Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • speciesz

    Ja ale fallout 76 hral, takze..... jako ... A MAS TO!


    edit - vypada to ze jsi byl ok dokud jsem byl jen clovek s nazorem, jakmile jsem clovek s nazorem s kterym nesouhlasis tak je problem :D Je mi lito ze se tak citis a doporucoval bych necist me prispevky nebo tak neco.

  • Carnage666

    Podle redditu nejsou schopný ani udělat pořádnej 21:9 support. Jejich "fix" akorát roztáhnul celej HUD a mod od komunity to zase musel opravit. Mimochodem tohle s eřešilo už u Fallout 4 😉 fakt amatérismus.

  • Maxianimal

    Copak, pořád salty z toho, že hram kterou ty a 100 dalších má rádo,  neměla ani jednu kladnou recenzi? Já bych čekal, že tě to pustí, a ono nic, čím to bude?

  • Ilusiveman

    No, jestli to je divné i tobě, tak mozna lidi nejsou takový ovce. A to. Je rozhodně škoda pro games a další, co v marketingu jedou.  

  • Ilusiveman

    Ty tvoje reakce už sou vážně histerický. Nevím jestli máš takový exkrement na práci, jak se jevíš,  Ale měl jsem dojem, že jsi jeden z lidí s názorem. Opak je bohužel asi pravdou. Ty jsi jen nevědomý troll, co rád nasává "moudrost" na internetu a breci u Něčeho, co ani nehrál. 

    Ve výsledku prostě jen meleš lzivy výkaly, co jsi si sám namaloval se svým  selským "rozumem". 

    Tím samozřejmě neříkám, že o tvoji účast s hraním a následným názorem by kdokoliv stal, nebo si o ní říkal. Přišel jsi se vyblit sám sebe, protože ti to v podstatě někdo, někdy řekl jako typická Ovce a to mě mrzí. Je vás tu v republice hodně. 

  • speciesz

    Jj mam podobne pocity, alespon jeden clanek denne o hre ktera kdyby se nejmenovala Fallout tak neprojde ani Steam greenlightem(a TO je co rict!).

  • speciesz

    Oba dva hraci ho chteji zpet? 😂

  • Mart9

    Začínám mít dojem, jestli tu hru náhodou nezprznili schválně, aby se o ní mohlo i několik týdnů po vydání stále psát. Tu je opravený bug, tu je tam někdo nesmrtelný, tu taška a Fallout je stále v titulcích. Přitom když vyjde výborná vyladěná hra, tak se napíše recenze a pak se nic dál neděje.

  • a neni to v případě Fallout 76 tak trochu nošení dříví do lesa? 

  • omiklon

    Když nebude po vůli komunitě, hned bych zorganizoval review bombing jak se patří..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit