Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "umřelo to samo..."
    A veris, ze ani ne? *2* : Recon Jet, metavision, Sony SmartEyeGlass, Atheer glass, Vuzix M100, nemluve o Microsoft HoloLens (cca 2020)...
    Ono to neumrelo a trh nestagnuje. Jen to neni boom hned prvni den. Vetsinou par let trva, nez se to rozsiri masove, odchytaj bugy a najde si to sve nej vyuziti.
  • Něco podobnýho jsem psal i na adresu google glass a vidíš jakej sem krátkozrakej *5* *3* umřelo to samo...
  • jack
    Souhlas, že nevidím důvod, proč by lidé byli v jedné místnosti. Prostě budou hrát online ve VR. A bude to jako Wii/PS move dobre zpestreni nejake "klasicke" party...
  • jack
    Díky! kouknul jsem se i na nejaka videa, jak hraji doom a descent....!
  • Jack1947
    Vomit, sick party better *5*
  • tak dneska se už řiká LANka tomu, že se lidi sejdou v jedný místnosti a hrajou stejně přes net, takže to vlastně neni LAN, ale je to tomu docela podobný *4*
  • KronosDeret
    to může napsat jen krátkozrakký ňouma
  • KrPa
    Co s tim ma VR spolecneho? Pokud se stale bude vyrabet pouze "only internet multiplayer" hry nebo jen same mmo/moba a online hry, tak VR nic nezmeni.
  • s.hih
    tahle VR horečka už tady byla a dopadne to asi stejně jako před 21 lety. Ale uvidíme. http://www.oldgames.sk/mag/score-21/page/64/
  • Majkl
    VR bych do koše neházel, ale určitě to neni moc dobrý na nějaký soutěžní hraní a tak, hraní na pohodičku ještě možná, ale hraní na nějaký fragy nebo score se k tomu moc nehodí. člověk na monitoru podle mě vždycky nahraje lepší skóre než na VR
  • To je jako se dříve ptát bude MiniDisc znamenat návrat fenoménu náhrávacích kazeťáků? Ne nebude stejně jako MiniDisc VR je jen hype, stejně jako 3D TV zkončí jen jako wow show na předváděčkách, ale domu si to pořídí málokdo! Na delší hraní se to nehodí, leda pokud si chcete zkazit oči a co 2 hodiny hledat kýbl na blití *11*
  • BoB.2
    Hromadné šálobraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit