Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale proč něco posouvat, když svou práci dělají dobře? Stačí se podívat, jak dopadly slavné značky jako třeba NFS. To se také jely nové nápady, až se z toho stal dojící odpad. Možná se ty hry neposouvají o obrovské skoky, ale posouvají se, lidi to baví a jsou spokojení.
  • Jack1947
    Spíš ho štve že se nikam neposunuli znatelně - jenže to samé by se dalo říct o Valve a Ea a jinejch.... ( i když Steam je extrém)
  • Firingo
    Taky mi nějak uniká pointa. A jaký by měl být argument podle tebe? Co jiného by měl být argument o úspěchu hry než to, že to i po 10 letech hrají každý den v případě her Blizzardu statisíce až miliony lidí? To nám musíš tedy povědět co je správný argument pro to, že hra je úspěšná když ne to, že to lidi pořád hrajou :D
  • Jack1947
    Neměli proč a já je chápu a těch firem je více v dnešní době co ustrnulo tam kde mají velké zisky na hráče se bere zřetel až na posledním místě, bohužel tak to je a rozčilovat a dupat a prskat proklýnat je může jak chceš a stejně to nic na tom nezmění.
  • Já Ti odpověděl víceméně na to, co jsi psal v předchozím příspěvku, zkus si najít spojitost, jestli to dokážeš. Zaujatý nejsem, hraji a zajímám se o to, co mě baví, stejně tak diskutuji a nehledám problémy tam, kde nejsou.
  • přesně, ono se to hraje přes 10 let, skvěle se to prodává a hráči to milují, fuj. fuj, ošklivý Blizzard! *1*
  • Mohli napr. po 3 expanzich vytvorit W4, posunout nekam lore a na zaklade toho tvorit dalsi datadisky, klidne v novem enginu a ne to dal a dal zdimat bez duse.
  • ty? *1*
  • Jack1947
    Myslím že tak rychle to nebude a denně to hraje dostatek hráčů stejnak.
  • Ono se to hraje, to jsou ale paradni argumenty.
  • jj prokaučoval...to je tak kdyz herni mechaniky vyvyji tym psychologu s cilem u hracu nastolit zavyslost na lootboxech mikrotransakcich a pod. winrate musi byt kolem 50% bez ohledu na schopnosti hrace prijorita c.1 je nastavena na vydelat co nejvic a ne na prinest co nejlepsi herni zazitek....
  • Problém je, že Heroes of the Storm je MOBA zaměřená na "casual" hráče (velmi zjednodušené herní mechaniky, atd. atd.) a to prostě nemá tak velkou sílu přitáhnout dost lepších hráčů.

    Samozřejmě Blizzard zasponzoruje nějaké turnaje velkýma penězma, ale jakmile přestane sypat tak velké prachy, tak si hráči rozutečou jinam.
  • Jack1947
    Kdyby včas pohřbil WOW tak asi bude úplně v hajzlu :D

    Jinak mi to nepříjde moc dobré tvůj příspěvek, ANo mohli mít to našláplé RPG alee zvhledem k tomu že mají WOW co by z toho měli že... Hearthstone/HOTS a dá se říct i OW je uspěšné +- i kvůli ESPORTU.

    Navíc pak třeba tam přidají i jiné hry od jinejch studiií ( Destiny2) takže nezůstanou zkostanatělý mi tak příjde jak třeba ORigin.
  • Kdo si tu stezuje ? Kdo psal neco o tom, ze stary bylo lepsi ? Jsi moc zaujatej clovece, psal jsem uplne o necem jinem a ty reagujes jen na nejaky svoje imaginarni vymysly v hlave.
  • Tolik lží a očividných blbostí se v jednom příspěvku jen tak nevidí.
  • Overwatch - super zábava a akční hitovka co strhla žebříčky recenzí prodejnosti i hráčských čísel, oops they did it again!
    SC2 - hraje se přes 10 let, pořád slušná hráčská základna, pro turnaje furt jedou, prodeje opět fenomenální, jedna z nej rts ever, sorryjako
    WoW - nejůspěšnější mmorpg ever, miliary na kontě, definovalo žánr, yipee ki yay mf
    Heartstone - opět definovalo žánr, desítky kartičkových her co vznikly podle něj, dokoázali něco, co se MtG na počítačové scéně nepovedlo za 30 let, nuff said
    Diablo 3 - season 13, pořád hromada hráčů, zraje jako dobré víno, co píšeš je jasná pomluva a účelovka!
  • proboha jen ne PoE, přeplácaný kočkopes s nejnudnějším combatem v historii akčních rpg, holt se musíš smířit s tím, že každému sedne něco jiněho, good luck *4*
  • A v čem je ten potenciál špatný, když hra naláká miliony lidí a vydělá miliardy? O čem jiném takový byznys je, když ne o úspěchu a zisku? A pokud by to z jejich pohledu bylo špatné, proč by stále podporovali ty stávající hry a netvořili desítky nových, jako to dělají jiné studia? Lidi skuhrají, jak to či ono bývalo nej nej, dneska už ne, ale máme tu jiné věci, které jsou veleoblíbené a za dvacet let bude člověk vzpomínat, jaké že to byly časy toho Overwatche... Pokud si myslíš, že něco mohlo být o třídu lepší a máš nápad jak to udělat, proč se do toho nepustíš sám nebo takový nápad nepředložíš přímo dotyčné společnosti? Lepší jak si stěžovat neustále v diskuzi. A pokud by hra byla špatná, proč by jí hrálo tolik lidí? O žádném eshopu v Overwatch třeba nevím. Hra dává možnost koupit si maximálně pár boxů, které stejně nic nepomůžou a kdo chce sbírat skiny, tak ať si je sbírá, to je každého věc, jestli do toho dá více peněz nebo ne. Pořád je to rychlá a svižná zábava, kterou můžu zapnout na celý večer a zkusit kompetetivní zápasy nebo jen krátká rychlovka a arkádě na pár minut.
  • No když srovnáš co se děje v Diablu 3 a path of exile, tak je skutečně něco pravdy na tom že nevyužili potenciál naplno. Diablu3 sem věnoval asi 200hodin, pak vyšel datadisk kterému jsem dal 30hodin a ta hra už mně nemá co nabídnout, každá postava má jen pár buildů, které jsou schopné dotknout se end game, poslední zpoplatněné dlc s nekromantem byl výsměch. Do PoE se vracím několikrát do roka už od té doby co to bylo v early access a vždycky si tam najdu něco nového, nemluvě otom že vše je zdarma. Takle si představuju nástupce D2, nejde snad ani o grafický styl, ale o prohloubení mechanik a možností jak to hrát, ikdyž pocit ze zabíjení hord démonů má D3 lepší, tak to nestačí.
  • Psal jsem o potencialu - v podstate jsi me jen potvrdil. WoW vydelava penize, ale mohl by vydelavat mnohec vic v podobe bud noveho projektu nebo zkvalitneni stavajiciho. D3 celkem povedena hra ano, ale mohlo to byt o tridu lepsi. SC byl multiplayer fenomen - SC2 to spalilo. Overwatch je "uspesny" diky poctu lidi, to neznamena automaticky kvalitu. Mohli udelat slusny rychly fps, misto toho udelali hybrid s e-shopem.
    Jeste jsem zapomnel na Destiny. Nejspis proto, ze na nej zapomneli uz i ti, kteri ho dokonce hrali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit