Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Těším se, konečně poctivá klasická military scifi z vesmíru. Připomíná mě to mé oblíbené military scifi romány....
  • patr
    Podla mna to bude pravezenajlepsie cod co sa tyka multiplayeru.
    Neviem preco vsetci tak hatuju ked vidia scifi prostredie.
    Podla mna maju prave najviac moznosti, novych zabavnych hernych prvkov.
    A ne tam traposit s nejakou arkadou z 1,2sv vojny
  • Multiplayer je zajímavá kombinace arénový fps a military shooter. Logicky to nemusí bavit lidi, co byli zvyklí v CoD kempit (nic proti tomu), ale já nikdy nic takovýho nehrál, takže mě to fakt baví.
  • Morraw
    Tebe by to 20h bavilo ?
  • Já se na to třeba těšil... Do chvíle, než oznámili, že na PC nebude beta. Takhle aby se člověk zase bál, jak moc bude optimalizace zmrsena
  • Bojové obleky novinkou MP v roce 2016? ¨Kdy že to přišel Crysis s nanosuitem?! *6*
  • Co je na Call of Duty za posledni roky tak super,ze jsou s toho vsichni odvareni???To by me fakt zajimalo...???
  • Pete.palis
    Mohli smíchat posledních 5 dílů a vydat 20h hru...to by udělali nejlíp *1*
  • Co přesně je na CoD špatný? Já rozhodně nejsem skalní fanda série a hrál jsem jen první díl, první Modern Warfare a třetí Black Ops, ale multiplayer mě bavil u všech (single jsem zkoušel jen u jedničky a nebavilo mě to zdaleka tak jako Medal of Honor).

    Vim, že spousta lidí, co na CoD nadává, ho hrála tak dlouho, až je to omrzelo a chtějí nějakou inovaci. Druhá část naopak nadává, že inovace a sci-fi nechce a chtějí znovu 2. světovou nebo další MW. A všichni ostatní nadávají na CoD, protože ho nehrajou a nadávat na CoD je trendyhipstercool.
  • Mě už tahle série začala unavovat u prvního Modern Warfare, takže tu raději ani nebudu psát co si o ni myslím teď...
  • Jsem jediný kdo si myslí, že to bude ještě větší sh1t než předešlé díly? Jediné co je podle mě zajímavé na tomhle díle je remaster modern warfaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit