Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ja se uz tesil ze se tvori novy Fallout :) podle titlescreen
    :D
  • Ja si to naopak nemyslim. Pro me je E3 vzdy jen nasup vetsinou uplne zbytecnych clanku a prohlaseni,ktera by na svetlo vysla tak nebo tak. Her vychazi podle me az prilis a jeste jsou rozkouzkovany na ruzne DLC a datadisky,aby chaos byl dokonaly.
  • Urug
    Trošku dole v bleskovkách jich pár najdeš.
    ...nebo můžeš zkusit freefoto.cz -> kategorie -> minisukně
  • sorry, možná jsem ten příspěvek propásnul, ale kde jsou fotky nějakejch ženskejch v minisuknich?
  • deridon
    nevim jak vás, ale mě už asi druhým rokem za sebou E3 celkem zklamala.. i když minulý ročník jsem prožíval o něco více, teď mě spíš některé tituly, vysloveně naštvaly (ahoj Splinter Cell, ahoj Need for Speed).. samozřejmě, že jak bylo řečeno, někdy ty slabší roky musí být, ale tento rok mi přišel prostě až otravný.. já se těšim už spíše na gamescom
  • Cosi
    A jaký mají účastníci názor na E3, která se oprostila od hlučných článků a prezentace byly prováděny za zavřenými dveřmi? Teď už nevím jaký to byl rok, jak se říkalo, že odteď to bude bez velkých haló a vydrželo to dva roky?
  • aha myslel jsem, že už jsou dál, to si teda ještě počkáme
  • Milda8
    Mě se spíš zdálo, že to oznámili jen kvůli tomu, že nutně potřebují nabrat nové lidi. Stejně jako to udělal Vávra se svým studiem Warhorse, tam to bylo taky tak, že musí dát lidem vědět aby k nim šli pracovat. Navíc tahle hra má vyjít až v roce 2014(resp. 2015) a bylo by zbytečný ji teď nějak tlačit.
  • oj myslel jsem, že po E3 se dozvím něco víc zrovna o Cyberpunku, škoda no
  • RockStar
    Ano letošní E3 zklamala. Každý rok jsem byl zvyklý na velký nášup informací překvapení a novinek... Letos? Nic. Možná to ukazuje ten trend, že se distributoři odvrací od E3. Je to docela škoda, myslím si, že herní průmysl potřebuje takovouhle velkou akci, takovouhle show.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit