Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik lidí to teď hraje (mimo Čínu)
    • Stejne jako jindy.
    • moc ne, pred par tydny jsem to spustil a bylo spojených par serveru a stejne tam skoro nikdo nebyl. ale zahraješ si v pohode, tych 5 lidi do dungeonu a 20 do pvp ti to najde za par minut
      • Jestli za par minut, tak to je vetsi tragedie nez sem cekal, protoze bejvaly casy, kdy se ti to slozilo prakticky obratem po tom cos vlez do fronty. A to navic zcela bez ohledu na zamereni (DPSek bylo dycky nejvic, a cekaj vzdycky nejdyl)
  • Trochu se obavam toho Azeritu, jestli to bude stejne humus, jako soucastny AP system, tak potes koste. Tohle proste nechapu, pridat do hry bar s expirience s nejakou buff odmenou a mame vystarano ... Ano pokud mate 1 postavu OK, ale farmit tohle pro vsechny + off specy, ani omylem, tohle uz je na palici.

    Jinak videjko opravdu paradni, valka mezi frakcemi je mi vcelku ukradena, jelikoz jsem byl diky gengujicim hroudackym idiotum z DT, prinucen migrovat na PvE server, nicmene koukal jsem ze ve hre bude moznost vypnout \PvP coz jde trochu proti tomu, co datadisk hlasa (na PvP serverech) nicmene plne to chapu.

    Jinak navrat class raid buffu - proc ?
    Novy kontinent kde jsou 3 a 3 oblati, proc tak malo, proc nemuze byt poradny kontinent treba jako pandy? Uz legion samotny je opravdu prtavy.

    Zaverem bych napsal ze autori se snazi, aby hrac hral snad za obe frakce zaroven, ale to ja kategoricky odmitam, nikdy jsem za hordackou zumpu nehral a neminim,tak proc jsem do toho nucen, abych byl schopen videt veskery obsah co hra nabizi. Nevim z noveho datradisku mam spise smisene pocity.
    • jo, to je fakt strasliva potiz... s altem co ma automaticky artefact knowledge 55 (aktualne) staci splnit asi tri world questy abys mel zaklad a pak farmis jako na mainu...

      abych jen neprudil, s vanilla servery mi udelali radost, alespon se ukaze jaky je opravdu zajem... Ja uz bych to opravdu nedaval, casu neni nazbyt
  • Ten trailer je nudný a o ničem....většina starších měla aspoň smysl...tenhle je mdlý a bez nápadu...a vypadá to, že si konečně někdo vzpomněl, že před mnoha a monha...a mnoha lety to byli nepřátelé....
    • Pokud se nudis pri necem takovem, doporucuji zajit k doktorovi. Oh wait... radeji knihu. Pako.
    • tak snad zakažou vlastnit na "jednom" serveru současne postavy z hordy i aliancie. není nic horšího pro atmosferu hry když se hráč kamaradičkuje s postavou z opačne frakce
      • kamaradickujou ... zase to tak nezer bobku ,je to jen hra *7*
      • to jde jen na PvE serverech ne?
        • ne
      • a kdo by pak na tech prazdnejch serverech hral????
  • "Pokukovat po instalackach"... lol, tak jo no.
  • Hlavně už žádné classhally a garrisony, tématicky to nejde vybrat jednotně a z hlediska RP to vždy pro některé rasy působí až komicky. Hraju za Undead huntera a classhall mám v elfském domečku v hezkém lesíku :facepalm:!
    • System pryc nedaj, neb je to pro mnoho lidi zpusob jak si vydelavat na tokeny.
    • už samotnej undead hunter je facepalm z hlediska RP, takže tvoje chyba
      • Undead hunter má v lore již své místo díky postavě: Nathanos Blightcaller *3*
        • Blightcaller... to zní jak z nějakýho generátoru fantasy jmen.
  • Vemte někdo nůžky a zastřihněte to dlouhé obočí *15*
  • Tedy facepalm a adolf me dnes rozsekali ... kazdopadne datac vypada dobre , skoda ze nas Ice server sotva jede na cataci *3* *1*
    • :D
  • Druhý nejhorší wow trailer těsně po pandě.
    • Neboj, jednou do nej mozna dorostes.
      • Upřímně, taky se mi moc nelíbí. Mě se nejvíc líbily trailery vanilly, tbc a cata. Hlavně třeba TBC trailer sám o sobě má skoro moc navnadit člověka aby se k tomu vrátil ... tenhle, legion a pandy se mi třeba nelíbily skoro vůbec ...
  • Hrozna soap opera tyhle blizz videa. Porad jen to same.
    • A co by to melo bejt jineho? V dalsim datadisku se vraci hra k puvodnimu konfliktu a tak ma odpovidajici video.
  • Dukud nezacal Alduin castit mass ress behem combatu, tak to bylo hodne povedne *1* Aliance se holt musi vzdy nejak protezovat *7* *1*
    • CO chces dyt bojujes proti nemrtvym, orkum, obrovskej kravam a trollum jako jsi ty to si nak musis pomoc :D
      • Strana na ktere jsou gnomove je automaticky ta spatna!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit