Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě kolik z vás tu hru hrálo. Odehrál jsem 10h Trial a musím uznat, že ačkoliv od NFS Underground 2 mě NFS naprosto nebavili a nehrál jsem je, tak se jim konečně něco trochu podařilo a jakožto arkáda je to i zábavné. Navíc je potřeba si opravdu pohrát s nastavením vozu a ovládání se podstatně mění. Pokud by si s tím ještě dali na čas a více se tomu věnovali, byla by to opravdu skvělá hra. Nicméně na tak krátkou dobu vývoje jako relax od Forzy Super.
    • No možná bude problém hned v tom úvodu, kde píšeš, že Tě Undergroundy minuly - lidé chtějí nový Underground, pro velkou část fanoušků je to nejlepší NfS všech dob (pro ten zbytek je to Porsche) a budou tuto hru s Undergroundem vždycky srovnávat a z tohoto srovnání to nový NfS projede na plné čáře - to je asi ten hlavní problém (a koneckonců problém všech her vycházejících pravidelně - nostalgie)
      • Underground byl svěží v tom, jak byl pojat, ale zpracování bylo průměrné... V závodech byla mimochodem i ta "super" vychytávka, kdy nešlo ujet protivníkům moc daleko *1* Co se propracovanosti týče, tak Porsche je určitě nejpoctivější díl, nejlepší ale podle mě byla jednička
    • Taky nechápu, co se komu nelíbí. Já s tou hrou házel o zem, pak jsem ji třikřát přejel zahradním trakůtrkem, opaloval na sporáku a nakonec nechal na kolejích přejet vlakem... Užil jsem si hodnu skvělé zábavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit