Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patr

    Call of duty Modern warfare je tiez hodne vysoko.

    Novy engine,  paradne fungujuci crossplay,  gunplay, obrovske mnozstvo hernych modov.


    Apex nieje zly ale podla mna je brutalne arkadovy co sa tyka strelby.  V novom cod je gunplay ovela zabavnejsi a bude zaujimave sledovat ako sa mu bude darit ak vyjde free to play Battleroyale.  V tomto cod stracal ze bol len za plnu sumu.  Tento rok to moze byt velmi zaujimave aj s crossplay.  

    Pingovaci system apexu je dobry, ale mne sa inak aj dost paci ked nieje ziadny a hraci su nuteni komunikovat.  Proste o tom je battleroyale narozdiel od klasickeho multi,  o komunikacii v squadoch apod

    • Co má COD navíc oproti sérii battlefield? Vždy mi COD připadal jako chudší příbuzný Battlefield. Byť je COD sebelepší než předchozí díly, nevnáší do hry nic nového, co už bychom někde neviděli v lepším podání. To je holt důvod, proč nemůže stanout na stupni vítězů. 

      • patr

        Momentalne crossplay, herne mody a prostredie v ktorom sa hra odohrava.  1, 2sv bola zabava za cias medal of honor,  alebo by bola zaujimava v krasne spracovanej kampani.  Multi je proste slabsi oproti modernejsim zbraniam a vybaveniu.

        Tohtorocne cod prinieslo vela razantnych zmien a jedna z nich bude mozno v podobe free to play casti po vzore fortnite. To bude tiez obrovska zmena 

        • Jack1947

          Moc těch změn není není tam žádná radikální, prostě až tak lákavé to není... už jsem z toho pobíhání po mapách asi vyrostol ale jo dal bych něco na způsob starého Modern warfare... a ne abych měl hardcore mode prostě aby to celé bylo takové.

          Ideálně nějaký týmový mod alá War ten byl skutečně dobrý ( když se sešel tým)

    • Derp_1337

      CoD je taková stálice, která vychází každý rok. Singpleplayer většinou stojí sotva za zmínku (až na pár vyjímek), ale za ty roky vývojáři vychytali většinu problémů multiplayeru a mají celkem dobrou představu, co hráče baví. Takže multiplayer je většinou na vysoké úrovni, ale nic revolučního to určitě není.

      • patr

        Tak tento rok dost razantne zmeny za co aj dost zarytych cod fandov nadavalo.  Fakt obrovske mnozstvo hernych modov a map im usitych na mieru od gunfight po ground wars a pripadny battleroyale.

        Takisto slusne fungujuci crossplay,  novy engine a celkovo odklonenie od scifi arkadoveho stylu. Osekanie minimapy plus komplexnejsie mapy a zmena herneho tempa. Mechanika a zvuky zbrani su tiez uplne ine

        • Derp_1337

          Tomu se nedá říkat "razatní změny", když už to tady bylo předtím. Pozor na to, že CoD operuje v (neustále se opakujících) cyklech.

          Cyklus začne určitým dílem s nějakými módy a stylem hraní, přičemž následující díly budou mít (trochu) jiné módy a styl hraní. Následně o pár let později přijde nějaký "nový" díl, který se vrátí k těm původním módům a stylu hraní.

          Celé je to jenom marketingový tah, jak léty ověřený model jde po pár letech recyklovat a označit za "novinku".


          Jedinou skutečnou novinkou je crossplay a trochu vylepšený engine. Všechno ostatní jsou recykláty.

          • patr

            Trochu dost vylepseny engine.  Na to co pises je skor anketa Nejinovativnejsi. Nemoze sa predsa zmenit zakladna mechanika a tempo hry. Kazda znacka ci je to cs,  battlefield, r6s ma svoje typicke tempo a styl ktore sa nezmeni ani o 20 rokov.  Bavime sa o roku 2019,  ale chapem ze je tazsie tam zahrnut kazdorocnu seriu.  Ja napr som kazdy rok cod nehraval ani zdaleka a tento diel je naozaj kvalitny hlavne co sa tyka pocitu zo strelby,  zbrani, grafiky a hernych modov.


            Ale hodnotit sa cod bude dat asi az po roku na trhu.  Ak do toho este vydaju free battleroyale tak tam budu naozaj min 3 razantne zmeny pre celu seriu

            • Jack1947

              Batlrojál je přehnanost nikdo to nebude hrát... proč taky když mají i PUBG lite ;)

              Derp to shrnul dobře prostě nic navíc žádná přidaná hodnota jen zrecyklované stokrát viděné jen ted se na to v poslední době trochu pozapomělo.

  • jindra.veliky

    hned ta prvni veta o Minecraftu, PUBg a Fortnitu me dostala....😂😂

    • Taky třeba úplně nesouhlasím, ale celosvětové statistiky už spíš souhlasí.. 🤔

  • Pro me Modern Warfare. Protoze je to jedina hra s MP, kterou jsem hral. :P Vlastne jeste Borderlands 3, ale to jsem v koopu nehral tak nemuzu hodnotit.

  • TheGGG

    hahaha, todle spoustu zdejších lidiček vytočilo do nepříčetna... MP jako žánr mě vůbec nezajímá, ale DS měl ty mechanizmy zpracovány slušně, takže proč ne

    • toka

      Mě to teda nevytočilo, spíš mě to rozesmálo. DS nebyla, není a nikdy nebude multiplayer hra a přesto vyhrála tuhle kategorii.  Žebříčky mají sloužit k tomu, aby si lidé, co herní scénu nesledují, zahráli dobré hry onoho žánru. Už vidím toho chudáka, co má chuť na mulťák a koupí si Death Stranding. Ze žebříčků téhle redakce se stal circlejerk a proto se tomu směju.

      • TheGGG

        jsou to subjektivní názory redakce, nic víc nic míň.... pokud si nějaký jetel koupí hru, aniž by si o ni něco zjistil z více zdrojů a početl, o čem to vlastně je, je to jeho chyba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit