindra.veliky
    mel jsem s tim pravdu no tak jako tesim se
    • minusko jen z principu :-)
  • XorxoxTalarius
    Generals by nemelo mit nalepku Command & Counquer ... prece jenom s tim svetem nema nic spolecneho ...

    Kazdopadne fanouskum preji at je to dobra hra.
    Co se mne tyce, pujde to mimo mne, ja generalsi nikdy v lasce nemel. Hra byla prumerna, grafika podprumerna a vlastne ani nevim proc se stala tak popularni. V te dobe vysla podobna hra s lepsim pribehem, grafikou i zpracovanim (jak se jmenuje si ted nejsem schopen vzpomenout a zjistit to taky nemam jak - jsem v praci, pripadne nasledne dodam).
  • Bioware tak už nadobro propadlo akčním arkádám ....
  • A co ze to bude? Akcni sragora nebo regulerni strategie (byt prznena konzolemi)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit