Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honesty: chlape ty musíš mít šťastnej život.. nechceš ještě zadarmo vilu u prahy? stačí když mi za ní dáš 100k měsíčně jako předplatný.

  • A co ty stary hraci co za vsecko zaplatili i k nim byl blizz stedrej???

  • a teď vážně - proč by jako nVidia a WoWko dohromady mělo jít pomaleji? - prosím, pouč mě. 
  • skaven

    WoW dostal DX12 patch...vlastnici len nvidia gpus kricia, ze im ide hra priemerne pomalsie

    preco asi...


  • Tak on je to celkem logický krok, spíš se divím, že nedávají "zadarmo" i ten BFA. Nahnalo by to zvědavé hráče, je by to nic nestálo a myslím že by se jím to vrátilo a možná i vyplatilo. Tohle dávání datadisků krom posledního už dělá blizz dávno. 

  • NE NEDOSTSANEŠ VŠECHNY ten poslední si musíš koupit! 😉

  • Prakticky VŮBEC NIC SE NEZMĚNILO už dřív jste dostali v rámci battlechest všechny předchozí datadisky a v ceně bylo předplatné... tedy mění se jen to že Bli$$ard ušetří za distribuci battlechest jen zaplatíte předplatné...😂

  • radim.zaty

    Jako hráč, který wow nehraje a chtěl by třeba začít, bych si doposud musel koupit hru a platit předplatné. Teď mi stačí si zaplatit předplatné, tedy hru mám zdarma.

  • Ale ty to nedostáváš navíc. Ty datadisky jsou zadarmo. Ale abys mohl hrát potřebuješ předplatný a to bylo potřeba vždycky a vždy i bude. Dřív si musel platit i za rozšíření, teď ty peníze můžeš dát rovnou za předplatný.

  • MickeyMutant

    Navíc ano, zdarma ne. Já to chápu, netřeba dál vysvětlovat. Dar je ale něco, co není vázané na jakékoliv finanční kompenzace. Tohle "zdarma" je podmíněné předplatným, je to "dar zdarma" Horsta Fuchse, a proto to není zdarma🙂

  • To je hrozné slovíčkaření. Do teď jsi platil jen předplatné a hrál to, co máš koupené. Nyní si předplatné zaplatíš a dostaneš k tomu navíc, tedy bych řekl i zdarma, všechny předchozí datadisky.

  • MickeyMutant

    Ano, správně jsi napsal "Nyní dostaneš všechny datadisky", ne "Nyní dostaneš všechny datadisky zdarma". Kdyby Adam třeba napsal "...původní hru a všechny předchozí dostanete v rámci pravidelného měsíčního předplatného", a ne to, co tam stojí, neřeknu ani ň.

  • Svým způsobem ano. Ale platíš, abys mohl hrát. To jsi mohl klidně i s základní hrou. Nyní dostaneš všechny datadisky.

  • MickeyMutant

    "...původní hru a všechny předchozí vám dá Blizzard zadarmo, jen v rámci pravidelného měsíčního předplatného."

    Tyhle stylisticko-logické kotrmelce byste si v redakci měli už jednou provždy odpustit. "Zadarmo v rámci předplatného". Ach jo. Základ slova "předplatné" je "plat", což je pravidelná finanční odměna, předpona "před" značí, že člověk cáluje dřív, než něco dostane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit